הובלות בהוד השרון

הובלת דירות בהוד השרון שירותי אריזה מקצועיים ואיכותיים ביותר אז אתם לא צריכים להסס אלא לפנות לחברה שלנו אשר מספקת שירותי אריזה ברמה הגבוהה ביותר עבור כלל הלקוחות הפרטיים כמו גם העסקיים. More »

הובלות ביהוד-מונוסון

הובלת דירות ביהוד-מונוסון אספקת שירותי פירוק והרכבה מחדש של ציוד משוכלל ושל רהיטים ופריטים מגוונים ביותר: החברה שלנו הינה חברה אחראית ביותר אשר מספקת עבור כלל לקוחותיה השונים פרטים מלאים בנוגע לכלל More »

הובלות בראשון לציון

הובלת דירות בראשון לציון אספקת שירותי העברה של סחורות ושל רכוש גדול וכבד במיוחד ושל פריטים מסוגים שונים: החברה שלנו הינה חברת הובלות מקצועית ביותר אשר גם מספקת שירותי העברה של פריטים More »

הובלות באלעד

הובלת דירות באלעד יכול להיות שיש ברשותכם חומר ארכיוני רב אשר אתם לא זקוקים מרביתו או אין לכם כרגע מספיק מקום במחסן עבור כל החומר הזה ולפיכך אתם זקוקים לשירותיה של חברת More »

הובלות בכפר סבא

הובלת דירות בכפר סבא אספקת שירותי הובלה לחו»ל וגם ממגוון רחב של יעדים בחו»ל לארץ: כאשר אתם זקוקים לקבלת שירותים מעולים וברמה הגבוהה ביותר כולל הובלות לחו»ל אז אתם צריכים לפנות לחברה More »

 

הובלות בכפר סבא

הובלת דירות בכפר סבא

מחפשים מוביל או חברת הובלות דירה בכפר סבא והסביבה?

אספקת שירותי הובלה לחו»ל וגם ממגוון רחב של יעדים בחו»ל לארץ: כאשר אתם זקוקים לקבלת שירותים מעולים וברמה הגבוהה ביותר כולל הובלות לחו»ל אז אתם צריכים לפנות לחברה המקצועית ביותר שלנו אשר תמיד מתפקדת כראוי ואשר אכן מסוגלת לספק עבורכם את השירותים הטובים ביותר וברמה הגבוהה ביותר אשר רק הינה אפשרית.
מדובר בחברה אשר רמת האמינות שלה לא מוטלת בספק, חברה אשר מספקת עבור כלל לקוחותיה אחריות מלאה אשר תמיד מעוגנת בתוך הסכם כתוב וחתום בין הלקוחה לבין נציג מקצועי אשר פועל מטעם החברה ומספק גם ייעוץ והכוונה חינמית על בסיס קבוע עבור כלל הלקוחות השונים.

החברה שלנו הינה אמינה ביותר וגם פועלת בתחום ההובלה כבר שנים רבות- כ15 שנה והינה חברה אשר גם מסוגלת לתפקד כראוי ולספק שירותים מגוונים ביותר עבור כלל הלקוחות השונים של החברה- בין אם מדובר בלקוחות פרטיים ובין אם מדובר בלקוחות עסקיים.
אם אתם בעלי עסק אשר פועל ברמה הבינלאומית הרחבה ולא רק פועל בפריסה ארצית אז אתם צריכים לפנות לחברה אמינה ומקצועית ביותר בתחום ההובלות אשר אכן מתפקדת כראוי ואשר אכן מסוגלת לספק מגוון רחב ביותר של שירותים מתקדמים עבור כלל הלקוחות השונים, אתם צריכים לפנות לחברה אשר רמת האמינות שלה לא מוטלת בספק, חברה אשר פועלת בתחום ההובלה כבר שנים רבות וחברה אשר אכן מסוגלת לספק שירותים שונים ברמה הגבוהה ביותר אשר רק הינה אפשרית.

כאשר אתם זקוקים לקבלת שירותי הובלה מחו»ל אז כמובן שיכול להיות שמדובר בשירות אשר יכול להיות יקר למדי ואשר עליו תשלמו לא מעט כסף אבל לשם כך אתם בהחלט זקוקים אך ורק לשירותיה של חברה אמינה ומקצועית ביותר אשר אכן פועלת ברמה הגבוהה ביותר ואשר אכן מסוגלת לתפקד כראוי ולספק אך ורק שירותים מעולים וברמה הגבוהה ביותר עבור כלל הלקוחות הפרטיים כמו גם העסקיים של החברה.

אנו גם מספקים שירותי הובלה באמצעות השימוש במטוסי הובלה משוכללים עד נמל התעופה וגם מנמל התעופה ועד מקום היעד הנדרש.
לפיכך, אתם צריכים לראות האם אתם זקוקים לקבלת כלל השירותים השונים אשר החברה שלנו מספקת כולל שירותי העברה למגוון רחב ביותר של יעדים בחו»ל וגם העברה למגוון רחב ביותר של ערים בארץ, כגון הובלה מנמל התעופה עד ירושלים והובלה מכפר סבא עד כפר סבא.

לא משנה מהו היעד שלכם וגם לא ממש משנה אם זה בארץ או בחו»ל עדיין הבחירה בחברה שלנו הינה הבחירה הנכונה כיוון שהחברה שלנו תמיד מספקת מגוון רחב ביותר של שירותים מתקדמים וגם מספקת אחריות מלאה אשר מעוגנת בתוך הסכם כתוב וחתום בין הלקוחה לבין נציג מקצועי ביותר אשר פועל מטעם החברה וגם מספקת שירותים מתקדמים כגון, העברה באמצעות השימוש במנוף רגיל או מנוף זרוע משוכלל וגם מספקת שירותי הובלה למגוון נרחב של יעדים בחו»ל וגם מגוון רחב כמובן של יעדים בארץ.

פנו אלינו עוד היום לשם קביעת פגישה אישית עם נציג מקצועי מטעם החברה וגם לשם קבלת הצעת מחיר בכתב אשר כוללת את כלל פרטי ההובלה ושירותים שונים אשר אנו מתחייבים לספק עבורכם וגם הצעת מחיר אשר כוללת פרטים מלאים בנוגע למחיר הסופי, כלל הגורמים השונים אשר קובעים את המחיר וגם פירוט מלא בנוגע למועד ביצוע ואספקת השירותים השונים, פירוט מלא בנוגע לאופי השירות, המחיר הסופי של השירות וכמובן סכום הפיצויים אשר אותו אתם תקבלו במידה והחברה שלנו לא תעמוד ביעדיה.
אנו מחויבים לעמידה מלאה בכלל ההתחייבויות שלנו כלפי כלל לקוחות החברה הפרטיים או העסקיים וגם מחויבים לרמת ביצוע גבוהה וכמובן שבמקרה של כל סוג של בעיה, נזק או תקלה אשר עלולה להתרחש אז אתם אכן תקבלו פיצויים מלאים וכוללים.
אתם מוזמנים לתאם פגישה אישית עם נציג החברה עוד היום ולהתרשם בעצמכם מאיכות ורמת השירות אשר אנו מציעים עבור כלל הלקוחות שלנו.

הובלה בכפר סבא

נציג של חברה מקצועית נפגש על הלקוח/ה ומעניק הצעת מחיר נוחה ומדויקת.
הובלת בתים בכפר סבא

העברת מטענים לכפר סבא

החברה שלנו מורכבת אך ורק ממקצוענים אשר מתמחים בנושא של הובלות קטנות כפר סבא וגם מספקים הובלה עד מקום האחסנה של הציוד או הרכוש שלכם, כמובן אם יש לכם הצורך בשירות זה.
אריזה הובלה ואחסנה של תכולת דירות.

החברה שלנו יכולה להעביר כל סחורה, ציוד או רכוש לכל יעד בחו»ל.

שינוע ציוד לכפר סבא

logo

50 Responses to הובלות בכפר סבא

 1. אדורם:

  הצעת מחיר להובלה מכפר סבא למודיעין-מכבים-רעות כולל הובלה נוספת בתוך כפר סבא צריך גם פירוק והרכבה — ליום שני בבוקר : מכונת כביסה, סלון 2 מושבים +3 מושבים, שולחן כתיבה קטן, מבקש רק להוציא את המכונת כביסה מחוץ לבית, 14-29 קרטונים, ארון 4 דלתות הזזה, מיטת קומותיים, טלוויזיה, ארון תינוק, מדיח, שטיח, שידות, מקרר כ-450 ליטר בלי פירוק, חדר שינה ארון בגדים, מחשב מסך, מזרון, שולחן סלוני קטן, 30 כסאות פלסטיק, PC שולחן, מסגרת מיטה מפורקת, 14 שקיות, 3 ארונות פירוק והרכבה,

 2. לאור:

  מעוננית לקבל הצעת מחיר לגבי הובלת : 6 כסאות,
  מקרר,
  כ 6-7 תיקים בגדלים,
  שולחן מחשב וכסא,
  מזרון,
  ארון תינוק,
  טלוויזיה — שידת טלוויזיה,
  כורסה,
  כתיבה שולחן,
  מזרון,
  ספה זוגית,
  פירוק ארון 4 דלתות,
  מיקרוגל,
  שידה,
  מייבש כביסה — סל כביסה,
  מחשב+ שולחן מחשב עם שני כסאות,
  מכונת כביסה,
  שולחנות סלוני,
  25 ארגזים 70*60,

 3. ערן:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר להובלה בתוך כפר סבא : מיטה 1.5X1.9 ומזרון. כ 6-7 תיקים בגדלים. וכמה שקיות ניילון. 2 X מראה תלויה על קיר. פירוק והרכבה של חדר שינה. שולחן קפה. מיטה, ארונית. עמדות עבודה. עמדת עבודה שולחן כתיבה. פינת מחשב. מכונת כביסה פתח עליון. מקרר נפח 250 ליטר. שולחן מטבח. שולחן כתיבה — אורך 180 ס«מ. מכונת כביסה-מייבש. פסנתר. רמקולים. לא כולל ארון. מזרון. שולחן מחשב.

 4. פרי:

  זקוקה למשלוח חבילה מכפר סבא לכפר סבא : ארונות הזזה 2 דלתות

  32 שקיות ניילון

  מיקרוגל

  בהערכה 14-27 ארגזים

  4 כסאות ו7 שרפרפים

  שולחן מחשב צד

  כביסה מייבש / מכונת כביסה

  מיטת נוער

  פינת אוכל מטבח

  מכונת כביסה

  מדיח

  אמצעי חימום

  שידה אורך 2.3 מטר

  טלוויזיה

  מייבש כביסה

  כוורת

 5. נדין:

  מקומה 4 לבניין עם מעלית הובלה ליום חמישי בצהריים : מיטת תינוק, ארון 6 דלתות, מכונת כביסה, שולחן מטבח קטן, לא כולל ארון, מכונת כביסה, טלוויזיה, ארון 2 דלתות הזזה, מערכת ישיבה 2+3, מייבש כביסה, שידה קטנה 2, מקרר נפח 460 ליטר, ספה תלת מושבית, ארונות שירות, כוורת, מיטה זוגית בסיס + מזרון, 25 קרטונים 55*60, שולחן מחשב קטן, ארון 4 דלתות, ארון תינוק,

 6. קארין:

  הצעת מחיר להובלה מכפר סבא לרמלה : מזרון,
  4 כסאות,
  טלוויזיה LCD,
  12 קרטונים 40*60,
  שידות,
  סלון 1-2-3,
  ארון בגדים 2 דלתות הזזה,
  ארונות הזזה 2 דלתות,
  מדף כוורת עם 12 תאים,
  ספרייה לא לפירוק,
  גדולים 17 תיקים,
  מדיח,
  שולחן מטבח קטן,
  מזרון,
  מכונת כביסה קטנה,

 7. נועם:

  מעוננית לקבל הצעת מחיר לגבי הובלת ליום רביעי אחה»צ : מייבש כביסה|
  מכונת כביסה 5 ק»ג|
  4 כסאות ו3 שרפרפים|
  מראה|
  מקרר|
  שולחן פינתכתיבה|
  מערכת קולנוע ביתית|
  בהערכה 71 שקיות של בגדים|
  גדולים 21 תיקים|
  שולחן מחשב וכסא|
  מזרון|
  מזרון|
  מכונת כביסה|
  שולחן סלוני קטן|
  שולחן מטבח קטן|
  טלוויזיה|
  כ 17-26 קרטונים|

 8. ראובן:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר להובלה מכפר סבא לכפר סבא. : מזרון. שולחן וכסאות. שידה. פינת שולחן מחשב. תנור מובנה כיריים. מכונת כביסה +מייבש. מקרר נפח 340 ליטר. מכונת כביסה. טלוויזיה. מזרון. גדולים 8 קרטונים. רדיאטור. מייבש כביסה. שידה וארונית סלון. שטיח סלון. שולחן מטבח. בערך 21 שקיות ניילון. פסנתר. שולחן כתיבה. מדיח.

 9. ידין:

  הובלה של בית רגיל הובלה ליומיים הקרובים : ארון דלתות הזזה.
  10 כסאות.
  מקרר נפח 220 ל.
  מכונת כביסה.
  בין 12-31 ארגזים.
  שולחן סלון מזכוכית.
  ספריה סטנדרטית.
  ספרייה לא לפירוק.
  מייבש כביסה.
  טלוויזיה.
  מזרון.
  שולחן כתיבה ילד.
  שולחן מטבח.
  ספה 1 2 3.
  שולחן כתיבה.
  מיטה וחצי.
  מכונת כביסה.
  גומחה מיקרוגל.

 10. נופר:

  הצעת מחיר להובלה עם אריזה, כולל פירוק והרכבה : שולחן מחשב עם שני כסאות. ארון בגדים. שולחן מחשב קטן. מכונת כביסה. תנור אפיה. ספה זוגית. כוורת. מדיח כלים. עציצים. שולחן סלוני. ארון דלתות הזזה 1. 16 ארגזים. ארון עם דלת מראה. מקרר נפח 240 litr. מייבש כביסה. טלוויזיה.

 11. יונת:

  הצעת מחיר להובלה מכפר סבא לבית שמש כולל הובלה נוספת בתוך נצרת : שולחן כתיבה,
  ארונות הזזה 2 דלתות,
  שידה,
  מדיח כלים,
  ארון 4 דלתות,
  מערכת ישיבה 1+3,
  שולחן פינת אוכל,
  שולחן סלוני,
  טלוויזיה 42,
  בהערכה 33 שקיות ניילון של בגדים,
  שולחן מחשב קטן,
  ארון תינוק,
  מייבש כביסה , סל כביסה,
  מכונת כביסה,
  מקרר,
  תנור בישול,
  כביסה מייבש מכונת כביסה,
  92 ארגזים וכמה שקיות,

 12. משיח:

  מעוניין בהצעת מחיר להובלת דירה ליום חמישי או חמישי הקרוב : מייבש כביסה, טלוויזיה, עציצים, מכונת כביסה קטנה 5 ק»ג, 5 כסאות, מיטת תינוק, מדיח, בהערכה 53 ארגזים, מקרר נפח 580 litr, מערכת קולנוע ביתית, מזרון, מכונת כביסה/מייבש,

 13. אילייה:

  הצעת מחיר עבור הובלת בית עם תכולה מלאה : מראה

  5 כסאות

  מחשב כוננית מחשב

  ארון 2 דלתות הזזה

  טלוויזיה ושידה קטנה

  15 קרטונים 40×60

  שולחנות גדולים

  22 שקיות

  שולחן כתיבה

  מזרון

  ארון בגדים

  מערכת ישיבה 2+2

  מיקרוגל טוסטר

  מזרון

  שולחן מטבח 7 כסאות

  טלוויזיה

  מדיח

  מכונת כביסה

  מקרר נפח 480 ל

 14. מטר:

  בית פרטית מ2 מקומות : מחשב, מייבש, מקרר נפח 480 ליטר, מכונת כביסה, שולחן מטבח 6 כסאות, שידה מטבח, טלוויזיה 63 אינטש, ארגזים, 2 שידות קטנות, מייבש כביסה +סל כביסה, מערכת ישיבה, 2 תיקים, 11 כסאות פלסטיק, שולחן סלוני, תנור מובנה כיריים,

 15. איתן:

  הצעת מחיר כולל פירוק אני זקוקה להובלה ליוםשישי הקרוב : 7 כסאות+ כוורת+ טלוויזיה+ הדבר היחידי הגדול הוא מכונת כביסה+ שולחן מטבח קטן+ מ/כביסה+ מערכת קולנוע 2 רמקולים+ שולחן עם מדפים+ ספה זוגית+ פסנתר+ תנור אפייה+ שידה 2 מדפיות 4 שידות+ מקרר+ פוטון+ ארון 4 דלתות הזזה+

 16. איתי:

  (ללא צורך בפירוק) : ארון 3 דלתות הזזה|
  מערכת קולנוע 2 רמקולים|
  מיטה זוגית+ מזרון,|
  9 כסאות|
  שולחן קפה מזכוכית|
  ארגז כלים|
  ספה של 3 מקומות|
  מקרר 680 ליטר דרוש פירוק|
  שידה ושתי ספות|
  מיטת ילדים קומותיים|
  מכונת כביסה קטנה פתח עליון|
  מכונת כביסה|
  בהערכה 16-32 שקיות ניילון של בגדים|
  טלוויזיה רגילה|
  קטנים 14 ארגזים|
  תנור חימום קטן|
  מחשב- שולחן|
  שולחן מטבח קטן|
  שולחן כתיבה ילד|
  כוורת|
  ארון קטן 3 דלתות פלסטיק|

 17. ארי:

  הובלה של בית רגיל דחוף ליום חמישי : ארון דלתות הזזה 1- מכונת כביסה- 4 ארונות פירוק והרכבה- שולחן מחשב מודולארי- עמדות עבודה- עד 88 קטנים- מראה- סלון 2 מושבים- מייבש כביסה- 3 כסאות- מקרר נפח 480 ליטר- שולחן סלוני- שולחן מטבח קל- מזרון זוגי + בסיס- רדיאטור קטן- מכשיר כושר- מכונת כביסה- פירוק והרכבה של חדר שינה- כ17 קרטונים גדולים- פירוק ארון 4 דלתות- שולחן כתיבה קטן- מזרון- מיטה- כ9 שקיות של בגדים-

 18. דרלי:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר להובלה בתוך בת ים : שולחן + 4 כסאות.
  שידה.
  ספה זוגית.
  שולחן סלוני קטן.
  מכונת כביסה.
  טלוויזיה.
  9 כסאות.
  ארון דלתות הזזה 1.
  כוורת.
  מקרר 560 ליטר.
  קרטונ.
  מיטה זוגית + מזרון שידות קטנות.
  ארון בגדים 2 דלתות.
  שולחן שולחן מחשב.
  ארון תינוק.
  ו שקיות ניילון.
  תנור אפיה.
  מכונת כביסה.
  פירוק ארון 2 דלתות.
  שולחן מרפסת.
  מדיח.
  ספה.

 19. רפאל:

  הצעת מחיר להובלה דחרת 2 חדרים מקרקע לקרקע : מכונת כביסה קטנה,
  9 כסאות,
  מערכת ישיבה לגינה,
  מדיח כלים,
  מזרון,
  שולחן מטבח,
  ארונות הזזה 2 דלתות,
  ארון תינוק,
  מקרר 680 L,
  מכונת כביסה,
  מייבש כבסה,
  שולחן מטבח,
  תנור אפייה מיקרוגל טוסטר,
  כמה שקיות של בגדים,
  מיטת יחיד,
  שולחן קטן,
  ספה,
  טלוויזיה,
  18 ארגזים,

 20. גבריאלה:

  הצעת מחיר להובלה מכפר סבא להוד השרון ליום שלישי במשך היום : ארוניות טלויזיה. שולחן סלון. שולחן כתיבה. מכונת כביסה +מייבש. מייבש כביסה. מדיח כלים. פינת מחשב. שולחנות מחשב קטנטנות. גדולים 6 קרטונים. תנור אפיה. 5 תיקים גדולים. 3 ארונות פירוק והרכבה. שולחן מחשב קטן. 4 כסאות. ארון תינוק. ארונות נעליים. שולחן כתיבה פירוק והרכבה. מכונת כביסה. מזרון. מקרר. שולחן בר. ארונות הזזה 2 דלתות. ספה זוגית.

 21. אנדרי:

  הצעת מחיר להובלה בתוך כפר סבא : פירוק ארון חדר שינה+
  מדיח+
  מייבש כביסה+
  שולחן כתיבה זכוכית+
  כ133 קרטונים גדולים+
  מדף כוורת עם 25 תאים+
  כ22 תיקים+
  ספפה+
  מקרר+
  טלוויזיה קטנה+
  6 כסאות+
  מכונת כביסה+
  מזוודות+
  תנור גומחה+כיריים+
  6 שולחנות קטנים+

 22. אמיר:

  בתוך מודיעין-מכבים-רעות ליום חמישי או שישי הקרוב : תנור אפיה- ארון דלתות הזזה 1- מכונת כביסה-מייבש- מזוודות- תנורי חימום- 3 ארונות- 4 כסאות- שולחן מחשב קטן- הובלת מיטה מתקפלת- 124 קרטונים בערך- שידה- מכונת כביסה- כוננית טלוויזיה טלוויזיה- מקרר 360 ליטר- ספה- שולחן קטן מזכוכית- מדיח-

 23. אלירם:

  הצעת מחיר להובלה מכפר סבא לכפר סבא ליום חמישי או שלישי הקרוב : ארונות הזזה 2 דלתות. קרטונים ארגזים שונים 17-31. רדיאטור קטן על גלגלים. טלוויזיה. שולחן מחשב מדף נשלף. שולחן מחשב מודולארי פירוק והרכבה. ארון תינוק. מייבש כביסה. מכונת כביסה. שידה 6 מדפיות 4 שידות. מקרר נפח 330 litr. שולחן בר מזכוכית. מכונת כביסה. תנור אפיה. מיטת תינוק. מיטת נוער. שולחן מטבח. שני שולחנות עגולים. 3 כסאות.

 24. מרינה:

  מעוניינת בהצעת מחיר להובלה : מדיח

  ארוניות קטנות 3

  טלוויזיה 42

  שולחן מחשב וכסא

  כמה שקיות ניילון

  מזרון זוגי + בסיס

  מכונת כביסה

  קטנים 17 ארגזים

  מקרר 470 L

  שולחן כתיבה משרדי

  פינת אוכל מטבח

  שולחן סלוני

  פירוק והרכבה של חדר שינה

  שולחן כתיבה וכסא

  כוורת 12 תאים

  ארונות קלסרים

  מייבש כביסה

  סלון 2 3

  שולחן וכסאות

  סולם

 25. אביתר:

  הובלת דירה 3 חדרים מקומה ראשונה לקומה מרתף, מעוניין לקבל הצעת מחיר ליום שישי הקרוב : להוציא את המכונת כביסה מחוץ לבית, עמדת מחשב + מחשב, מכונת כביסה +מייבש, שולחן כתיבה+ספרייה, שולחן וכסא, מערכת, כ20 קרטונים גדולים, מזוודה, מזרון, מיטת יחיד, מדיח, כ11 שקיות של בגדים קטנים, ארון 4 דלתות, רדיאטור, ארונות הזזה 4 דלתות, טלוויזיה, שולחן מחשב, תנור אפיה מיקרוגל, 7 כסאות, מייבש כבסה,

 26. נרקיס:

  מבקשת לברר לגבי מרהט לכפר סבא כולל : ארון 5 דלתות,
  מזרון,
  ארונות הזזה 2 דלתות,
  שולחן מחשב,
  טלוויזיה,
  בהערכה 46 ארגזים,
  שולחן מחשב כתיבה,
  מייבש כביסה,
  שולחן סלוני מזכוכית,
  מכונת כביסה,
  כ154 שקיות,
  מקרר נפח 480 ליטר,
  2 כסאות,
  כוורת לילדים,
  עמדת עבודה שולחן כתיבה,
  תנור גומחה + פינת אוכל קטנה,
  ארון 5 דלתות,

 27. קובי:

  אנא שלחו עבורי הצעת מחיר ליום שלישי הקרוב בצהריים : ארון הזזה 3 דלתות 1.80 מטר+ מקרר נפח 480 ל+ ארון 2 דלתות הזזה+ פינת אוכל + 3 כסאות+ 19 קרטונים בערך+ מזרון+ ספה זוגית+ מדיח+ כוורת+ שולחן סלוני+ מיטה לא גדולה+ מכונת כביסה+ 3 כיסאות ושולחן+ שידה ארונות קטנים+ ארון בגדים 3 דלתות+ כביסה מייבש+ 6 כסאות+ טלוויזיה+

 28. אייל:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר להובלה בתוך כפר סבא. הובלה ליום שלישי הקרוב : 15 שקיות ניילון

  מראה 1.24 מטר

  גדולים 16 קרטונים

  ארון תינוק

  תנור גז

  מכונת כביסה

  פירוק והרכבה

  תנור-חימום

  ארון דלתות הזזה

  מקרר נפח 460 ליטר

  מחשב — מסך

  כוורת

  שולחן מטבח קטן

  9 כסאות

  מייבש כביסה

  טלוויזיה מעל 29 אינץ’

  שולחן קפה בינוני

  מיטה ומזרון

 29. מרינה:

  הובלת דירה 3 חדרים ליום שני הקרוב : מייבש כביסה, מדיח, כביסה מייבש / מכונת כביסה, ספת כושר, טלוויזיה, מקרר נפח 580 ל, 7 כסאות, כיריים, מכונת כביסה, עציצים, ארונות, שולחן סלון, ארונית, ארון 4 דלתות הזזה, כמה ארגזים, מעמד למ, מערכת ישיבה לסלון,

 30. שושה:

  רצתי לקבל הצעת מחיר להעברת דירה : תנור אפיה, שולחן סלון, 2 כסאות מטבח, מחשב קטן, ארון תינוק, ארונית, ארונות שירות, ספה, פירוק והרכבה של חדר שינה, מקרר 560 ליטר דרוש פירוק, מכונת כביסה, טלוויזיה פלזמה, פינת אוכל + 6 כסאות, ארון 2 דלתות הזזה, שולחן מחשב, מיטה זוגית כולל שידה, מכונת כביסה, סטנד שולחן, בהערכה 15-27 קרטונים, סלון 2 מושבים,

 31. מתי:

  הובלה מקומה 4 ללא מעלית לקומת קרקע ליום רביעי : שולחן מחשב וכסא,
  מייבש כביסה,
  2 כסאות,
  ארונות הזזה 2 דלתות,
  טלוויזיה,
  כיסא מחשב שולחן מחשב קטן + מחשב,
  שולחן כתיבה משרדי,
  כביסה מייבש מכונת כביסה,
  מערכת קולנוע 2 רמקולים,
  מדיח כלים,
  20 ארגזים 40*70,
  תנור גומחה+כיריים+מיקרוגל,
  סטנד שולחן,
  שידות,
  ספת נוער,

 32. יאלה:

  מעוניין לקבל הצעת מחיר להובלה באר שבע לכפר סבא : שולחן אוכל קטן+7 כסאות,
  פירוק והרכבה של חדר שינה,
  מכונת כביסה,
  מיטה וחצי,
  מחשב +שולחן מחשב+כסא,
  מזרון,
  מייבש כביסה/ סל כביסה,
  5 כסאות,
  טלוויזיה,
  כביסה מייבש מכונת כביסה,
  בין 19-26 ארגזים,
  שידה,
  ספת נוער,
  ספה של 2 מושבים,
  ארונות הזזה 4 דלתות,

 33. בינה:

  מבקשת הצעת מחיר להובלת תכולת בית מרחק של 28 דקות קומה 3 + מעלית מחפשת הובלה ליום שני הקרוב : מיטה זוגית + מזרון שידות קטנות-
  טלוויזיה-
  מחשב שולחן-
  שולחן כתיבה ילד-
  ארון תינוק-
  שולחן קפה-
  רדיאטור-
  שולחן כתיבה-ספרייה-
  כ14 שקיות של בגדים קטנים-
  2 כסאות-
  ארון דלתות הזזה-
  מערכת ישיבה וטרינה קטנה שולחן מחשב-
  שידות-
  מכונת כביסה/מייבש-
  מייבש כביסה-

 34. איציק:

  שלום, זקוקה למשלוח חבילה מכפר סבא לכפר סבא : ספה תלת מושבית. 15-26 שקיות של בגדים. שולחנות כתיבה. מדפים. כ6 תיקים גדולים. ארון 3 דלתות כולל פירוק. מיטה עם בסיס. מקרר 580 ליטר דרוש פירוק. שולחן מטבח. שולחן סלוני עץ קל. 17-29 ארגזים. כוננית טלוויזיה טלוויזיה. כביסה מייבש. ארון 2 דלתות הזזה. מיטת יחיד +ארגז מצעים. פוף.

 35. פאר:

  פירוק הובלה והרכבה ליום שלישי : ארון דלתות הזזה 1- מכונת כביסה- מזרון- שולחן מטבח קטן- 20 קרטונים 40*60- שידה ארונות קטנים- מיטת יחיד- שולחן כתיבה וכסא- מייבש כביסה +סל כביסה- מקרר נפח 280 ליטר- שולחן מחשב זכוכית- טלוויזיה- רדיאטור- שולחן מטבח עם 6 כסאות- ספה תלת מושבית-

 36. עמית:

  הצעת מחיר להובלה מכפר סבא לבת ים כולל הובלה נוספת בתוך קריית אתא הצעת מחיר ליום שלישי או שבת : שולחן מטבח, טלוויזיה 46 אינטש, מכונת כביסה, מדיח, ארון דלתות הזזה, שולחנות מחשב, מזוודות ותיקים, פירוק והרכבה של חדר שינה, שולחן מחשב זכוכית, תנור עם כיריים, 2 כסאות, שולחן סלוני, מקרר נפח 480 litr, מכונת כביסה, מזרון, ארונות שירות, 3 ארונות פירוק והרכבה,

 37. הדורם:

  שלום רב אני מעוניין לקבל הצעת מחיר להובלה ב כפר סבא : מערכת מוזיק/
  מקרר נפח 250 litr/
  3 כסאות/
  שולחן מחשב/
  מזרון/
  בין 15-28 שקיות של בגדים/
  שולחן מחשב עם שני כסאות/
  ארונות הזזה 3 דלתות/
  תנור גומחה+כיריים/
  טלוויזיה ,וחפצים אחרים/
  מכונת כביסה/
  שטיח/
  שולחן זכוכית + 4 כסאות/
  ארונית/
  בערך 17-31 קרטונים/
  מזרון/
  כוורת/

 38. רוי:

  שלום, זקוקה למשלוח חבילה מכפר סבא לכפר סבא : כמה ארגזים/ מדף כוורת 12 תאים/ שולחן פינת אוכל/ 11-27 שקיות ניילון של בגדים/ מכונת כביסה/ מכונת כביסה/ מערכת/ מיטת נוער/ 3 ארונות פירוק והרכבה/ מיטת נוער/ מקרר 570 ליטר/ סלון קטן/ פירוק והרכבה — חדר שינה/ טלוויזיה/ 3 כסאות/

 39. יערה:

  הובלת דירה 2 חדרים : תנור גומחה — פינת אוכל,
  רדיאטור,
  מדיח כלים,
  שולחן סלון,
  4 כסאות,
  גדולים 6 תיקים,
  מכונת כביסה קטנה,
  פירוק והרכבה של חדר שינה,
  מזוודה,
  כביסה מייבש — מכונת כביסה,
  מדפים,
  סלון 2 מושבים,
  שולחן אוכל קטן,
  6 ארגזים,
  שולחן כתיבה משרדי,
  מזרון,
  ספה סלונית,
  מייבש כביסה,

 40. אלירם:

  מבקשת הצעת מחיר להובלת תכולת בית מרחק של 10 דקות קומה 1 + מעלית : כוננית

  מיקרוגל

  מכונת כביסה קטנה

  ארונות הזזה 4 דלתות

  ארון תינוק

  מקרר

  סלון3+2

  טלוויזיה

  מייבש כביסה

  שולחן סלוני עץ קל

  פירוק והרכבה של חדר שינה

  11 ארגזים 40×58

  שולחן מטבח קטן

  מכונת כביסה

  ספת נוער

  מערכת קולנוע ביתית + 5 רמקולים

  שולחן כתיבה

  מיטה זוגית ומזרון זוגי

  שידה ארונות קיר

 41. ירמי:

  הצעת מחיר להובלה מבני ברק לכפר סבא הובלה ליום שלישי בבוקר מוקדם : PC שולחן פירוק והרכבה-
  מכונת כביסה +מייבש-
  מזרון-
  6 כסאות-
  ארונות הזזה 3 דלתות-
  שולחן זכוכית + 2 כסאות-
  מקרר נפח 560 litr-
  מראה-
  מקפיא קטן,תנור גומחה ומיקרוגל-
  17 קרטונים בערך-
  מכונת כביסה קטנה-
  טלוויזיה רגילה-
  שולחן קפה-
  מייבש כביסה-
  מערכת קולנוע ביתית-

 42. קורל:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר להובלה בתוך נתניה : שולחן מחשב-
  מכונת כביסה קטנה-
  ספה-
  וכ17-31 שקיות ניילון-
  מדיח-
  מקרר נפח 220 ליטר-
  סטנד לטלוויזיה- טלוויזיה-
  קטנים 16 ארגזים-
  ארונות הזזה 3 דלתות-
  מזרון-
  פירוק והרכבה — חדר שינה-
  כוורת-
  מייבש כביסה-
  שולחן מטבח קטן-
  שולחן כתיבה משרדי-
  4 כסאות-

 43. גל:

  מבקשת הצעת מחיר להובלת תכולת בית מרחק של 10 דקות קומה 1 + מעלית : מדפים/ מקפיא 250 ליטר/ מכונת כביסה/ תנור גומחה+כיריים+מיקרוגל/ כוורת/ שולחן מחשב/ שולחן קפה/ שולחן מטבח לאוכל/ מזרון/ 7 כסאות/ טלוויזיה/ 13 קרטונים/ שולחן כתיבה/ מ. כביסה/ בהערכה 21-32 שקיות ניילון של בגדים/ כביסה מייבש / מכונת כביסה/

 44. גדי:

  תכולת חדר משני בתים בכפר סבא לדירה בקומה רביעית במודיעין עילית : 19 תיקים.
  שולחן מחשב קטן.
  23 ארגזים 70*60.
  מכונת כביסה.
  פירוק והרכבה — חדר שינה.
  כמה שקיות ניילון.
  ספפה.
  ארון בגדים.
  מזרון.
  מקפיא ,תנור גומחה ומיקרוגל.
  שולחן מטבח קטן.
  מכונת כביסה.
  מייבש כביסה.
  מקרר.
  5 כסאות.
  טלוויזיה.
  ספסל.
  ארונות שירות.

 45. שלמה:

  אשמח לקבל הצעת מחיר כמה יעלה הובלה צריך גם פירוק והרכבה — ליום שלישי בבוקר : ארון תינוק, טלוויזיה, מקרר נפח 590 litr, כוורת, מייבש כבסה, שולחן + 6 כסאות, רדיאטור, מחשב קטן, מכונת כביסה, 2 כסאות, כביסה מייבש — מכונת כביסה, 16 שקיות ניילון, ארונות הזזה 2 דלתות,

 46. זמיר:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר להובלה מכפר סבא לכפר סבא. הובלה ליום ראשון : מיטה זוגית עם מזרון- וכ עשרה שקיות- ארון 2 דלתות הזזה- מדיח כלים- מכונת כביסה +מייבש- כמה קרטונים- מייבש כביסה- שולחנות גדולים- ארונות נעליים- כסא נדנדה- טלוויזיה- שולחן קפה- מכונת כביסה- צריך נגר- שולחןמחשב- שולחן כתיבה-

 47. צמרות:

  העברת : מכונת כביסה קטנה/ שולחן כתיבה וכסא/ 5 תיקים/ מדיח/ שידה ומיטה/ טלוויזיה ומזנון של טלוויזיה/ קומפרסור/ ארון 3 דלתות הזזה/ 4 ארונות פירוק והרכבה/ פירוק והרכבה של חדר שינה/ 5 כסאות/ שולחן סלון/ כ158 קרטונים גדולים/ מכונת כביסה/ מזרון/ מיטה זוגית+מזרון/

 48. ראומה:

  הובלה ממחסן קומה קרקע בכפר סבא, לדירת מרתף באילת : ארונות הזזה 3 דלתות+ כוננית דלתות+ מחשב+ ספפה+ בהערכה 18-31 שקיות+ מכונת כביסה+ ארון מיטבח+ כמה שידות+ 19 ארגזים+ שולחן אוכל+ שני שולחנות+ מקרר 580 ליטר+ 40 תיקים+ מיטה + מזר+ מזרון+ מדף כוורת+ שולחן מחשב מפורק+ מייבש כביסה+

 49. חדווה:

  שלום אשמח לקבל הצעת מחיר כמה יעלה הובלה : 10 כסאות
  + כ21מזוודות
  + מכונת כביסה
  + טלוויזיה ,וחפצים אחרים
  + מזרון זוגי
  + PC שולחן
  + מיטה מתקפלת
  + בערך 15-31 קרטונים
  + שולחן וכסא
  + ספה תלת, ספה דו
  + מכונת כביסה
  + וכ19-27 שקיות
  + 2 תיקים
  + תנור אפיה
  + מערכת ישיבה וטרינה קטנה שולחן מחשב
  + ארון תינוק
  + ספה תלת מושבית
  + ארון דלתות הזזה
  + ארונות שירות
  +

 50. מורי:

  הובלת דירה 2 חדרים מקומה שנייה לקומה שנייה, מעוניין לקבל הצעת מחיר ליום ראשון הקרוב הובלה ליום שני הקרוב : מיקרוגל טוסטר,
  מערכת ישיבה לסלון 2+3,
  בהערכה 17-30 ארגזים,
  ארונות הזזה 2 דלתות,
  מזרון זוגי,
  TV שידת טלוויזיה,
  רדיאטור קטן,
  6 כסאות,
  ארון 4 דלתות,
  131 שקיות בערך,
  שולחן כתיבה מ2 חלקים,
  טלויזיה מערכת סטריאו,
  מייבש כבסה,
  מיטת יחיד +ארגז מצעים,
  מכונת כביסה קטנה,
  מיטה מפורקת מזרן,
  מכונת כביסה,
  שולחן מטבח,

Добавить комментарий