הובלות בהוד השרון

הובלת דירות בהוד השרון שירותי אריזה מקצועיים ואיכותיים ביותר אז אתם לא צריכים להסס אלא לפנות לחברה שלנו אשר מספקת שירותי אריזה ברמה הגבוהה ביותר עבור כלל הלקוחות הפרטיים כמו גם העסקיים. More »

הובלות ביהוד-מונוסון

הובלת דירות ביהוד-מונוסון אספקת שירותי פירוק והרכבה מחדש של ציוד משוכלל ושל רהיטים ופריטים מגוונים ביותר: החברה שלנו הינה חברה אחראית ביותר אשר מספקת עבור כלל לקוחותיה השונים פרטים מלאים בנוגע לכלל More »

הובלות בראשון לציון

הובלת דירות בראשון לציון אספקת שירותי העברה של סחורות ושל רכוש גדול וכבד במיוחד ושל פריטים מסוגים שונים: החברה שלנו הינה חברת הובלות מקצועית ביותר אשר גם מספקת שירותי העברה של פריטים More »

הובלות באלעד

הובלת דירות באלעד יכול להיות שיש ברשותכם חומר ארכיוני רב אשר אתם לא זקוקים מרביתו או אין לכם כרגע מספיק מקום במחסן עבור כל החומר הזה ולפיכך אתם זקוקים לשירותיה של חברת More »

הובלות בכפר סבא

הובלת דירות בכפר סבא אספקת שירותי הובלה לחו»ל וגם ממגוון רחב של יעדים בחו»ל לארץ: כאשר אתם זקוקים לקבלת שירותים מעולים וברמה הגבוהה ביותר כולל הובלות לחו»ל אז אתם צריכים לפנות לחברה More »

 

הובלות במגדל העמק

הובלת דירות במגדל העמק

מחפשים מוביל או חברת הובלות דירה במגדל העמק והסביבה?

אספקת שירותי הובלה ואחסנה של מטענים ושל סחורות מכל סוג ובכל סדר גודל: החברה שלנו הינה חברה מהימנה ביותר אשר מספקת עבור כלל לקוחותיה הפרטיים כמו גם העסקיים אחריות מלאה עבור כלל השירותים אשר היא מספקת כולל שירותי הובלה, אריזה ואחסנה.
מדובר בחברה אשר רמת המקצועיות שלה הינה גבוהה ביותר וחברה אשר פועלת ברמה הגבוהה ביותר אשר רק הינה אפשרית.
מדובר בחברה אשר גם מספקת שירותי אריזה מובחרים וגם הובלה עד מקום היעד של ביצוע האחסנה כולל מחסנים אשר הינם גם נקיים, גם מטופחים, גם מרווחים ביותר, גם מאובטחים ברמה הגבוהה ביותר ומחסנים אשר גם הינם ברמה הגבוהה ביותר מבחינת רמת ההקפדה על תנאי האחסנה כגון, הטמפרטורה הנאותה, מחסנים ותאים אשר מותאמים מבחינת גודלם לסוג הסחורה והמוצרים אשר מיועדים לאחסנה, תאים אשר הינם קטנים כמו גם גדולים יותר ולפיכך גם מותאמים לשם האחסנה של סחורות שונות, מטענים מכל סוג, מוצרי צריכה שונים, ציוד משוכלל ושל פריטים גדולים וכבדים אחרים.

יתר על כך, כלל המחסנים שלנו מאובטחים היטב על ידי מערכת אבטחה משוכללת ביותר אשר נשלטת על ידי מצלמות ומחשוב. יתר על כך, המחסנים גם הינם נטולי חרקים או מזיקים מכל סוג ובעצם עוברים הדברות על בסיס קבוע ככל הנדרש. כמובן שהמחיר הכולל של האחסנה נקבע בהתאם לסוג המוצרים והסחורה אשר מיועדים לאחסנה וגם בהתאם לגודלם ותקופת האחסנה אשר הינה הרצויה מבחינת הלקוחה- כאשר מדובר על תקופה ארוכה יותר אז המחיר הסופי הינו גבוה יותר וכאשר מדובר על תקופה קצרה יותר כך המחיר הינו נמוך יותר בהתאם.

יתר על כך, החברה שלנו גם מספקת שירותי אריזה מובחרים של ציוד ושל סחורה או מוצרים או רכוש אשר מיועדים או להובלה רגילה או להובלה לשם אחסנה וגם מספקת את ההובלה כמובן ממקום המוצא עד מקום היעד של האחסנה. הצעת המחיר הסופית אשר מסופקת לכם ניתנת על ידי נציג מקצועי ביותר אשר פועל מטעם החברה ובעצם מגיע עד כל מקום אשר הינו רק הנוח מבחינת הלקוחה.
ההצעה הינה תמיד אך ורק בכתב ובעצם כוללת פירוט מלא של כלל הגורמים השונים אשר מהווים השפעה על המחיר הסופי וגם פירוט של כלל השירותים אשר החברה מחויבת לספק לכם ופירוט מלא של כלל התכולה אשר מיועדת להובלה או לאחסנה, משך תקופת האחסנה, מיקום המחסן, כמות התאים אשר להם אתם זקוקים, פירוט של תנאי אחסנה ייחודיים ועוד.

החברה שלנו גם מספקת שירותי הובלה מובחרים ביותר ליעדים שונים בארץ ובחו»ל וכמובן שכאשר מדובר על אספקת שירותי אחסנה אז אנו גם מספקים שירותי הובלה עד מקום האחסון עצמו והמחיר הסופי כולל הובלה עד המחסן וגם מהמחסן עד מקום היעד הרצוי מבחינת הלקוחה בתום תקופת האחסנה- בין אם מדובר בתקופה ארוכה או קצרה יותר.

אתם גם צריכים לזכור כי החברה שלנו הינה חברה אשר פועלת בפריסה ארצית רחבה ואף מספקת שירותים מתקדמים לחו»ל ולפיכך בין אם המפעל שלכם או החנות אשר ממנה אתם רוצים לקחת חלק מהציוד או הסחורה או המוצרים לשם האחסנה שלהם ממוקמים באזור דרום הארץ או צפון הארץ עדיין אתם יכולים להיות בטוחים כי תקבלו את כלל שירותי האחסנה ההכרחיים מבחינתכם כולל אחסנה של פריטים גדולים וכבדים במיוחד כגון, מטענים, סחורה גדולה וכבדה במיוחד, ציוד משוכלל, ציוד משרדי, מסחרי או רכוש ביתי או כל מוצר מכל סוג וכמובן אספקת שירותי אחסנה של מוצרי מזון מכל סוג ובכל סדר גודל כולל מוצרי מזון אשר מצריכים תנאי קירור או הקפאה.

אתם מוזמנים לקבוע פגישה אישית עם נציג מקצועי מטעם החברה שלנו ולהשאיר את הפרטים שלכם באופציית יצירת הקשר ונציג מקצועי ביותר מטעם החברה כבר יחזור אליכם במהרה.
אז אל תהססו ופנו אלינו עוד היום.

הובלה במגדל העמק

אל תתפתו להסכים להצעת מחיר מפתה ונמוכה מדי.
הובלת בתים במגדל העמק

העברת מטענים למגדל העמק

הנציג של החברה מגיע עד בית הלקוח/ה ובוחן את כל תנאי ההובלה הקיימים.
מחסני החברה שלנו תמיד נקיים, מטופחים ועוברים הדברה כל הזמן וגם מאוד נגישים לכל סוגי הלקוחות.
החברה המנוסה ביותר שלנו מתמחה בנושא של הובלת פסנתרים מגדל העמק וגם אספקת שירותי הובלה רבים אחרים.

שינוע ציוד למגדל העמק

logo

58 Responses to הובלות במגדל העמק

 1. דורון:

  הובלת דירה 3 חדרים ליום חמישי או שני הקרוב : כסא מחשב- מכונת כביסה- מיטה 1.5X1.9 ומזרון- שולחן מחשב וכסא- ארון דלתות הזזה 1- מיטה זוגית ומזרן- מזוודות ותיקים- טלוויזיה ומזנון של טלוויזיה- שולחן כתיבה וכסא- מזרון- ספה- מכונת כביסה-מייבש- מערכת קולנוע 2 רמקולים- מקרר- סלון 3+2-

 2. צמרת:

  הצעת מחיר להובלה בתוך הרצליה : מכונת כביסה-מייבש- שולחן מחשב קטן- 1 תנור- שולחן סלון- שולחנות — ארונות מחשב- ארונות שירות- ארון 4 דלתות הזזה- קרטונים של בגדים- שולחן מטבח- מייבש כביסה- מכונת כביסה מקומת קרקע- שולחן כתיבה- מזרון- מערכת ישיבה 2+3- מדיח- מזרון- ספה זוגית- כסא מחשב-

 3. זיוית:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר להובלה בתוך מגדל העמק חייב להיות ביום ראשון : מכונת כביסה-
  ושולחן מטבח צד-
  שולחן כתיבה משרדי-
  פירוק והרכבה של חדר שינה-
  ארונות שירות-
  ארון תינוק-
  מדיח-
  כוננית כוורת-
  מיטה זוגית + מזרון שידות קטנות-
  טלוויזיה ומזנון של טלוויזיה-
  שטיח-
  מקרר נפח 250 ל-
  מזרון-
  סטנד שולחן-
  6 כסאות-
  כביסה מייבש מכונת כביסה-
  כמה מזוודות-
  מחשב נייח X 2-
  21 ארגזים 70*60-
  מייבש כביסה-

 4. שמיר:

  מבקש הצעת מחיר להובלה ליום שישי בבוקר : שולחן מטבח,
  ארון תינוק,
  מכונת כביסה,
  מזרון,
  2 כסאות,
  מייבש כביסה,
  ספה זוגית,
  מראה,
  ארוניות,
  שולחן מחשב קטן,
  טלוויזיה שידת טלוויזיה,
  שולחן אוכל קטן מזכוכית,
  תנור מובנה,
  21 קרטונים 40×62,
  ארונות,
  13 תיקים,
  כוורת,

 5. טלאור:

  מבקש הצעת מחיר להובלה בתל אביב-יפו דחוף ליום שלישי הזה : קופסאות ושקיות+
  שולחן מחשב עם שני כסאות+
  מיטת יחיד+
  מייבש כביסה+
  מכונת כביסה+
  מכונת כביסה קטנה 6 ק»ג+
  מזרון+
  טלוויזיה+
  בהערכה 18-30 ארגזים+
  שולחן מטבח קטן+
  רדיאטור+
  מקרר נפח 480 litr+
  מיטת נוער+
  שולחן מחשב עם מדף+
  שולחן כתיבה קטן+
  מדיח+

 6. סתיו:

  הובלת דירה 4 חדרים מירושלים קומה 3 ללא מעלית לראשון לציון קומה 2 עם מעלית נא להתקשר בין 9:00 ל 14:00 תודה : שולחן כתיבה — אורך 160 ס«מ-
  4 כסאות-
  מיטה שתי שידות-
  מדפים-
  מדף כוורת 12 תאים-
  מקרר נפח 340 ל-
  ארוניות קטנות 4-
  ספה זוגית-
  ארונות הזזה 4 דלתות-
  מכונת כביסה קטנה-
  שולחן מטבח 7 כסאות-
  שולחן מחשב עם מדף נשלף-
  פירוק ארון-
  בהערכה 17-26 קרטונים-
  מכונת כביסה-
  מקפיא ,תנור גומחה ומיקרוגל-
  שולחן סלוני-

 7. מאי:

  הובלה של דירת סטודנטים : תנור גומחה מיקרוגל- 15 מזוודות- מיטה בגודל של 1.5- מערכת- שולחן מחשב- מזרון- 3 כסאות- מכונת כביסה- ספפה- מקרר נפח 580 litr- מדיח- 4 ארגזים- שולחן כתיבה כפול- מזרון- טלוויזיה- שולחן סלוני גדול- ארון 2 דלתות הזזה- מכונת כביסה- שולחן פינת אוכל-

 8. אפריים:

  הצעת מחיר עבור הובלה ממגדל העמק למגדל העמק הובלה ליומיים הקרובים : כתיבה שולחן/ טלוויזיה/ ספה זוגית/ פירוק ארון 4 דלתות/ מקרר/ שולחן סלוני/ שולחן מטבח קטן/ כוורת 9 תאים/ מיטת קומותיים/ שולחן מנהלים/ מיטה 1.6*1.8/ ארונות הזזה 2 דלתות/ מערכת ישיבה 3+2/ 21 קרטונים 40×61/ מזרון/ ארונות שירות/ מזרון/ 10 כסאות פלסטיק/

 9. רומי:

  פירוק -הובלה והרכבה : מקרר/
  ספא/
  ארונות הזזה 4 דלתות/
  ספה סלונית/
  עד 36 ארגזים/
  כביסה מייבש מכונת כביסה/
  כ10 מזוודות/
  כ3 תיקים גדולים/
  מזרון/
  תנור אפיה מיקרוגל/
  טלוויזיה 32 אינטש/
  2 כסאות/
  פירוק והרכבה של חדר שינה/
  מ. כביסה/
  שולחן מטבח/
  ארונות שירות/
  רדיאטור/

 10. ראובן:

  מעוננית לקבל הצעת מחיר לגבי הובלת : מקפיא 400 ליטר| ארון ויטרינה 2 דלות| טלוויזיה ומזנון של טלוויזיה| 6 כסאות| כ 15-32 קרטונים| מכונת כביסה קטנה| 7 תיקים| ארונות נעליים| סלון 1-2-3| 21-27 שקיות| מכונת כביסה| ספא| ארון בגדים| מזרון|

 11. רובי:

  הצעת מחיר עם אריזה, כולל פירוק והרכבה דחוף ליומיים הקרובים : שולחן סלוני/ מחשב/ פירוק והרכבה — חדר שינה/ שולחן מטבח קטן/ שידה ומיטה/ מיטה זוגית בסיס + מזרון/ ספריה סטנדרטית/ 4 כסאות/ שידה ארונות קטנים/ שולחן כתיבה-ספרייה/ מכונת כביסה/ 17 קרטונים 58*60/ בערך 18 שקיות/ תנור גז/ מזרון/ מקרר נפח 250 ל/ תנור חימום קטן/ מערכת/ מכונת כביסה/

 12. נורי:

  אני צריך כולל פירוק וכולל איחסון : ארונות הזזה 2 דלתות.
  מכונת כביסה.
  פירוק ארון חדר שינה.
  מייבש כביסה +סל כביסה.
  שולחן מחשב.
  ארון תינוק.
  שידה.
  מדיח.
  מכונת כביסה קטנה.
  מקרר (400 ליטר רוחב 72).
  שולחן כתיבה.
  קטנים 18 ארגזים.
  6 כסאות.
  בעיקר שקיות ושקיות ניילון.

 13. אורן:

  הובלת דירה 3 חדרים מקומה ראשונה לקומה קרקע, מעוניין לקבל הצעת מחיר ליום שני הקרוב הובלה ליום א : 51 שקיות. מכונת כביסה קטנה. שטיח אחד. רדיאטור. שולחן מטבח. מייבש כביסה. שולחן כתיבה קטן. שולחן לשולחן + מחשב. מדיח כלים. ארון נעליים. כ112 ארגזים גדולים. מקרר 580 L. שידות. כיריים. מספר כסאות. שולחן מחשב מזכוכית. שולחן קפה סלון. פירוק והרכבה — חדר שינה.

 14. סני:

  אני מעוניין בהצעת מחיר להובלה במגדל העמק להיום או מחר : שולחן מחשב פירוק והרכבה/
  שולחן סלון/
  מקרר/
  שולחן מטבח זכוכית/
  מכונת כביסה/
  מחשב קטן/
  ספה זוגית/
  13 קרטונים בערך/
  מייבש כביסה/
  מיטת נוער/
  כוורת לילדים/
  מכונת כביסה/
  כוננית/
  טלוויזיה/
  8 כסאות/
  מדיח כלים/
  ארונות נעליים/
  תנור + כיריים/

 15. אשד:

  אני מעוניין בהצעת מחיר להובלה במגדל העמק להיום או מחר ליום רביעי הבא : שולחן כתיבה קטן+ פירוק והובלה של 2 ארונות+ כורסאות טלויזיה+ כוורת+ מקרר 380 L+ ספת נוער+ 15 מזוודות בערך+ שולחן קפה+ שולחן מטבח-10 כסאות+ מייבש כביסה+ כביסה מייבש+ מכונת כביסה+ יש ארון 4 דלתות+ סטנד לטלוויזיה- טלוויזיה+ ארון דלתות הזזה 1+ 4 כסאות+

 16. מרגלית:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר להובלה בתוך מגדל העמק. ליום שני בבוקר : מכונת כביסה, מקרר נפח 580 ליטר, טלוויזיה ומזנון של טלוויזיה, שולחן מטבח, ספה, ארונות נעליים, ספפה, 10 כסאות, מזרון, ארון 6 דלתות כולל פירוק, ארון 2 דלתות הזזה,

 17. גאולה:

  הובלה של דירת סטודנטים : כביסה מייבש.
  מקרר.
  יש ארון 5 דלתות.
  ארונות הזזה 3 דלתות.
  מיקרוגל.
  מיטה זוגית עם ארגז מצעים מזרון.
  שולחן מחשב מודולארי פירוק והרכבה.
  6 כסאות.
  13 קרטונים.
  מזרון.
  תנור חימום קטן.
  שולחן סלוני קטן.
  ארונות נעליים.
  שולחן מטבח.
  שולחן מחשב מ4 חלקים.
  קולנוע ביתית.
  מחשב+כסא.
  טלוויזיה.
  מדיח.
  פירוק והרכבה של חדר שינה.
  להוציא את המכונת כביסה.
  ספפה.

 18. יעלית:

  אני צריכה הצעת מחיר להובלת : טלוויזיה 33 אינטש-
  מקרר-
  ספת נוער-
  מחשב-
  שולחן מחשב מדף נשלף-
  כוורת-
  שולחן מחשב-
  ארון 4 דלתות הזזה-
  כסא מחשב-
  18 ארגזים 40×64-
  ספה-
  שולחן סלוני קטן-
  מזרון-
  מזרון-
  שידה ארונות קיר-
  פירוק והובלה של 4 ארונות-
  שולחן כתיבה — אורך 180 ס«מ-
  שידה אורך 2.2 מטר-
  עד 10 תיקים-
  מכונת כביסה-
  פירוק והרכבה — חדר שינה-

 19. ישראלה:

  רצתי לקבל הצעת מחיר להעברת דירה : מזרון,
  מזרון זוגי + בסיס,
  מכונת כביסה,
  שני ארונות של כתר פלסטיק,
  ארון תינוק,
  שידה ושתי ספות,
  שולחן מטבח-5 כסאות,
  וכ עשרה שקיות ניילון,
  שולחן כתיבה,
  מיטה ושידה קטנה,
  כסא מחשב,
  מקרר 450 L,
  רדיאטור,
  ארונות הזזה 4 דלתות,
  וכ24 קרטונים,
  שולחן מחשב + מגירות,
  מייבש כביסה,
  תנור בישול,
  כביסה מייבש / מכונת כביסה,
  פירוק והרכבה — חדר שינה,

 20. ניסים:

  הצעת מחיר להובלה הובלה דחופה ליום ראשון : מדיח- ארונות הזזה 3 דלתות- פירוק והרכבה — חדר שינה- מיטה 1.6X1.9 ומזרון- שולחן מחשב קטן- כתיבה שולחן- 8 כסאות- + 50 קרטונים- ספא- ספה- כביסה מייבש / מכונת כביסה- טלוויזיה- שולחן מטבח- תנור- 4 ארונות- מייבש כביסה- מכונת כביסה קטנה 5 ק»ג- כוננית-

 21. יאיר:

  מעוניינת בהצעת מחיר -בהקדם תודה! : מכונת כביסה.
  שולחן מחשב קטן.
  מחשב שולחן מחשב קטן.
  מייבש כביסה.
  כביסה מייבש.
  מקרר.
  טלוויזיה 42 אינטש LCD.
  פירוק והובלה של 3 ארונות.
  ארון דלתות הזזה.
  שולחן סלוני גדול.
  תנור חימום קטן.
  שולחן כתיבה.
  שולחן כתיבה משרדי.
  טלוויזיה ושידה קטנה.
  בין 19-32 ארגזים.
  מזרון זוגי + בסיס.

 22. יאירה:

  הובלה של בית רגיל : שולחן מטבח-
  7 כסאות-
  + 61 קרטונים-
  מדפים-
  כוורת 9 תאים-
  כוננית כוורת-
  ללא ארונות-
  שולחן סלוני-
  שולחן מחשב + מגירות-
  טלוויזיה מעל 29 אינץ’-
  מייבש-
  ארון דלתות הזזה 1-
  מיטה של תינוק כולל שידה-
  ארון הזזה 3 דלתות 1.80 מטר-
  מזרון-
  מראה 2-
  שולחן כתיבה-
  מדיח כלים-
  19 שקיות ניילון-
  מערכת רמקולים-

 23. נאמן:

  מרחק נסיעה של 50 דקות הובלה ליום שישי הקרוב : וכמה שקיות ניילון.
  ספה זוגית.
  4 ארונות פירוק והרכבה.
  ארון תינוק.
  פחות מ 3 מזוודות.
  סלון 1- 3.
  ארון בגדים.
  ארון 2 דלתות.
  שולחן סלון.
  מכונת כביסה.
  טלוויזיה מעל 29 אינץ’.
  שולחן אוכל 2 כסאות.
  עמדת מחשב + מחשב.
  מכונת כביסה +מייבש.
  8 כסאות.
  מיטת ילדים קומותיים.
  פינת מחשב שולחן.
  ארונות הזזה 2 דלתות.
  שידה קטנה 2.

 24. גבריאל:

  אבקש לקבל הצעת מחיר הצעת מחיר ליום שני או שבת : מ. כביסה
  + מערכת ישיבה 2+3
  + שולחן זכוכית לכתיבה
  + מקרר
  + רדיאטור
  + מכונת כביסה
  + ארונות נעליים
  + שידה 3 מדפיות 2 שידות קטנות
  + ארון דלתות הזזה 1
  + 9 כסאות
  + מדיח כלים
  + 9 שקיות
  + שולחן כתיבה משרדי
  + כוננית
  + 4 ארונות פירוק והרכבה
  + טלוויזיה LCD
  + שולחן מטבח
  + 35 ארגזים 70*60
  +

 25. יעקב:

  הצעת מחיר עבור הובלה כולל פירוק והרכבה של רהיטים : שולחן מחשב.
  שטיח.
  שולחן כתיבה משרדי.
  בערך 17-32 תיקים.
  מקרר.
  מכונת כביסה.
  תנור.
  מזרון.
  שתי שידות.
  מייבש כביסה.
  1 כסאות.
  שידה.
  שולחן קפה קטן.
  טלוויזיה.
  ספה וכורסא.
  מיטה וחצי+ מזרון.
  שולחן מטבח.
  14 שקיות.
  ארון 2 דלתות הזזה.
  12 עציצים.

 26. טובית:

  מעוניין לקבל הצעת מחיר להובלת דירה, צריכה הצעת מחיר ליום א : שידה|
  שולחן סלוני קטן|
  סלון 1-2-3|
  מיטה ומזרון|
  מזרון|
  גדולים 7 תיקים|
  שולחן זכוכית לאוכל + 3 כסאות|
  18 כסאות פלסטיק|
  גומחה מיקרוגל|
  טלוויזיה|
  שולחן מחשב קטן|
  ארון תינוק|
  קטנים 14 קרטונים|
  שתי ארונות|
  מכונת כביסה|
  מזרון זוגי|

 27. בשמת:

  שלום, ברצוני לקבל הצעת מחיר הובלת דירה ליום שישי הקרוב : מיטה + מזר, שולחנות סלוני, מייבש כביסה, ספה זוגית, שולחן כתיבה קטן, ארון תינוק, שולחנות מטבח, 37 ארגזים 70*60, שולחן מחשב, 2 מחשבים, מקרר, טלוויזיה, כסא נדנדה, מכונת כביסה קטנה 5 ק»ג, מדיח, עציצים, שולחן מחשב קטן, ארון 2 דלתות כולל פירוק,

 28. רגב:

  הצעת מחיר הובלת דירה ליום שני הקרוב : שולחן מטבח 3 כסאות| מדיח כלים| סלון 3.2.1| 2 כסאות| ארון קטן| 4 ארונות פירוק והרכבה| מייבש כבסה| שולחן קפה| כוורת / כוננית| מכונת כביסה| ספרייה לא לפירוק| מכונת כביסה| ארון 4 דלתות הזזה| טלוויזיה 63 אינטש| פירוק והרכבה של חדר שינה| שידה קטנה 4| ארונות שירות| מיטה זוגית ומזרן+פירוק| שולחן כתיבה משרדי| שולחנות גדולים| + 37 קרטונים|

 29. ששון:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר להובלה בתוך חיפה : שטיחים,
  ארון תינוק,
  מכונת כביסה,
  2 כסאות ו6 שרפרפים,
  כ24 שקיות ניילון,
  טלוויזיה,
  מקרר,
  שולחן + שולחן מחשב,
  תנור אפיה מיקרוגל,
  מכונת כביסה,
  שולחן סלוני,
  עמדת עבודה פינתית,
  ארונות הזזה 3 דלתות,
  רדיאטור,
  ספה תלת מושבית,

 30. אבנר:

  אשמח לקבל הצעת מחיר כמה יעלה הובלה ליום רביעי הקרוב : מזרון. שולחן מחשב מודולארי. מייבש כביסה. 8 כסאות. כוורת. מכונת כביסה. שולחן סלוני קטן. עד 51 קטנים. שידה ארונות קטנים. מקרר 440 ליטר. מיטה זוגית +ארגז מצעים. שולחן אוכל. מיטה וחצי. ארון 3 דלתות הזזה. מכונת כביסה. ארון 2 דלתות. קטנים 22 ארגזים. תנור אפייה.

 31. אפי:

  הובלת דירה 4 חדרים מקומה שלישית לקומה רביעית, מעוניין לקבל הצעת מחיר ליום חמישי הקרוב אני זקוקה להובלה ליוםרביעי הקרוב : מדיח כלים/ מכונת כביסה קטנה/ 18-28 שקיות ניילון של בגדים/ שולחן מטבח/ וכ17-30 ארגזים/ ארון 4 דלתות הזזה/ כביסה מייבש/ סלון 3.2/ מייבש כביסה/ מקרר נפח 580 ל/ תנור עם כיריים/ 1,2,3 מיטה זוגית מיטת יחיד/ 2 ארונות/ טלוויזיה ומזנון של טלוויזיה/

 32. עודד:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר להובלה בתוך חולון : ספרייה לא לפירוק. מזרון. שולחן מטבח עם 6 כסאות. שידה 3 מדפיות 3 שידות קטנות. ארונות הזזה 2 דלתות. מזרון. מערכת קולנוע ביתית. מייבש כביסה. ארון 5 דלתות כולל פירוק. 3 ארונות פירוק והרכבה. מיטת ילדים קומותיים. מכונת כביסה. 19 קרטונים 40×60. מקרר. שולחן מטבח קטן. עציצים. בהערכה 17-30 מזוודות.

 33. דגנית:

  ממרכז באר שבע קומה שנייה לדרום מגדל העמק קומת ראשונה : מכונת כביסה.
  18 שקיות.
  שולחן כתיבה פירוק והרכבה.
  מזרון.
  ארון 4 דלתות הזזה.
  ספה תלת מושבית.
  5 כסאות.
  מיטת קומותיים.
  ארון אחד.
  מכונת כביסה קטנה.
  מייבש כביסה.
  ארון תינוק.
  טלוויזיה 40 אינטש.
  18-31 ארגזים.

 34. דודי:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר להובלה בתוך מגדל העמק : בהערכה 11-29 שקיות,
  שידה,
  תנור גומחה + מיקרוגל,
  מערכת,
  שולחן סלוני,
  תנור חימום חשמלי,
  שולחן כתיבה וכסא,
  מזרון,
  מייבש כביסה/ סל כביסה,
  מזרון,
  מכונת כביסה,
  מדיח כלים,
  ארון תינוק,
  שולחן מטבח קטן,
  טלוויזיה ושידה קטנה,
  6 כסאות,
  ארונות הזזה 3 דלתות,
  4 ארונות פירוק והרכבה,

 35. אורנה:

  הצעת מחיר עבור הובלת בית עם תכולה מלאה : ארונות הזזה 2 דלתות/ 2 כסאות/ תנורי חימום/ כיסא מחשב שולחן מחשב קטן + מחשב/ טלוויזיה/ כולל פירוק והרכבה/ מזוודה/ ארון 2 דלתות כולל פירוק/ שידה ארונות קיר/ שולחן מטבח קל/ מזרון/ מכונת כביסה/ להוציא את המכונת כביסה/ תנור אפייה/ םיטה ספה/ ארון תינוק/ מקרר/ כוורת/ ספה/ שולחן כתיבה קל/ מייבש כביסה/ שולחן מחשב כתיבה פירוק והרכבה/

 36. הגרה:

  זקוקה למשלוח חבילה ממגדל העמק למגדל העמק הובלת דירה ליום ב’ הקרוב : פירוק והרכבה של חדר שינה+
  מערכת ישיבה 3+2+
  כ110 ארגזים קטנים+
  טלוויזיה 42 אינטש+
  מכונת כביסה קטנה 5 ק ג+
  פינת אוכל שולחן 4 כסאות+
  לא כולל ארון+
  שולחן קפה בינוני+
  מייבש+
  שקיות ניילון של בגדים+
  שידה+
  שולחן מחשב קטן+
  ספת נוער+
  מדיח+
  כוננית כוורת+
  ספה, כוורת ושולחן+
  ארונות קלסרים+

 37. זבולון:

  הצעת מחיר עבור הובלה כולל פירוק והרכבה : ארון 2 דלתות הזזה- שולחן סלוני גדול- שולחן מטבח קטן- מזרון- מכונת כביסה- שולחן כתיבה עץ- בהערכה 18-32 מזוודות- פסנתר חשמלי- ארון תינוק- שולחן מחשב+מחשב- מדיח- מכונת כביסה מקומת קרקע- מקרר 680 ליטר דרוש פירוק- מיטת קומותיים- מייבש כביסה- שולחן כתיבה- מדפים- שתי שידות- 6 כסאות- קולנוע ביתית- קטנים 47 ארגזים- מיטה זוגית ומזרן+פירוק והרכבה מיטת זוגית-

 38. שמעון:

  הצעת מחיר להובלה ממגדל העמק למגדל העמק ליום שני בבוקר : שולחנות כתיבה קטנטנות
  + ספרייה לא לפירוק
  + מכונת כביסה
  + שקיות של בגדים
  + פינת אוכל — 8 כסאות
  + 7 כסאות
  + מערכת ישיבה לסלון 2+3
  + מקרר 380 L
  + מייבש כביסה
  + מדף כוורת 12 תאים
  + תנור אפיה
  + מיטה זוגית, מיטת ילד
  + כולל ארון
  + עמדות עבודה
  + מכונת כביסה
  + מזרון
  +

 39. ישראל:

  מעוניין לקבל הצעת מחיר להובלה תל אביב-יפו למגדל העמק : מזרון,
  מכונת כביסה קטנה,
  שולחן לשולחן + מחשב,
  מיטת ילדים קומותיים,
  מכונת כביסה +מייבש,
  מיטה ומזרון,
  8 כסאות,
  גדולים 3 תיקים,
  מיקרוגל,
  שולחן כתיבה זכוכית,
  מדיח כלים,
  ארון 2 דלתות כולל פירוק,
  טלוויזיה 42,
  סלון 3+3,
  שולחן מזכוכית,
  מקרר נפח 580 ל,
  שולחן מפורק,
  בין 21-31 שקיות ניילון,
  כשישה קרטונים גדולים,

 40. עדינה:

  הצעת מחיר עבור הובלה פירוק והרכבה : סלון 2 3.
  מיטת נוער.
  שידה ארונות קיר.
  ספת נוער.
  5 קרטונים גדולים.
  מייבש כביסה.
  ארון תינוק.
  שידה 2 מדפיות 3 שידות.
  שולחן מטבח קטן.
  מכונת כביסה.
  מכונת כביסה קטנה פתח עליון.
  שולחן מחשב קטן.
  ארון 3 דלתות הזזה.
  מקרר 480 L.
  טלוויזיה.
  תנור אפיה מיקרוגל.

 41. צופית:

  מ 3 מקומות חייב להיות ביום שישי : בערך 21-29 קרטונים- ארונות נעליים- כ19 שקיות של בגדים- כ 12-31 מזוודות- מקרר- מכונת כביסה קטנה- מדף כוורת עם 12 תאים- טלוויזיה- שולחן סלוני- שולחןמחשב- מזרון- שולחן מטבח- ארון 5 דלתות- ארון 2 דלתות הזזה- כ11 תיקים-

 42. נחום:

  שלום רב אני מעוניין לקבל הצעת מחיר להובלה ב צפון נא להתקשר בין 10:00 ל 18:00 תודה : 12 שקיות ניילון/ מראה/ שולחן מחשב עם שני כסאות/ 2 שטיחים קטנים/ מזרון/ ארונות הזזה 3 דלתות/ שולחן כתיבה/ מקרר 330 L/ ארונות/ מדיח/ שולחן מטבח קטן/ ארון 2 דלתות/ 8 כסאות/ ארון 5 דלתות/ מייבש כביסה/ ספת נוער/ טלוויזיה/ כ131 ארגזים קטנים/ כתיבה קיד/ שולחן סלון מזכוכית/

 43. הלל:

  הצעת מחיר כולל פירוק : קרטונים, מקרר 380 L, מכונת כביסה, מכונת כביסה, מזרון זוגי, מראה, מדיח, ארונות הזזה 4 דלתות, מייבש כביסה, שולחן כתיבה, שולחן שולחן+ כתיבה, שולחן בר, TV שידת טלוויזיה, פירוק והרכבה של חדר שינה, 3 כסאות קלים, כ147 שקיות,

 44. עמיחי:

  הצעת מחיר להובלה מאשקלון למגדל העמק אני זקוקה להובלה ליוםרביעי הקרוב : ארונות הזזה 2 דלתות,
  טלוויזיה,
  מעמד למ,
  מקרר 280 ליטר,
  ארון תינוק,
  מזרון,
  מיטת נוער,
  שולחן מטבח-3 כסאות,
  תנור אפיה,
  מייבש כביסה,
  ספה,
  18 ארגזים,
  שידה,
  שולחנות כתיבה קטנים,
  מכונת כביסה,
  3 כסאות,
  ארון קטן 3 דלתות פלסטיק,
  שולחן קפה מזנונית,

 45. טד:

  הצעת מחיר להובלה ממגדל העמק להרצליה כולל הובלה נוספת בתוך תל אביב-יפו נא להתקשר בין 10:00 ל 20:00 תודה : מכונת כביסה-מייבש. מכונת כביסה קטנה פתח עליון. שידה ושתי ספות. שולחן פינת אוכל. 12 ארגזים 40×57. מערכת קולנוע ביתית. טלוויזיה 42 אינטש. 10 כסאות. שולחן מחשב מודולארי. מזרון. 17 עציצים. בהערכה 20-30 שקיות של בגדים. מקרר. שולחן כתיבה — אורך 180 ס«מ. 2 ארונות פירוק והרכבה.

 46. צמרת:

  הצעת מחיר עבור הובלה ממגדל העמק למגדל העמק הובלה ליום שלישי הקרוב : טלוויזיה,
  ארגזים,
  תנור אפייה מיקרוגל טוסטר,
  מזרון,
  ארון 4 דלתות הזזה,
  רדיאטור קטן גלגלים,
  שולחן מטבח קטן,
  8 כסאות,
  שולחן מחשב קטן,
  שולחן כתיבה משרדי,
  מייבש כביסה,
  מכונת כביסה,
  מקרר נפח 450 litr,
  שולחן מחשב זכוכית,
  מערכת קולנוע ביתית + 5 רמקולים,
  מדפים,
  בין 22-30 שקיות של בגדים,

 47. לילך:

  אשמח לקבל הצעת מחיר כמה יעלה הובלה ליום שני במשך היום : ספרייה לא לפירוק,
  קרטונ,
  שולחן כתיבה מ2 חלקים,
  מכונת כביסה,
  מזרון,
  רדיאטור,
  שולחן קפה,
  2 כסאות מטבח,
  שולחן כתיבה,
  כ{num-3- 12} עציצים,
  מכונת כביסה,
  תנור אפיה מיקרוגל,
  שידה ושתי ספות,
  פינת אוכל + 8 כסאות,
  מראה,
  פירוק והרכבה של חדר שינה,
  טלוויזיה,
  11 שקיות של בגדים,
  ארון בגדים,
  ארון 3 דלתות הזזה,
  2 תיקים,

 48. נאור:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר בהקדם האפשרי ליום שישי הבא : מיטה זוגית בסיס + מזרון,
  מכונת כביסה,
  מזרון,
  ו שקיות ניילון,
  קרטונ,
  22 תיקים,
  קומודה שידה קטנה,
  כסא מחשב,
  ארון שירות 2 דלתות,
  שולחן פינתכתיבה,
  טלוויזיה,
  ארון 6 דלתות,
  מייבש כביסה/ סל כביסה,
  שולחן מטבחוכסאות,
  מיטת יחיד +ארגז מצעים,
  תנור ומיקרוגל,
  מדף כוורת עם 9 תאים,
  שולחן סלוני עץ קל,
  שולחן כתיבה משרדי,

 49. רועי:

  הצעת מחיר כולל פירוק מעוניינת בהובלה ליום שישי : בין 14-30 קרטונים, שולחן מחשב קטן, מכונת כביסה קטנה, סלון 1 2 3, מייבש כביסה , סל כביסה, סטנד לטלוויזיה +טלוויזיה, שולחן כתיבה משרדי, מיטה מתקפלת, שולחן סלוני, פירוק ארון חדר שינה, שולחן וכסאות, מיקרוגל, 16 תיקים, שידה קטנה 2, מכונת כביסה, ארונות שירות, מקרר,

 50. ענבר:

  אבקש לקבל הצעת מחיר להובלה של דירה ההובלה מתוכננת ליום רביעי : שולחן מטבח+
  ארון בגדים+
  18 קרטונים 40×60+
  תנור אפיה כיריים+
  ארונות שירות+
  תנור חימום חשמלי+
  שולחן סלוני+
  שולחן מחשב עם מדף+
  מייבש כביסה+
  מקרר 680 ליטר דרוש פירוק+

 51. יוחנן:

  שלום, זקוקה למשלוח חבילה ממגדל העמק למגדל העמק דחוף ליום שני : מכונת כביסה/ מקרר/ שולחן כתיבה/ שידה קטנה 2/ 2 תיקים/ ארגז/ מזרון/ מדף כוורת עם 9 תאים/ שולחן בר/ מכונת כביסה קטנה 5 ק»ג/ טלוויזיה/ מייבש כביסה/ כסא מחשב/ מיטה זוגית בסיס + מזרון/ שולחן + שולחן מחשב/ ארונות הזזה 4 דלתות/

 52. אירנה:

  הצעת מחיר להובלה ממגדל העמק למודיעין עילית ליום ראשון הקרוב : שולחן אוכל 2 כסאות. תנור בישול. ארונות הזזה 2 דלתות. מייבש כביסה. כוורת לילדים. מכונת כביסה פתח עליון. ספה זוגית. מזרון. מקרר נפח 380 ליטר. שולחן מחשב עם מדף. כסא נדנדה. תנורי חימום. מזרון. ארונות שירות. כביסה מייבש. 2 קרטונים. שולחן קטן. טלוויזיה. ארון בגדים.

 53. דני:

  מבקש הצעת מחיר להובלה ההובלה מתוכננת ליום חמישי : 4 ארונות פירוק והרכבה,
  מדיח כלים,
  ספה דו,
  טלוויזיה,
  בהערכה 11-32 קרטונים,
  עד 95 קטנים,
  מיטה וחצי,
  ארונות שירות,
  מכונת כביסה,
  ארון 2 דלתות,
  שולחן מטבח,
  מייבש כביסה +סל כביסה,
  שולחן מזכוכית,
  תנור אפייה,
  ספה תלת מושבית,

 54. ענת:

  הצעת מחיר להובלה מבני ברק למגדל העמק ליום שני בבוקר : טלוויזיה 33 אינטש,
  מקרר 490 L,
  ארון קיר,
  שולחן מחשב קטן,
  שולחן מזכוכית,
  סלון 3.2,
  ו שקיות ניילון,
  תנור אפיה,
  ספת נוער,
  כביסה מייבש / מכונת כביסה,
  2 כסאות,
  בערך 17-32 תיקים,
  מדיח,
  פינת אוכל + 6 כסאות,
  ארונות הזזה 3 דלתות,
  רדיאטור,

 55. רמונד:

  מ 3 מקומות : עד 72 ארגזים. טלוויזיה 29 אינטש LCD. מכונת כביסה. שולחן כתיבה משרדי. סלון 2 3. שולחן מחשב. ושולחן מטבח צד. פירוק והרכבה של חדר שינה. 32 תיקים. כוורת. כסא נדנדה. מזרון זוגי. 2 ארונות פירוק והרכבה. שידה קטנה 2. מיקרוגל טוסטר. מקרר. מדיח כלים. שולחן מחשב כתיבה. ספפה. כולל ארון.

 56. גל:

  הצעת מחיר להובלה ממגדל העמק לאילת כולל הובלה נוספת בתוך מגדל העמק ליום ראשון בבוקר : מזרון, בעיקר שקיות ושקיות ניילון, ארון 4 דלתות הזזה, מחשב, טלוויזיה, מייבש כביסה, מכונת כביסה קטנה, מכונת כביסה, שולחן כתיבה — אורך 190 ס«מ, מדיח, שולחן מטבח, מקרר, 16 קרטונים 40*60, שולחן סלוני, תנור אפיה, מערכת קולנוע, 4 כסאות,

 57. רביב:

  שלום רב אני מעוניין לקבל הצעת מחיר להובלה ב צפון משאית עם רמפה ליום שישי : בהערכה 21-32 שקיות ניילון. תנור אפייה. שולחן מחשב צד. להוציא את המכונת כביסה. מייבש כביסה. פירוק ארון חדר שינה. פירוק והובלה של 4 ארונות. 9 כסאות. כ2 תיקים גדולים. מכונת כביסה/מייבש. טלוויזיה. שולחן סלוני קטן. מדיח. כוורת 9 תאים. שולחן מחשב קטן. 21 ארגזים. ארון 3 דלתות הזזה. תנור חימום קטן. שולחן כתיבה/ספרייה.

 58. בנימין:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר להובלה בתוך בית שמש הובלה ליומיים הקרובים : 7 עציצים+
  שולחן מטבח+
  תנור , מיקרוגל+
  טלוויזיה 63 אינטש+
  ספה 1 2 3+
  מזוודה+
  מייבש כביסה+
  שידה+
  שולחן כתיבה קטן+
  ספריה סטנדרטית+
  תנור חימום חשמלי+
  קטנים 39 קרטונים+
  לא כולל ארון+
  2 כסאות+
  ספה תלת מושבית+
  מזרון+
  כביסה מייבש+
  מכונת כביסה קטנה+

Добавить комментарий