הובלות בהוד השרון

הובלת דירות בהוד השרון שירותי אריזה מקצועיים ואיכותיים ביותר אז אתם לא צריכים להסס אלא לפנות לחברה שלנו אשר מספקת שירותי אריזה ברמה הגבוהה ביותר עבור כלל הלקוחות הפרטיים כמו גם העסקיים. More »

הובלות ביהוד-מונוסון

הובלת דירות ביהוד-מונוסון אספקת שירותי פירוק והרכבה מחדש של ציוד משוכלל ושל רהיטים ופריטים מגוונים ביותר: החברה שלנו הינה חברה אחראית ביותר אשר מספקת עבור כלל לקוחותיה השונים פרטים מלאים בנוגע לכלל More »

הובלות בראשון לציון

הובלת דירות בראשון לציון אספקת שירותי העברה של סחורות ושל רכוש גדול וכבד במיוחד ושל פריטים מסוגים שונים: החברה שלנו הינה חברת הובלות מקצועית ביותר אשר גם מספקת שירותי העברה של פריטים More »

הובלות באלעד

הובלת דירות באלעד יכול להיות שיש ברשותכם חומר ארכיוני רב אשר אתם לא זקוקים מרביתו או אין לכם כרגע מספיק מקום במחסן עבור כל החומר הזה ולפיכך אתם זקוקים לשירותיה של חברת More »

הובלות בכפר סבא

הובלת דירות בכפר סבא אספקת שירותי הובלה לחו»ל וגם ממגוון רחב של יעדים בחו»ל לארץ: כאשר אתם זקוקים לקבלת שירותים מעולים וברמה הגבוהה ביותר כולל הובלות לחו»ל אז אתם צריכים לפנות לחברה More »

 

הובלות במודיעין עילית

הובלת דירות במודיעין עילית

אספקת שירותי אריזה וגם כלל חומרי האריזה אשר הינם הנדרשים ביותר עבורכם: כאשר אתם אנשי עסקים עסוקים ביותר או פשוט אנשי משפחה ואין לכם ממש זמן להשקיע בעצמכם בהליך האריזה אשר אכן עשוי להיות מייגע למדי אז אתם יותר ממוזמנים לפנות לחברה המקצועית ביותר שלנו אשר אכן מספקת עבור כלל לקוחותיה הפרטיים וגם העסקיים שירותי אריזה מובילים ותמורת מחירים אשר הינם נוחים והוגנים ביותר וכלל פרטי השירות וגם המחיר הסופי תמיד מעוגנים בתוך הסכם כתוב וחתום בינכם לבין החברה שלנו והסכם זה גם כולל פירוט מלא בנוגע לכלל הגורמים השונים אשר מהווים השפעה מכרעת על קביעת המחיר הסופי של הליך האריזה כמו גם של שירותים אחרים אשר החברה שלנו מספקת עבור כלל לקוחותיה השונים.
מחפשים מוביל או חברת הובלות דירה במודיעין עילית והסביבה?

יתר על כך, כאשר יש לכם את הצורך בקבלת שירותי אריזה על בסיס קבוע אז אתם גם יותר ממוזמנים להיעזר בחברה שלנו אשר גם מספקת שירותי אחסנה מעולים וגם שירותי הובלה באמצעות השימוש במנוף, שירותי פירוק והרכבה מחדש של ציוד משוכלל ושל רהיטים או פריטים גדולים וכבדים אחרים.

החברה שלנו הינה בעלת רמת מהימנות אדירה וגם הינה חברה מקצועית ביותר אשר פועלת תמיד לרווחת הלקוחות שלה ותמיד מנסה לאתר את צרכי הלקוחות ולהבינם לעומק.

החברה שלנו הינה בעלת רמת ביצוע גבוהה ביותר ובעלת איכויות רבות ואתם תמיד יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי החברה שלנו תספק עבורכם את השירותים הטובים ביותר וזאת תוך כדי עמידה מרבית בזמנים ובכלל התחייבותיה כלפיכם.
יתר על כך, במידה ואתם זקוקים לקבלת כלל חומרי האריזה הנדרשים כגון, ניילון פצפץ לשם עטיפת הפריטים השבירים והעדינים ביותר או ארגזים או קרטונים בכמויות גדולות או טושי סימון בולטים או סכינים יפניות ונייר דבק עבה וחזק ביותר לשם אטימת הארגזים אז אתם גם יותר ממוזמנים לפנות לחברה שלנו ואנו בדרך כלל מספקים את כלל חומרי האריזה הללו בחינם וזאת במיוחד עבור לקוחות אשר זקוקים לקבלת יותר משירות אחד מטעם החברה.

כאשר מדובר על שירותי האריזה אשר החברה שלנו מספקת עבור כלל לקוחותיה הפרטיים כמו גם העסקיים השונים אז מדובר בשירותים ברמה הגבוהה ביותר, אריזת כלל הפריטים בהתאם לחדרים הנאותים ובהתאם לסוג התכולה ואי ערבוב בין פריטים אשר הינם שונים זה מזה במהותם כגון, ערבוב בין כלי מטבח לבין כלי סלון או בין פריטי לבוש של הילדים לבין כלי עבודה ועוד.
כל הליך האריזה נעשה בהתאם לצרכים ורצון הלקוחה ורק בהתאם למה שהלקוחה מבקשים מאיתנו. אנו לעולם לא אורזים כפי העולה על מוחינו.
כל הליך האריזה מצוין ומתועד בתוך החוזה הכתוב בין החברה שלנו לבין הלקוחה וכולל את כמות התכולה המשוערת לאריזה, סוג התכולה, משך שעות האריזה המשוער, כמות החדרים אשר יש צורך לארוז, כמות הקרטונים המשוערת הנדרשת והגורמים אשר מהווים השפעה על קביעת המחיר הסופי- מדובר על גורמים כגון, כמות התכולה, סוג התכולה, כמות האורזים אשר יש צורך לשלוח לביתכם ומספר שעות האריזה המשוער למרות שמחיר סופי נקבע אך ורק בהתאם לכמות המדויקת של השעות אשר האורזים בילו בבית הלקוחה ולעולם לא על פי הכמות המשוערת.

כמובן שאם מדובר בסוג פריטים אשר יש צורך לארוז אותם ביתר תשומת לב כגון, כלי מטבח, כלי חרסינה ופריטים עדינים ובעלי ערך כספי או רגשי אחר אז המחיר עשוי להיות יותר גבוה מהרגיל וזאת בהשוואה לצורך של הלקוחה בקבלת שירותי אריזה עבור פריטים גדולים אשר שייכים לחדר השינה או הסלון ופריטים אשר פשוט משליכים מה שנקרא בתוך הקרטון מבלי לעטוף או למקם אותם כראוי כיוון שאין כל חשיבות לכך.
בכל מקרה פנו אלינו עוד היום לשם קבלת הצעת מחיר משוערת עבורכם ואנו כבר נספק לכם את כלל השירותים אשר הינם הנדרשים עבורכם ובמחיר אשר הינו נוח ומשתלם ביותר וכמובן שאתם יותר ממוזמנים לערוך השוואת מחירים מקיפה ולבחון את שוק ההובלות לעומק ורק אז להחליט סופית באיזו חברה אתם מעדיפים לבחור.
שיהיה בהצלחה בין אם אתם בוחרים להיעזר בחברה שלנו ובין אם לא.

הובלה במודיעין עילית

מחיר ההובלה הסופי מושפע מגורמים שונים.
הובלת בתים במודיעין עילית

העברת מטענים למודיעין עילית

החברה האיכותית במיוחד שלנו מעניקה שירותי אחסנה ברמה הגבוהה ביותר עבור הלקוחות הפרטיים וגם העסקיים המובחרים.
החברה שלנו יכולה להעביר גם את המקרר הגדול ביותר או הטלוויזיה הגדולה ביותר במהירות וללא תקלות או נזקים מיותרים.

החברה שלנו מתמקצעת בנושא של ביצוע הובלות קטנות מודיעין עילית וגם ביצוע הובלות מסוגים אחרים כולל הובלה תוך כדי השימוש במנוף רגיל או מנוף זרוע משוכלל ביותר.

שינוע ציוד למודיעין עילית

logo

56 Responses to הובלות במודיעין עילית

 1. יונית:

  בבית שמש זו קומה שלישית עם מעלית במודיעין עילית זו קומה ראשונה ללא מעלית : כוורת. 7 כסאות פלסטיק. ספפה. ארונות הזזה 3 דלתות. שולחן כתיבה קטן. הובלת מיטה מתקפלת. תנור אפיה. שולחן אוכל קטן. שולחן סלוני. 11 שקיות ניילון בערך. פירוק והובלה של 4 ארונות. מכונת כביסה. ספה תלת מושבית. טלוויזיה. סלון 3.2.1. שולחן כתיבה. מייבש כביסה. 14-28 קרטונים. מזרון. מקרר נפח 480 litr. מערכת רמקולים.

 2. תהילה:

  הובלה ואחסנה הצעת מחיר צריך גם פירוק והרכבה — ליום שישי בבוקר : מכונת כביסה
  + שולחן סלוני עץ קל
  + עד 39 שקיות של בגדים
  + קטנים 40 קרטונים
  + כסא נדנדה
  + מקרר
  + שטיח
  + שידה
  + מייבש כביסה
  + טלוויזיה 22 אינטש
  + ארון דלתות הזזה
  +

 3. ג'וליה:

  הובלה מדירה במודיעין עילית ליום חמישי הבא : שידה| ארונות הזזה 2 דלתות| תנור אפיה| 17 שקיות של בגדים| מדף כוורת| מ/כביסה| מקרר| שולחן זכוכית| מכונת כביסה| ספרייה לא לפירוק| מערכת ישיבה 1+3| מכונת כביסה +מייבש| 22 קרטונים 40*60| טלוויזיה| כסא מחשב| סטנד שולחן|

 4. אלישבע:

  שלום, ברצוני לקבל הצעת מחיר להובלה. המעבר ביום : כוורת 12 תאים. ארון 4 דלתות הזזה. שולחן סלון. ספסל לגינה מעץ. מיטה + מזרון. טלוויזיה. שולחן מטבח. ספה זוגית. ארון תינוק. מייבש כביסה. קולנוע ביתית. 2 כסאות. קטנים 25 קרטונים. מדיח כלים. 3 שטיחים. תנור אפיה. מקרר (400 ליטר רוחב 67). מזרון. שולחן מחשב. ארון מתכת. שולחן כתיבה. תנור-חימום. ארוניות קטנות 3. כביסה מייבש. להוציא את המכונת כביסה מחוץ לבית.

 5. תחיה:

  הצעת מחיר להובלה ממודיעין עילית לחדרה כולל הובלה נוספת בתוך חדרה : ארון אחד,
  כוורת לילדים,
  שידה ו מיטה לתינוק,
  שולחן מחשב,
  ספרייה לא לפירוק,
  מזרון,
  שולחן בר מזכוכית,
  ספה,
  מיטה וחצי + מזרן,
  מיטה וחצי,
  פינת אוכל- שולחן + 6 כסאות,
  ארון 4 דלתות הזזה,
  ארון 6 דלתות,
  שולחן מחשב מזכוכית,
  פירוק והרכבה של חדר שינה,
  12 שקיות ניילון של בגדים,
  17 קרטונים בערך,
  מקרר 200 ליטר,
  מיקרוגל,

 6. יום-טוב:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר בהקדם האפשרי ליום ראשון זה : רדיאטור-
  כביסה מייבש מכונת כביסה-
  שולחן מחשב מדף נשלף-
  שולחן מחשב קטן-
  שולחן כתיבה עץ-
  טלוויזיה 37 אינטש-
  10 כסאות-
  מייבש כביסה-
  בין 14-26 שקיות של בגדים-
  פחות מ 5 ארגזים-
  מחשבים-
  מיקרוגל טוסטר-
  מקרר 390 ליטר-
  שולחן פינת אוכל-
  מכונת כביסה-
  מדיח-

 7. דור:

  הצעת מחיר עבור הובלה פירוק והרכבה הובלה דחופה ליום רביעי : שולחן מטבחע גול,
  רדיאטור קטן על גלגלים,
  כ10 מזוודות,
  קטנים 47 קרטונים,
  מכונת כביסה,
  ספה,
  4 כסאות,
  עמדת עבודה פינתית משולבת,
  תנור בישול מיקרוגל טוסטר,
  שידה ושתי ספות,
  מקרר נפח 460 ליטר,
  שולחן סלוני גדול מ3 חלקים,
  מכונת כביסה +מייבש,
  בערך 13-32 תיקים,

 8. ריבי:

  מבקשת לשלוח לה בפקס הצעת מחיר : שולחן מחשב מודולארי פירוק והרכבה

  ושולחן מטבח צד

  תנור כיריים

  שידה

  פירוק והרכבה של חדר שינה

  מראה

  טלוויזיה

  שולחן קפה

  ארונות הזזה 3 דלתות

  הכולל מיטה

  6 כסאות

  מזרון

  מכונת כביסה

  מכונת כביסה קטנה 6 ק»ג

  ארון תינוק

  מערכת ספות 3 2 1

  שידה לטלויזיה וטלויזיה

 9. דברת:

  מעבר דירה כולל פירוק והרכבה : קטנים 16 ארגזים- מיטה זוגית- מחשב- ספה 1 2 3- 21 שקיות ניילון- מדיח- ספה זוגית- ספה- ארון 5 דלתות- כסא מחשב- מקרר- שולחן מטבח לאוכל- ארוניות קטנות 2- מייבש כביסה- ארון 2 דלתות הזזה- מיטת נוער מיטה וחצי- מכונת כביסה- שולחן מחשב קטן- שולחן מחשב מודולארי- מכונת כביסה-מייבש-

 10. שימי:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר עבור הובלה פירוק והרכבה צריך גם פירוק והרכבה — ליום חמישי בבוקר : שולחן סלוני. 13 קרטונים 63×60. 18 תיקים. מדיח. שולחן קטן. ארון 3 דלתות הזזה. מיטה זוגית + שידה. ספה תלת מושבית. מזרון. תנור,מיקרו. מכונת כביסה. מייבש כביסה. שידה. שולחן כתיבה. מקרר נפח 460 ל. פירוק ארון 4 דלתות. שולחן מחשב. טלוויזיה. שתי שידות. ארון אחד.

 11. כרמל:

  אשמח לקבל הצעת מחיר כמה יעלה הובלה הובלה ליום ראשון : מכונת כביסה+
  ארונות שירות+
  ארונות הזזה 4 דלתות+
  ספה תלת מושבית+
  מערכת קולנוע 2 רמקולים+
  שולחן זכוכית לאוכל + 2 כסאות+
  ארון 4 דלתות+
  בערך 17-29 שקיות ניילון+
  מייבש כביסה+
  מכונת כביסה+
  ארון תינוק+
  מקפיא ,תנור גומחה ומיקרוגל+
  מדף כוורת 12 תאים+
  תנור חימום קטן+
  שולחן מחשב קטן+
  כוורת / כוננית+
  7 כסאות+
  מדיח כלים+
  פירוק ארון 4 דלתות+
  טלוויזיה+

 12. זכריה:

  הצעת מחיר להובלה בתוך גבעתיים הובלה ליום חמישי : מערכת ישיבה. שולחנות קפה קטנטנות. ארון תינוק. מכונת כביסה. מקרר 480 ליטר דרוש פירוק. ארונות הזזה 2 דלתות. וכ12-25 קרטונים. 4 שקיות ניילון. מדיח. מיטה 1.4X1.9 ומזרון. 8 כסאות פלסטיק. פירוק והרכבה של חדר שינה. טלוויזיה. מייבש כביסה. תנור אפיה.

 13. שלי:

  מקומת קרקרע ליום רביעי : מערכת סלון,
  ספרייה לא לפירוק,
  מכונת כביסה קטנה,
  מקרר (400 ליטר רוחב 70),
  שולחן סלוני גדול,
  שולחן מטבח,
  מיטת נוער,
  ארון של כתר פלסטיק,
  שידה לטלויזיה וטלויזיה,
  ארון 3 דלתות הזזה,
  וכ עשרה שקיות ניילון,
  מייבש כביסה,
  7 כסאות,
  קולנוע ביתית,
  TV שידת טלוויזיה,
  רדיאטור,
  בערך 20 קרטונים,
  מיטה + מזרון + שידות קטנות,
  תנור אפיה מיקרוגל טוסטר,

 14. מרדכי:

  שלום, זקוקה למשלוח חבילה ממודיעין עילית למודיעין עילית : מזרון+ מיטה זוגית+ כ22 תיקים+ תנור אפיה+ שולחן כתיבה+ ושולחן מחשב+ 16 קרטונים 64*60+ שולחן בר+ מקרר כ-500 ליטר+ טלוויזיה+ 7 כסאות+ מ. כביסה+ ארון תינוק+ 2 שקיות+ ארון 2 דלתות הזזה+ שולחנות סלוני גדולים+ מיטה וחצי+ פירוק והרכבה של חדר שינה+ ארונות נעליים+

 15. ברקאי:

  מקומה 2 : מייבש כביסה/
  טלוויזיה קטנה/
  מזרון/
  רדיאטור/
  שולחן קטן/
  עד 33 קטנים/
  ארונות הזזה 2 דלתות/
  פלוס מיטה זוגית/
  ארון תינוק/
  בערך 22-29 מזוודות/
  תנור אפייה מיקרוגל טוסטר/
  פירוק והרכבה — חדר שינה/
  מכונת כביסה קטנה 5 ק»ג/
  ספת נוער/
  קטנים 12 ארגזים/
  שולחן סלוני/
  מקרר 280 ליטר/
  ארונות נעליים/
  שולחן אוכל/
  כסא מחשב/

 16. צפריר:

  הצעת מחיר עבור הובלה פירוק והרכבה : שולחן כתיבה, סלון 2 3, שולחן מחשב עץ קל, טלוויזיה מזנון של טלוויזיה, מכונת כביסה-מייבש, גדולים 33 קרטונים, שידה, תנור ומיקרוגל, ארון 3 דלתות הזזה, כתיבה קיד, 2 כסאות ו8 שרפרפים, + 31 שקיות, מזרון, מכונת כביסה מקומת קרקע, פינת אוכל + 6 כסאות, שולחן מחשב קטן, ארון בגדים 1 דלתות הזזה, שולחן כתיבה משרדי, ספת נוער, מייבש כביסה +סל כביסה, שולחן קפה, פירוק והרכבה של חדר שינה,

 17. רומן:

  הצעת מחיר להובלה מנתניה למודיעין עילית הובלת דירה ליומיים הקרובים : שולחן כתיבה מזנונית
  + מייבש כביסה
  + ספה תלת מושבית
  + שולחן כתיבה
  + סלון 1-2-3
  + מכונת כביסה
  + מכונת כביסה
  + ארונות הזזה 3 דלתות
  + שטיח
  + תנור אפיה
  + כ180 ארגזים קטנים
  + מזרון
  + שידה ארונות קטנים
  + 5 כסאות
  + 24 עציצים
  + שולחן מטבח
  + 2 ארונות פירוק והרכבה
  + ארונות שירות
  + מקרר נפח 580 ל
  + מדיח
  +

 18. שרונה:

  מעבר דירה כולל פירוק והרכבה : שולחן כתיבה וכסא
  + מזרון
  + ספפה
  + ארון שירות בלי דלתות
  + מיטה זוגית + שידה
  + שולחן מחשב
  + ספה 1 /2/ 3
  + 12 שקיות ניילון
  + כסא נדנדה
  + תנור אפיה
  + שולחן בר
  + ארון בגדים 2 דלתות הזזה
  + כוורת
  + ספה
  + שולחן קפה
  + טלוויזיה
  + מכונת כביסה +מייבש
  + מקרר נפח 590 ל
  + שולחן כתיבה
  + תנור חימום קטן
  +

 19. עופר:

  שלום, אני מעוניין בהובלה : ארון תינוק+ שולחן + שולחן מחשב+ שידה אורך 2.2 מטר+ ספה תלת מושבית+ מקרר נפח 340 ל+ מכונת כביסה 5 ק»ג+ פירוק ארון חדר שינה+ ארונות שירות+ מכונת כביסה+ פינת אוכל- שולחן + 6 כסאות+ 7 כסאות+ ארון דלתות הזזה 1+ שולחן קפה עגול+ טלוויזיה +שידת טלוויזיה+

 20. יפתח:

  הצעת מחיר עבור הובלת בית עם תכולה מלאה : שולחן כתיבה ילד|
  ארונות הזזה 3 דלתות|
  פירוק והרכבה של חדר שינה|
  מכונת כביסה|
  פירוק ארון חדר שינה|
  22 ארגזים|
  תנור-חימום|
  6 כסאות|
  מכונת כביסה|
  טלוויזיה|
  שולחן מחשב|
  שולחן מחשב מודולארי פירוק והרכבה|
  מקרר|
  שולחן מטבח|

 21. אריק:

  הובלה ואחסנה הצעת מחיר : כסא מחשב,
  ארונית,
  תנור חימום קטן,
  מכונת כביסה קטנה,
  מערכת סטריאו,
  ספה תלת מושבית,
  מייבש,
  מיטה זוגית,
  שולחן קפה,
  שולחנות מחשב,
  טלוויזיה,
  מזרון זוגי + בסיס,
  שולחן מטבח,
  מיטת יחיד +ארגז מצעים,
  מדף כוורת 12 תאים,
  מקרר,
  ארון קיר,
  ארון 3 דלתות הזזה,
  + 16 שקיות,
  תנור גז,

 22. רותי:

  הייתי רוצה לקבל הצעת מחיר : שולחן מחשב מודולארי פירוק והרכבה/ מיטה וחצי/ תנור , מיקרוגל/ שולחן כתיבה/ ארונות נעליים/ מייבש כביסה/ כסא מחשב/ שולחן כתיבה כפול/ טלוויזיה/ ארונות הזזה 2 דלתות/ ארון ויטרינה 3 דלות/ מזרון/ ארגזים/ מדף כוורת 12 תאים/ כביסה מייבש — מכונת כביסה/ ארון תינוק/ שולחן סלוני קל/ סלון 1 2 3/ מכונת כביסה/ שולחן מטבח/ רדיאטור/ מראה/ גדולים 19 תיקים/ מקרר 480 ליטר דרוש פירוק/

 23. תורן:

  מעוניין לקבל הצעת מחיר להובלה נהריה למודיעין עילית הובלה ליומיים הקרובים : 6 כסאות, 3 ארונות פירוק והרכבה, ארונות שירות, כ 20-29 שקיות, מכונת כביסה, מערכת סטריאו, ארון ויטרינה 5 דלות, ארון דלתות הזזה 1, מקרר נפח 200 ליטר, שולחן מטבח, 4 ארגזים 40×57, מכונת כביסה, מזרון,

 24. ליאורה:

  קומה 6 עם מעלית : כביסה מייבש,
  מייבש כביסה,
  4 כסאות מטבח,
  שולחן מנהלים,
  כ12 שקיות,
  ספה 1 2 3,
  מכונת כביסה,
  כמה שידות,
  פירוק והרכבה — חדר שינה,
  מיטה,
  שולחן מטבח,
  מקרר 450 L,
  טלוויזיה,
  ארוניות קטנות 6,
  ארון תינוק,
  שולחן מחשב קטן,
  בהערכה 16-27 קרטונים,
  עד 19 קטנים,

 25. סני:

  הצעת מחיר להובלה בתוך מודיעין עילית הובלה להיום או ליום ראשון : מכונת כביסה+
  146 שקיות בערך+
  בין 20-25 קרטונים+
  כוורת לילדים+
  מייבש כביסה+
  מיטת נוער+
  שולחן סלון מזכוכית+
  מקרר+
  ארון תינוק+
  סולם+
  מזרון+
  ארון בגדים 3 דלתות הזזה+
  טלוויזיה פלזמה+
  8 כסאות+
  שולחן מחשב מודולארי+
  מכונת כביסה+

 26. אנדרי:

  מעוניינת בהצעת מחיר להובלה דירה ממודיעין עילית למודיעין עילית : ספה תלת מושבית| גומחה מיקרוגל| 4 כסאות ו2 שרפרפים| + 22 שקיות ניילון| שולחן מטבח קטן מ4 חלקים| שולחן מחשב עם מדף נשלף| ארונות הזזה 4 דלתות| טלוויזיה +שידת טלוויזיה| מקרר נפח 280 ל| מכונת כביסה קטנה| מייבש כביסה| כביסה מייבש — מכונת כביסה| שולחן כתיבה זכוכית| ארון בגדים 3 דלתות| מחשב + פריטים קטנים| 16 קרטונים 40*60| גדולים 5 תיקים| שולחן סלוני|

 27. פינחס:

  מ 3 מקומות ליום שישי זה : טלוויזיה/
  מיטה זוגית/
  שולחן שולחן סלוני/
  2 כסאות/
  מזרון/
  מכונת כביסה/
  כמה שידות/
  שידה/
  מכונת כביסה פתח עליון/
  מזרון/
  בהערכה 13-32 ארגזים/
  שולחן כתיבה/
  ארונות הזזה 2 דלתות/
  שולחן מחשב וכסא/
  כוורת/
  מיטת יחיד/
  מייבש כביסה/

 28. מרדכי:

  הובלת דירה מקומה רביעית לקומה שנייה : ארון 2 דלתות הזזה, בין 11-30 קרטונים, ספה, מייבש כביסה, מקרר נפח 350 litr, מכונת כביסה קטנה, 4 כסאות מטבח, ארון תינוק, 11 שקיות של בגדים, סטנד לטלוויזיה +טלוויזיה, 4 ארונות פירוק והרכבה, פירוק והרכבה של חדר שינה, מדיח, מחשב+ שולחן מחשב עם שני כסאות, מזרון, שידה, שולחן מטבחע גול, שולחנות גדולים,

 29. סיגלית:

  מעוניינת בהצעת מחיר -בהקדם תודה! : 22אדניות עציץ. שולחן מחשב. פסנתר. שידה. מקרר נפח 480 ל. מכונת כביסה. מייבש כביסה. מיטה זוגית, מזנון. טלוויזיה LCD. ארונות הזזה 2 דלתות. מכונת כביסה קטנה 5 ק»ג. שולחן כתיבה וכסא. כמה קרטונים. שולחן מטבח קטן. פחות מ 12 שקיות ניילון של בגדים. כוורת. 6 שידות קטנות. שולחן סלוני. ארונית. ספה תלת מושבית. 1 תנור. ספפה.

 30. רביד:

  הצעת מחיר כולל פירוק : מקרר נפח 340 ל

  רמקולים

  כ17 קרטונים גדולים

  שולחן אוכל מזכוכית קטן

  2 שטיחים קטנים

  שולחן כתיבה וכסא

  מכונת כביסה

  ארון תינוק

  שידה ושתי ספות

  ספריה סטנדרטית

  כ4 תיקים גדולים

  שולחן אוכל

  ארון דלתות הזזה

  כוננית

  סלון 1-2-3

  5 כסאות

  מיטה זוגית קטנה עם ארגז מצעים

  מיטת תינוק

  19אדניות עציץ

  שולחן כתיבה

 31. ירדן:

  רצתי לקבל הצעת מחיר להעברת דירה : שידה ומיטה+
  מכונת כביסה קטנה+
  שולחן סלוני קטן+
  פירוק ארון חדר שינה+
  טלוויזיה קטנה+
  תנור גז+
  מקרר נפח 250 litr+
  קרטונ+
  שטיח+
  כוננית מדפים+
  מכונת כביסה+
  מזרון+
  מיטה++
  כסא נדנדה+
  נדנדות מעץ+
  בהערכה 42 שקיות ניילון+
  ארון של כתר פלסטיק+

 32. צביה:

  אני צריך הובלה : וכ עשרה קרטונים+
  כביסה מייבש מכונת כביסה+
  מזרון+
  ספה סלונית+
  רדיאטור+
  טלוויזיה+
  מדיח+
  מזרון+
  שולחן מטבח+
  8 כסאות+
  מקרר+
  שולחן מחשב+
  סלון 3+2+
  מיטה וחצי+ מזרון+
  תנור אפיה ומיקרוגל+
  שולחן קפה מזכוכית+
  ארונות שירות+
  שולחן כתיבה+
  בהערכה 12-28 מזוודות+
  פירוק והרכבה של חדר שינה+

 33. ירמיה:

  אני מעוניין בהצעת מחיר להובלה במודיעין עילית להיום או מחר : ספה תלת מושבית-
  טלוויזיה-
  2 כסאות-
  שולחן סלוני עם מדפים-
  כוורת-
  מכונת כביסה-מייבש-
  מיטה 1.7*1.9-
  שידה-
  מזרון-
  שולחן בר-
  תנור אפיה מיקרוגל-
  כשישה קרטונים גדולים-
  מערכת ישיבה וטרינה קטנה שולחן מחשב-
  ארון תינוק-
  ספה תלת-
  ספפה-
  מקרר 560 ליטר דרוש פירוק-
  ארון 2 דלתות הזזה-
  מייבש כביסה-

 34. אליאב:

  הצעת מחיר להובלה הובלה ליום רביעי משעה שלוש : מזרון.
  ארון 2 דלתות.
  שידה 3 מדפיות 2 שידות.
  כשישה קרטונים גדולים.
  11 מזוודות בערך.
  טלוויזיה.
  מדיח.
  תנור חימום חשמלי.
  שולחן מטבח.
  תנור אפיה ומיקרוגל.
  2 כסאות.
  שולחן קפה סלון.
  ספה, כוורת ושולחן.
  מקרר נפח 350 ליטר.
  ארון תינוק.
  מכונת כביסה.

 35. שונית:

  הובלה הכוללת אריזת : יש ארון 2 דלתות|
  מכונת כביסה|
  שולחן כתיבה-ספרייה|
  פירוק והובלה של 2 ארונות|
  שולחן כתיבה|
  מייבש כביסה|
  כוננית|
  שולחן סלוני|
  21 קרטונים 40*57|
  כיסא מחשב, שולחן מחשב , מחשב|
  שולחן מטבח בינוני|
  שידה|
  ארונות הזזה 2 דלתות|
  כוורת|
  תנור גז|
  5 כסאות|
  מכונת כביסה|
  גדולים 3 תיקים|
  טלוויזיה 33 אינטש|

 36. יריב:

  הובלת דירה 2 חדרים מקומה שלישית לקומה שנייה, מעוניין לקבל הצעת מחיר ליום רביעי הקרוב משאית עם רמפה ליום שישי : תנור חימום חשמלי+ שולחן סלוני+ מיטה זוגית ומזרון זוגי+ מערכת קולנוע ביתית+ כמה שידות+ שקיות ניילון של בגדים+ ספה תלת מושבית+ טלוויזיה 50 אינטש+ סלון 3+2+ קטנים 19 ארגזים+ מכונת כביסה פתח עליון+

 37. צופיה:

  אבקש לקבל הצעת מחיר להובלה של דירה ליום חמישי הקרוב : מקרר נפח 440 litr. שולחן כתיבה. שולחן סלון מזכוכית. שולחן מטבח. שולחן כתיבה משרדי. שולחן מנהלים. 20 שקיות של בגדים. מזרון. מזוודה. ספפה. רדיאטור. כ22 קרטונים. מערכת ישיבה 1+3. שידה אורך 2.9 מטר. טלוויזיה. מכונת כביסה. מכונת כביסה קטנה. מייבש כביסה. עמדות עבודה. 11 כסאות פלסטיק.

 38. ברוש:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר להובלה בתוך באר שבע : מדיח כלים,
  שולחן מחשב,
  מקרר נפח 370 ל,
  רדיאטור,
  ספה תלת מושבית,
  כביסה מייבש,
  סלון,
  מזרון,
  שידות,
  כ132 קרטונים גדולים,
  7 כסאות,
  ארגז כלים,
  שולחן מחשב לסלון,
  מכונת כביסה קטנה 6 ק»ג,
  ספה,
  שולחן מטבח,
  טלוויזיה רגילה,

 39. אריאל:

  מבקשת לברר לגבי הובלה יום שלישי : 167 קרטונים בערך, כסא נדנדה, כביסה מייבש — מכונת כביסה, בהערכה 16-32 שקיות של בגדים, שולחן מטבח 3 כסאות, מחשב, 4 תיקים גדולים, מערכת קולנוע, מקרר נפח 400 ליטר, טלוויזיה, ספה 2, 2 כורסאות, שולחן מחשב+מחשב, שולחן מחשב קטן, ארון 3 דלתות הזזה, שידה ושתי ספות,

 40. יותם:

  הובלה מדירה במודיעין עילית : מכונת כביסה+ ארון 2 דלתות+ ארגז כלים+ טלוויזיה+ מזרון זוגי+ מחשב — מסך+ שולחן מטבח+ מיטה, ארונית+ מקרר 280 ליטר+ תנור גומחה+כיריים+מיקרוגל+ שולחן מחשב+ מייבש כביסה+ טלוויזיה ושידה קטנה+ מכונת כביסה+ מזרון+ כוורת 12 תאים+ גדולים 94 קרטונים+

 41. שגיב:

  הצעת מחיר להובלה בתוך מודיעין עילית הובלה ליום שני הקרוב : שולחנות כתיבה ארונות+
  רדיאטור+
  ארון 2 דלתות+
  מכונת כביסה+
  מזרון+
  וכ16-28 קרטונים+
  מכונת כביסה+
  ארוניות קטנות 3+
  שידה אורך 1.5 מטר+
  מדיח+
  פינת אוכל מטבח+
  טלוויזיה+
  מקרר+
  עמדת עבודה פינתית+
  ארון 4 דלתות כולל פירוק+
  מייבש כביסה+
  תנור מיקרוגל טוסטר+
  5 כסאות+
  כורסאות טלויזיה+

 42. בגין:

  מקומת קרקע במודיעין עילית לקומה שנייה+מעלית בנהריה. תאריך גמיש! הצעת מחיר ליום חמישי הקרוב : פירוק והרכבה+
  טלוויזיה+
  מזרון+
  מכונת כביסה+
  ארון של כתר פלסטיק+
  ארון תינוק+
  שולחן כתיבה+ספרייה+
  מיקרוגל+
  כ14 שקיות+
  מייבש כביסה+
  רדיאטור קטן+
  סלון 1- 3+
  פירוק והרכבה של חדר שינה+
  מדיח+
  כסא מחשב+
  פינת שולחן כתיבה+
  טלויזיה מערכת סטריאו+
  10 תיקים+
  17 קרטונים 40*60+
  ארון 5 דלתות+
  שולחן מזכוכית+
  ספפה+
  ארון 2 דלתות הזזה+

 43. יהושע:

  הצעת מחיר עבור הובלה ממודיעין עילית למודיעין עילית ההובלה היא ליום שישיהבא : מייבש כביסה, ארון דלתות הזזה 1, שולחן מחשב קטן, תנור מובנה, כוננית, מקרר, וכ27 קרטונים, ארון מתכת, שולחן כתיבה וכסא, שולחן מחשב קטן, מזרון, כביסה מייבש — מכונת כביסה, שולחן מטבח, 6 כסאות, מכונת כביסה,

 44. מליא:

  שלום, ברצוני לקבל הצעת מחיר ליום שישי : שידה| פירוק והרכבה של חדר שינה| פסנתר| מכונת כביסה קטנה 5 ק»ג| מדף כוורת עם 9 תאים| מקרר נפח 680 ל| שולחן אלומיניום| שולחן כתיבה משרדי| 3 ארגזים 40×60| שולחן סלוני| מזרון| מזרון| מיטה וחצי| ארון של כתר פלסטיק| 4 כסאות פלסטיק| 21 שקיות ניילון| כוננית| פינת אוכל + 7 כסאות| מיטה זוגית| מחשב|

 45. קורל:

  מעוניין לקבל הצעת מחיר להובלה רעננה למודיעין עילית : ארונות שירות

  שולחן קפה

  33 שקיות ניילון

  2 כסאות

  מזרון

  טלוויזיה

  מייבש כביסה/ סל כביסה

  שולחן מטבח

  תנור

  מקרר 240 ליטר

  קומודה שידה קטנה

  שולחן כתיבה ילד

  שולחן מחשב קטן

  ארון 4 דלתות כולל פירוק

  מכונת כביסה

  16 ארגזים

  מכונת כביסה

  יש ארון 2 דלתות

 46. שרית:

  מעוניין לקבל הצעת מחיר להובלה חדרה למודיעין עילית צריכה הצעת מחיר ליום א : ארונות הזזה 3 דלתות, מדיח, שולחן כתיבה, שידה, שולחן + שולחן מחשב, מייבש כביסה, 35 ארגזים 64×60, מיטה זוגית בסיס + מזרון, מכונת כביסה, טלוויזיה רגילה, שולחן סלוני, מקרר נפח 350 ליטר, כמה שידות, תנור אפיה, 10 כסאות, מיטה וחצי + זוגית, פינת אוכל מטבח,

 47. יואל:

  הצעת מחיר להובלה מהוד השרון למודיעין עילית ליום שני : ארונות קלסרים- שולחנות גדולים- 7 קרטונים- 4 כסאות ו4 שרפרפים- מדפים- מיקרוגל- תנור חימום קטן- ספה- מייבש כביסה- מיטה ומזרון- מדף כוורת עם 25 תאים- להוציא את המכונת כביסה- ארון דלתות הזזה 1- מקרר נפח 390 litr- שולחן כתיבה וכסא- שולחן וכסא- שידה 3 מדפיות 2 שידות קטנות- מחשב- שולחן כתיבה- פירוק והרכבה של חדר שינה- מזרון-

 48. רעם:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר להובלה בתוך מודיעין עילית. : 4 קרטונים גדולים.
  מדיח כלים.
  מכונת כביסה.
  מכונת כביסה.
  שולחן קפה.
  שולחן וספסל.
  מיטה ומזרון.
  ארון 3 דלתות הזזה.
  רדיאטור.
  מערכת קולנוע ביתית.
  מקרר נפח 450 ל.
  טלוויזיה.
  עד 36 שקיות של בגדים.
  שולחן מטבח בינוני.
  מזרון.

 49. טנא:

  בקריית אתא זו קומה ראשונה עם מעלית במודיעין עילית זו קומה שנייה ללא מעלית : ספה זוגית, ארונית, שולחן קפה, ארונות קלסרים, ארונות שירות, מכונת כביסה, מחשב + כוננית מחשב, שולחן כתיבה, 25 ארגזים, 2 כסאות, שידה וארונית סלון, סלון 1- 3, ארונות הזזה 4 דלתות, מייבש כביסה, TV שידת טלוויזיה, מכונת כביסה, מדף כוורת 12 תאים, מיקרוגל טוסטר, מקרר, מערכת קולנוע ביתית, + 55 שקיות,

 50. שושנה:

  הצעת מחיר עבור הובלת בית עם תכולה מלאה : שולחן כתיבה משרדי, בעיקר קרטונים ושקיות ניילון, עמדת עבודה פינתית, 13 כסאות פלסטיק, ארונות הזזה 2 דלתות, מיטת נוער מיטה וחצי, כוורת לילדים, מעמד למ, כ22 תיקים, תנור חימום, שולחן כתיבה וכסא, תנור גז, מדיח כלים, מייבש, טלוויזיה, מייבש כביסה,

 51. חיים:

  מבקש הצעת מחיר להובלה : שידה-
  מכונת כביסה קטנה-
  20 עציצים בערך-
  3 שידות קטנות-
  שולחן אוכל קטן מזכוכית-
  מייבש כביסה-
  כוורת-
  מיטה לא גדולה-
  מקרר 580 ליטר דרוש פירוק-
  תנור מובנה-
  שולחן מטבח עץ עגול-
  שולחן מחשב קטן-
  מזרון-
  27 קרטונים 40*60-
  8 כסאות ו3 שרפרפים-
  כורסאות טלויזיה-
  3 ארונות פירוק והרכבה-
  קטנות 75 שקיות של בגדים-
  מכונת כביסה-
  שולחן כתיבה קטן-

 52. ארז:

  הובלת דירה 3 חדרים מקומה שלישית לקומה ראשונה, מעוניין לקבל הצעת מחיר ליום רביעי הקרוב : טלוויזיה מזנון של טלוויזיה|
  שולחן שולחן סלוני|
  מזרון|
  מזוודה|
  שולחן אוכל קטן|
  מיטה זוגית ומזרון זוגי|
  מחשב- שולחן|
  מיטה זוגית +ארגז מצעים|
  מכונת כביסה|
  מכונת כביסה|
  שולחן כתיבה מתקפל|
  ספה שתי מושבים|
  2 כסאות|
  כ177 קרטונים|
  מזרון|
  מקרר|
  שולחן מחשב|
  מ/כביסה|
  ארון 4 דלתות הזזה|
  מערכת רמקולים|

 53. אסתר:

  רצתי לקבל הצעת מחיר להעברת דירה : מכונת כביסה-
  שולחן מטבח עם 5 כסאות-
  ארונות-
  שולחן מחשב בינוני-
  ארון תינוק-
  טלוויזיה 42-
  מכונת כביסה/מייבש-
  שידה מראה-
  ארון 4 דלתות הזזה-
  שולחן כתיבה-ספרייה-
  שולחן קפה-
  מיטה , כוננית-
  מייבש כביסה-
  שידה ומיטה-
  סלון 1-2-
  מקרר-
  2 ארונות-
  ספה תלת מושבית-
  שולחן קטן + 2 כסאות-

 54. הושע:

  הצעת מחיר עבור הובלה פירוק והרכבה : מכונת כביסה| רדיאטור| 14 ארגזים| מערכת קולנוע 2 רמקולים| מיטה זוגית +ארגז מצעים| שולחן מטבח-5 כסאות| ארונות שירות| מכונת כביסה| מזרון| שולחן מרפסת| כ20 שקיות ניילון של בגדים| מקרר| 3 כסאות מחשב| סלון 1- 3| טלוויזיה ,וחפצים אחרים| ארונות הזזה 4 דלתות| מדף כוורת 9 תאים| מיטה וחצי| מדיח| כתיבה שולחן| תנור אפיה|

 55. סוזי:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר עבור הובלה פירוק והרכבה צריכה הצעת מחיר ליום א : מכונת כביסה.
  קרטונים של בגדים.
  מקרר נפח 590 litr.
  מכונת כביסה.
  שולחנות מטבח גדולים.
  פירוק ארון 4 דלתות.
  שולחן זכוכית.
  שולחן אוכל קטן מזכוכית.
  כסא מחשב.
  שולחן מחשב קטן.
  שולחן מחשב עם שני כסאות.
  מיטת נוער.
  ספה זוגית.
  שידה אורך 3.5 מטר.
  מדיח.
  מזרון זוגי.
  שולחן כתיבה כפול.
  ארונות הזזה 2 דלתות.
  טלוויזיה 40 אינטש.
  פירוק ארון.
  שולחן כתיבה.
  מייבש כבסה.
  תנור אפיה.

 56. מודי:

  הובלת דירה 5 חדרים : מדיח,
  ספת נוער,
  מכונת כביסה,
  מזרון,
  ספה זוגית,
  וכ עשרה שקיות,
  הובלה וקרטונים לאריזה,
  ארונות הזזה 4 דלתות,
  מיטה זוגית+מזרון,
  מקרר נפח 580 ל,
  טלוויזיה +שידת טלוויזיה,
  שולחנות מטבח,
  כוורת,
  שולחן כתיבה,
  מכונת כביסה,
  4 כסאות,
  ארון בגדים 2 דלתות,
  ספה 1 2 3,
  שולחן כתיבה משרדי,

Добавить комментарий