הובלות בהוד השרון

הובלת דירות בהוד השרון שירותי אריזה מקצועיים ואיכותיים ביותר אז אתם לא צריכים להסס אלא לפנות לחברה שלנו אשר מספקת שירותי אריזה ברמה הגבוהה ביותר עבור כלל הלקוחות הפרטיים כמו גם העסקיים. More »

הובלות ביהוד-מונוסון

הובלת דירות ביהוד-מונוסון אספקת שירותי פירוק והרכבה מחדש של ציוד משוכלל ושל רהיטים ופריטים מגוונים ביותר: החברה שלנו הינה חברה אחראית ביותר אשר מספקת עבור כלל לקוחותיה השונים פרטים מלאים בנוגע לכלל More »

הובלות בראשון לציון

הובלת דירות בראשון לציון אספקת שירותי העברה של סחורות ושל רכוש גדול וכבד במיוחד ושל פריטים מסוגים שונים: החברה שלנו הינה חברת הובלות מקצועית ביותר אשר גם מספקת שירותי העברה של פריטים More »

הובלות באלעד

הובלת דירות באלעד יכול להיות שיש ברשותכם חומר ארכיוני רב אשר אתם לא זקוקים מרביתו או אין לכם כרגע מספיק מקום במחסן עבור כל החומר הזה ולפיכך אתם זקוקים לשירותיה של חברת More »

הובלות בכפר סבא

הובלת דירות בכפר סבא אספקת שירותי הובלה לחו»ל וגם ממגוון רחב של יעדים בחו»ל לארץ: כאשר אתם זקוקים לקבלת שירותים מעולים וברמה הגבוהה ביותר כולל הובלות לחו»ל אז אתם צריכים לפנות לחברה More »

 

הובלות בערד

הובלת דירות בערד

מחפשים מוביל או חברת הובלות דירה בערד והסביבה?

אספקת אחריות מלאה עבור כלל התכולה אשר מיועדת להעברה כולל כיסוי ביטוח מלא וגובה פיצויים מרבי:
כאשר אתם זקוקים לקבלת שירותים שונים מטעם חברת ההובלה שלכם אז אל לכם להסס לבקש ובעצם לדרוש שיעניקו לכם אחריות מלאה אשר אמורה להיות מעוגנת בתוך ההסכם בנכם לבין החברה אשר את שירותיה אתם שוכרים.

חברת ההובלה שלכם אמורה לספק לכם כתב אחריות מפורט אשר כולל את כלל השירותים אשר החברה מתחייבת לספק לכם, הצעת מחיר אשר מפרטת את המחיר של כל שירות אשר בו אתם נעזרים וגם פירוט כלל הגורמים השונים אשר מהווים השפעה מכרעת על קביעת המחיר הסופי.
אתם זקוקים לחברת הובלה אשר גם מספקת מגוון רחב של שירותים מתקדמים עבור כלל לקוחותיה וגם מספקת הצעת מחיר מופחתת במידה ואתם אכן זקוקים לשירותים מגוונים מטעם החברה.

יתר על כך, חשוב לדעת כי החברה שלנו אכן מספקת מגוון רחב של שירותים כולל שירותי פריקה של כלל התכולה במקום היעד וסידור המקום החדש ואף ניקיון של המקום החדש בהתאם לצרכים ורצון הלקוח\ה.
החברה שלנו גם מספקת כיסוי ביטוח מלא אשר מכסה נזקי מים, נזקי רטיבות שונים, תקלות מכל סוג, חבטות, נזקים כתוצאה מחיכוך עם הקירות או המעלית ודבר זה בעצם לא קורה כיוון שאנו לא מעבירים פריטים אשר יכולים לעבור חיכוך עם דפנות הדלתות או הקירות או המעלית אלא מפרקים את התכולה לחלקים קטנים יותר ואז מרכיבים מחדש במקום היעד.
יתר על כך, החברה שלנו גם מספקת פיצויים מלאים במקרה של כל סוג של נזק אשר גם ככה הסבירות שיתרחש הינה סבירות נמוכה ביותר אבל עדיין חשוב ביותר להיות מכוסים.

בכל מקרה כיסוי הביטוח מכסה גם איחור או אי הגעה מצד מישהו מאנשי המקצוע אשר פועלים מטעם החברה וזאת כאשר מדובר על אי הגעה או איחור לא מוצדק מבלי לקחת בחשבון התערבות של איתני הטבע או תאונות דרכים חס וחלילה או כל התערבות שמימית אחרת אשר איננה בשליטתה של החברה או מישהו מאנשי המקצוע שלה.

בכל מקרה כלל נושא הביטוח וגם נושא הפיצויים הינם נושאים אשר תמיד מעוגנים בתוך ההסכם הכתוב והחתום בין החברה לבין הלקוח\ה וסכום הפיצויים יכול להגיע גם לכמה מאות אלפי שקלים ומכסה נזקים עבור התכולה היקרה ביותר של הלקוח\ה כולל שברים וסדקים בכלי הפורצלן או כלי החרסינה היקרים או כלים בעלי ערך אחרים או כל חפץ או פריט אשר הינו יקר ביותר עבורכם.

חשוב לדעת כי כאשר אתם בוחרים בחברה שלנו אז אתם יכולים להיות רגועים לגמרי ואתם גם מכוסים לחלוטין.
אנו מאחלים לכם המון בהצלחה בהליך המעבר שלכם ומקווים כי אכן תבחרו את החברה אשר הינה הטובה ביותר עבורכם ואשר תספק לכם את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר והמשתלמת ביותר עבורכם וכיסוי ביטוח מלא ופיצויים אשר מכסים כל נזק.
בכל מקרה חשוב מאוד לוודא כי אכן נושא הפיצויים תמיד מעוגן בתוך ההסכם שלכם עם החברה.

הובלה בערד

החברה שלנו מתמקצעת בנושא של הובלות בזול בערד וגם מעניקה קרטונים למעבר דירה ערד ללא כל צורך בתשלום כלשהו מצד הלקוח/ה.
הובלת בתים בערד

העברת מטענים לערד

החברה מספקת הובלה של חומרי בניין, מכונות משוכללות וסחורות מסוגים שונים.
החברה שלנו הינה אחראית ביותר במתן שירותי הובלות משרדים ערד וגם מתן שירותי אריזה ואחסנה איכותיים ביותר.
כאשר סטודנטים מבצעים הובלות בערד אז הם גם זקוקים לחברת הובלה איכותית וזולה יחסית וגם אולי הם זקוקים לשירותי אחסנה ברמה גבוהה במידה ויש ברשותם רכוש או ציוד אשר אינו נכנס לדירה החדשה.

שינוע ציוד לערד

logo

62 Responses to הובלות בערד

 1. תלם:

  מעוניין לקבל הצעת מחיר להובלת דירה, שלושה חדרים : מכונת כביסה.
  מכונת כביסה-מייבש.
  8 כסאות.
  כ16 תיקים.
  טלוויזיה.
  ארגז.
  מקרר נפח 580 litr.
  סלון 2 3.
  תנור אפיה.
  מייבש כביסה.
  שולחן כתיבה.
  שולחן מטבח.
  ארון שירות בלי דלתות.
  רדיאטור.
  מזרון.
  מיטה וחצי + מזרן.
  מחשב+ שולחן מחשב עם שני כסאות.
  ארונות שירות.
  ארון תינוק.

 2. יפית:

  הובלה מקומה 3 ללא מעלית לקומת רביעית ליום חמישי או ראשון הקרוב : מחשב ושולחן מחשב,
  ארונות נעליים,
  כסא נדנדה,
  מכונת כביסה/מייבש,
  ארון 3 דלתות הזזה,
  טלוויזיה,
  מזרון,
  מזרון,
  עמדת עבודה פינתית משולבת,
  מקרר 250 ליטר,
  מכונת כביסה,
  שולחן מטבח קטן מ4 חלקים,
  שידה קטנה 3,
  קרטונ,
  מיטת ילדים קומותיים,
  מדיח,
  תנור אפייה,

 3. סרי:

  הובלת דירה 2 חדרים מקומה שנייה לקומה שלישית, מעוניין לקבל הצעת מחיר ליום ראשון הקרוב הובלה ליום שלישי : מייבש כביסה — סל כביסה,
  כשישה קרטונים גדולים,
  8 כסאות,
  וטלוויזיה 42″,
  ארון 4 דלתות הזזה,
  סלון,
  שולחן מטבח קטן,
  כביסה מייבש,
  מקרר נפח 480 ל,
  ספה לא גדולה,
  ארון שירות בלי דלתות,
  ארון תינוק,
  שולחן עם מדפים,

 4. יעקב:

  שלום. כמה צריכה לעלות הובלה מערד לפתח תקווה : שולחן כתיבה+ מכונת כביסה+ תנור אפיה+ מיטה זוגית מזרון 2 שידות+ שידה קטנה 3+ כסא נדנדה+ מכונת כביסה+ ספה+ שולחן קפה מזנונית+ מייבש כביסה+ ארונות שירות+ טלוויזיה קטנה+ מזרון+ מיטה זוגית +ארגז מצעים+ מקרר נפח 360 litr+ ארונות הזזה 2 דלתות+ שולחן כתיבה כפול+

 5. רמונד:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר הובלה פירוק והרכבה הובלת דירה ליום רביעי : בין 14-27 ארגזים מזרון רדיאטור כורסאות טלויזיה שולחן כתיבה משרדי פירוק והרכבה של חדר שינה מיטה + מזרון שידת מגירות ארונות נעליים מערכת ישיבה 2+2 מכונת כביסה קטנה 5 ק»ג מקרר נפח 330 litr מכונת כביסה ארון דלתות הזזה פירוק והובלה של 3 ארונות 4 כסאות מייבש כביסה שולחנות מטבח גדולים טלוויזיה כוורת כשישה שקיות ניילון שולחן מחשב קטן

 6. איתיאל:

  שלום, זקוקה למשלוח חבילה מערד לערד : 6 שטיחים/
  שידה עם מראה/
  מבקש רק להוציא את המכונת כביסה מחוץ לבית/
  פירוק והרכבה — חדר שינה/
  שולחן מטבח/
  ארונות הזזה 3 דלתות/
  טלוויזיה רגילה/
  מייבש כביסה/
  4 ארונות פירוק והרכבה/
  שולחן / שולחן סלוני/
  כוורת/
  שולחן וכסאות/
  ארון תינוק/
  ספה/
  ארונות שירות/
  שולחנות כתיבה קטנים/
  מייבש/
  מיטה מפורקת מזרן/
  שולחן וספסל/
  מקרר נפח 220 litr/

 7. יהב:

  דחוף מ2 מקומות : שידה ו מיטה לתינוק-
  ספה תלת מושבית-
  מייבש כביסה-
  מכונת כביסה-
  מזרון-
  מערכת ישיבה 2+2-
  מזרון-
  שולחן מחשב מודולארי פירוק והרכבה-
  מדיח כלים-
  תנור אפיה מיקרוגל טוסטר-
  שולחן סלוני עץ קל-
  ארונות הזזה 2 דלתות-
  מקרר-
  רדיאטור-
  מכונת כביסה-
  12 ארגזים 40×30-
  שולחן כתיבה קטן-
  פינת אוכל מטבח-
  פירוק ארון 4 דלתות-

 8. קים:

  הצעת מחיר עבור הובלה מערד לערד : טלוויזיה. מערכת רמקולים. כביסה מייבש. מכונת כביסה קטנה. 17 כסאות פלסטיק. 9 עציצים גדולים. מייבש כביסה — סל כביסה. מדפים. ספה תלת מושבית. מזרון. כ 14-30 שקיות. שולחן מטבח בינוני. שולחן סלוני קטן. ארונות הזזה 2 דלתות. כ208 קרטונים גדולים. שולחן מחשב עם שני כסאות. כתיבה שולחן.

 9. חושן:

  מבקש הצעת מחיר להובלה בראשון לציון אני זקוקה להובלה ליוםשישי הקרוב : ארון 2 דלתות הזזה+ טלוויזיה+ 4 ארונות פירוק והרכבה+ תנור גז+ שולחנות סלון מזכוכית+ מייבש כביסה+ פירוק ארון 4 דלתות+ פירוק והרכבה של חדר שינה+ ספרייה לא לפירוק+ פינת אוכל- שולחן + 7 כסאות+ מקרר 580 ליטר+ מזרון+ ספה+ מדיח+ מיטה זוגית בלי פירוק+ מכונת כביסה 5 ק»ג+ מכונת כביסה+ מחשב+ כוננית מדפים+ 19 שקיות ניילון+ כמה קרטונים+

 10. טל שחר:

  מעוניינת בהצעת מחיר -בהקדם תודה! הובלה ליום חמישי הקרוב : תנור גומחה, מיקרוגל-
  מייבש כביסה-
  רדיאטור-
  מיטה זוגית עם מזרון-
  מייבש-
  מקרר-
  שולחן מחשב-
  שולחן כתיבה-
  שולחן סלוני-
  טלוויזיה 40 אינטש-
  מכונת כביסה-
  ארונות שירות-
  21-27 שקיות-
  מזרון-
  שולחן מטבח-
  מדיח כלים-
  בין 12-26 ארגזים-
  כוורת-
  10 כסאות פלסטיק-

 11. עמיר:

  הייתי רוצה לקבל הצעת מחיר על הובלת הובלה ליום ראשון בבוקר מוקדם : שידה לטלויזיה וטלויזיה-
  ארון תינוק-
  סלון 2 מושבים-
  מדיח-
  טלוויזיה-
  ושולחן סלוני-
  שולחן כתיבה-
  מזרון-
  שולחן מטבח 8 כסאות-
  ללא ארונות-
  ארגזים-
  אמצעי חימום-
  מייבש כביסה +סל כביסה-
  פירוק והרכבה של חדר שינה-
  מכונת כביסה/מייבש-
  מקרר נפח 280 ל-
  ארונות הזזה 2 דלתות-

 12. שפע:

  אבקש לקבל הצעת מחיר להובלה של דירה מעוניינת בהובלה ליום רביעי : ספה זוגית- מקרר 240 ליטר- טלוויזיה ומזנון של טלוויזיה- ספה זוגית- פירוק והובלה של 3 ארונות- מחשב נייח X 2- ארון 2 דלתות- שולחן זכוכית לאוכל + 6 כסאות- כביסה מייבש מכונת כביסה- שידה מטבח- ספת נוער- 6 כסאות- כ24 קרטונים- ארון בגדים- ארונות הזזה 2 דלתות- שולחן סלוני קטן- מכונת כביסה- מדיח- סלון 1 2 3- תנור בישול-

 13. שפע:

  מעוניין לקבל הצעת מחיר להובלה לוד לערד : שולחן מטבח| מחשב שולחן מחשב (קטן)| פירוק והרכבה של חדר שינה| מדיח כלים| מכונת כביסה קטנה פתח עליון| סלון 3+2| ספפה| ספריה סטנדרטית| 28 ארגזים 40*61| מזרון| פסנתר| טלוויזיה| שולחן מחשב| מ/כביסה| תנור אפיה| שולחן מיתקפל מעץ| שולחן כתיבה| ארון 3 דלתות הזזה| מקרר נפח 480 ליטר| 7 כסאות|

 14. חבצלת:

  הצעת מחיר עבור הובלה מערד לערד מעוניינת בהובלה ליום רביעי : פירוק והרכבה של חדר שינה+ שולחן מחשב קטן+ שולחן מטבח+ שידה ארונות קטנים+ מכונת כביסה קטנה+ טלוויזיה+ ארון 2 דלתות הזזה+ שידה+ 122 שקיות בערך+ 1 תנור+ ספה סלונית+ מייבש כבסה+ מיטת נוער+ 5 כסאות+ 4 ארונות פירוק והרכבה+ מיטה זוגית מזרון 2 שידות+ מקרר נפח 480 ל+ שולחן כתיבה+ כביסה מייבש / מכונת כביסה+ ארון תינוק+ וכ26 קרטונים+

 15. ילין:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר להובלה מערד לערד. : מדיח| תנור גז| טלוויזיה| שולחן מרפסת| מיטה זוגית מיטת ילדים| מיטת נוער| שני ארונות של כתר פלסטיק| כ 13-28 קרטונים| שולחן מחשב| פירוק ארון| שולחן מחשב| (side by side) מקרר| מכונת כביסה קטנה 5 ק»ג| מייבש כביסה| שולחן כתיבה| מכונת כביסה/מייבש| סלון 1 2 3| ארונית| 8 כסאות| שולחן קפה קטן|

 16. מודי:

  הובלה מבת ים לערד כולל : גדולים 12 קרטונים, 7 כסאות, עמדת עבודה, מכונת כביסה קטנה פתח עליון, מיטה זוגית, מקרר 489 ליטר דרוש פירוק, מזרון, שולחן אוכל 3 כסאות, מכונת כביסה, שולחן כתיבה, מערכת קולנוע, ספרייה לא לפירוק, שולחן בר מזכוכית, מ/כביסה, טלוויזיה, כולל ארון, מיטת קומותיים, מדיח כלים,

 17. אלון:

  הצעת מחיר להובלת דירה 2 חדרים הובלת ליומיים הקרובים : ארון שירות בלי דלתות. מכונת כביסה. כוורת לילדים. פירוק והרכבה של חדר שינה. ארונות הזזה 4 דלתות. שולחן מחשב — מחשב. מזרון. שולחן / שולחן מחשב. שולחן וכסאות. מכונת כביסה. מדיח כלים. טלוויזיה. שולחן מטבח 8 כסאות. שולחן כתיבה. 13 ארגזים 40×30. מייבש כביסה. מיקרוגל.

 18. סתיו:

  הצעת מחיר להובלה בתוך אשקלון הובלה דחופה ליום שלישי : ארון מיטבח

  19 קרטונים 40*63

  פינת מחשב

  בר

  מראה

  יש ארון 5 דלתות

  ארון של כתר פלסטיק

  מדיח כלים

  עד 8 תיקים

  רדיאטור קטן

  שולחן אוכל מזכוכית קטן

  תנור בישול

  מייבש כביסה

  שולחן מטבח+6 כסאות

  מכונת כביסה קטנה

  כ 18-29 מזוודות

  מיטה וחצי+ שידה

  מכונת כביסה

  מקרר

 19. כוכבית:

  העברת בית : מכונת כביסה מקומת קרקע. LCD 42 טלוויזיה. שולחן מחשב קטן. מכונת כביסה. מיטה זוגית. מיטת יחיד. שולחן אוכל 6 כסאות. שולחן מחשב. תנור אפיה. פירוק והרכבה של חדר שינה. 2 תיקים. ארון תינוק. שולחן מחשב / כתיבה ארגונומי. מייבש כביסה. 20 ארגזים 40×60. ארונות הזזה 2 דלתות. 7 כסאות מטבח.

 20. סאני:

  הצעת מחיר כולל פירוק דחוף ליום רביעי הזה : ארונות הזזה 3 דלתות- מזרון- ספה כורסא- מכונת כביסה- 35 שקיות ניילון- מחשב- שולחן מטבח- 7 כסאות- פירוק ארון 4 דלתות- כוננית מדפים- שולחן מחשב+מחשב- כביסה מייבש / מכונת כביסה- מקרר 220 L- מדיח- טלוויזיה- שידה- ספת נוער-

 21. זמרת:

  מקומה 4 לבניין עם מעלית : מקרר נפח 450 litr+ טלוויזיה+ כביסה מייבש+ מיטה זוגית+ שולחן מחשב+ מיקרוגל טוסטר+ מייבש כביסה+ ארון 4 דלתות+ ארונות הזזה 4 דלתות+ שידה+ עד 8 תיקים+ פירוק והרכבה של חדר שינה+ כ118 שקיות+ מדפים כתר מפלסטיק+ פינת שולחן כתיבה+ מכונת כביסה+ מדיח+ כ164 קרטונים+ עמדת עבודה+

 22. רון:

  מעוניין לקבל הצעת מחיר להובלת דירה, : תנורי חימום- שידה- מערכת 3 2 1- סטנד לטלוויזיה- טלוויזיה- תנור בישול- שולחן סלון- פרחים- פסנתר- 5 כסאות- מקרר 480 L- מכונת כביסה- גדולים 16 תיקים- שולחן מטבח בינוני-

 23. נועם:

  מעוניינת בהצעת מחיר להובלה : מ/כביסה/
  פירוק והרכבה — חדר שינה/
  ארון תינוק/
  שולחן אוכל קטן מזכוכית/
  מזרון/
  שולחן אלומיניום/
  בהערכה 70 שקיות ניילון/
  מזרון/
  מערכת קולנוע/
  מכונת כביסה/
  עציצים/
  שידה/
  5 כסאות/
  ארון בגדים 3 דלתות הזזה/
  3 שטיחים/
  מיטת ילדים קומותיים/
  שולחן אוכל קטן+3 כסאות/
  שידה אורך 1.4 מטר/
  וכ19 ארגזים/
  שולחן מחשב / כתיבה ארגונומי/
  שולחן כתיבה מתקפל/
  2 תיקים/
  ארונות הזזה 4 דלתות/
  מקרר נפח 480 litr/
  טלוויזיה ומזנון של טלוויזיה/

 24. יערה:

  מקרקע לקרקע : מייבש כביסה/
  מכונת כביסה/
  שולחן מחשב מזכוכית/
  טלוויזיה/
  סלון 3.2.1/
  ארון דלתות הזזה 1/
  2 ארונות פירוק והרכבה/
  מכונת כביסה/
  פלוס מיטה זוגית/
  שולחן קפה סלון/
  כסא נדנדה/
  שולחן מחשב מדף נשלף/
  ספרייה לא לפירוק/
  ארונות נעליים/
  מקרר/
  כ14 קרטונים/
  מדיח/
  כוורת/
  תנור אפיה/

 25. נרקיס:

  הובלה מקומה 2 ללא מעלית לקומת קרקע הובלת דירה ליום חמישי : מזרון זוגי|
  וכ25 קרטונים|
  מערכת ישיבה 2+3|
  טלוויזיה ומזנון של טלוויזיה|
  מיטת נוער|
  ארון קטן 3 דלתות פלסטיק|
  מדיח|
  מייבש כבסה|
  שולחן קטן + 7 כסאות|
  פירוק והרכבה של חדר שינה|
  מכונת כביסה|
  7 כסאות|
  12 שקיות ניילון של בגדים|
  גדולים 4 תיקים|
  שולחן מחשב כתיבה פירוק והרכבה|
  שולחן קפה|
  עמדת עבודה שולחן כתיבה|
  מקרר|
  מכונת כביסה קטנה 5 ק»ג|

 26. הראל:

  הצעת מחיר עבור הובלת בית עם תכולה מלאה : שולחן / שולחן סלוני/
  תנור מובנה כיריים/
  רדיאטור/
  שולחן מחשב קטן/
  מערכת ישיבה לסלון/
  מכונת כביסה-מייבש/
  מזרון/
  מקרר/
  קרטונים ארגזים שונים 19-29/
  מכונת כביסה/
  2 תיקים/
  2 ארונות/
  מזרון/
  ספה/
  סטנד לטלוויזיה- טלוויזיה/
  ארון 3 דלתות הזזה/
  2 כסאות/
  מיטה זוגית עם ארגז מצעים מזרון/
  מייבש כביסה/

 27. רימונה:

  בבית שמש זו קומה מרתף עם מעלית בערד זו קומה קרקע ללא מעלית ליום שישי : כביסה מייבש,
  מקרר,
  שולחן מטבח,
  3 כסאות,
  מייבש כביסה , סל כביסה,
  שולחן כתיבה,
  4 תיקים גדולים,
  ארון דלתות הזזה,
  24 ארגזים,
  שולחן קפה,
  מיטת יחיד,
  מזרון,
  ארון תינוק,
  מדיח,
  תנור כיריים,
  מחשב,
  טלוויזיה שידת טלוויזיה,
  שולחן מחשב קטן,
  3 ארונות פירוק והרכבה,

 28. ברטה:

  הובלת דירה 4 חדרים מקומה ראשונה לקומה ראשונה, מעוניין לקבל הצעת מחיר ליום שלישי הקרוב : כוורת+
  מזרון+
  ארונות+
  מחשב+
  ארון תינוק+
  מכונת כביסה+
  ארונות שירות+
  בין 16-31 קרטונים+
  מערכת ישיבה 2+3+
  שולחן כתיבה צד+
  2 תיקים+
  מזרון+
  מערכת קולנוע ביתית + 5 רמקולים+
  טלוויזיה 46 אינטש+
  מקרר 489 ליטר דרוש פירוק+
  שולחן סלוני זכוכית+
  תנור,מיקרו+
  3 כסאות קלים+
  ארונות הזזה 4 דלתות+
  מדיח כלים+
  ספה זוגית, ספה 3+
  פירוק והרכבה — חדר שינה+
  מייבש כביסה+

 29. שחר:

  הובלת דירה 4 חדרים מקומה קרקע לקומה שנייה, מעוניין לקבל הצעת מחיר ליום שישי הקרוב ליום רביעי זה : ספרייה לא לפירוק,
  5 כסאות,
  ארון 2 דלתות,
  6 שולחנות קטנים,
  גדולים 19 תיקים,
  שולחן מחשב וכסא,
  מקרר 380 L,
  מכונת כביסה,
  מכונת כביסה,
  שולחנות כתיבה ארונות,
  ארונות שירות,
  מזרון,
  טלוויזיה,
  25 שקיות של בגדים,
  מערכת סטריאו,
  שולחן סלון,
  תנור-חימום,
  בעיקר קרטונים ושקיות ניילון,

 30. שונית:

  הצעת מחיר כולל פירוק הצעת מחיר ליום שישי הקרוב : 8 כסאות. מכונת כביסה. מקרר 440 L. בר עץ מלא. תנור מובנה כיריים. שולחן קפה. שולחנות מטבח. טלוויזיה. ארון 2 דלתות הזזה. שולחן מחשב. כוורת לילדים. מחשב- שולחן. 2 ארגזים 40×63. ארונות נעליים. מזרון. מכונת כביסה קטנה. מזרון.

 31. כרמל:

  מעוניין לקבל הצעת מחיר! הובלה ליום א : פירוק והרכבה של חדר שינה,
  22 ארגזים 40*68,
  כביסה מייבש,
  טלוויזיה,
  ארון 2 דלתות הזזה,
  שקיות בגדלים שונים 21-32,
  שולחן כתיבה,
  מקרר,
  ארון תינוק,
  שידה 5 מדפיות 4 שידות,
  פוטון,
  סלון 2 3,
  מיקרוגל טוסטר,
  שולחן עם מדפים,
  שולחן סלוני גדול,

 32. הדסה:

  מבקש הצעת מחיר להובלה : פירוק ארון 4 דלתות,
  מייבש כביסה,
  מכונת כביסה,
  שידה,
  תנור אפיה,
  מזרון,
  2 כסאות,
  שידה קטנה 2,
  שולחן + מחשב,
  מיטת נוער,
  ארונות הזזה 2 דלתות,
  שולחן סלוני,
  פחות מ 102 ארגזים,
  מיטה זוגית כולל שידה,
  מזרון,
  טלוויזיה,
  מקרר נפח 380 ל,
  שולחן מחשב,

 33. קדם:

  אבקש לקבל הצעת מחיר להובלה של דירה ליום ראשון בבוקר : מחסן כתר. עמדת עבודה שולחן כתיבה. יש ארון 6 דלתות. מזוודה. מייבש כביסה. מקרר. פלוס מיטה זוגית. פירוק והובלה של 3 ארונות. מכונת כביסה קטנה. מייבש. ארונות נעליים. מערכת קולנוע 2 רמקולים. שולחן מחשב. ספפה. וכ14-29 שקיות ניילון. מדיח. שולחן מטבח. שולחן כתיבה. 4 כסאות. טלוויזיה.

 34. בני:

  מעבר דירה כולל פירוק והרכבה : מייבש כביסה, שולחן מטבח-2 כסאות, שולחן כתיבה, 19 תיקים, רמקולים ומערכת סטריאו, שולחן קפה, רדיאטור קטן, קרטונים של בגדים, ארונות שירות, כלי מטבח, תנור גומחה, מיקרוגל, שולחן כתיבה, ארון דלתות הזזה, כמה שידות, בסיס מיטה מזרן, כולל ארון, כורסאות טלויזיה, טלוויזיה, מקרר נפח 360 ל, בהערכה 64 שקיות של בגדים, מערכת ישיבה 1+3, ארונית, מדיח כלים,

 35. אביב:

  העברת תכולת חדר מקומה שלישית למקום אחר בגבעתיים קומה שלישית הובלה ליומיים הקרובים : שולחן קפה. מיטה 1.4X1.9 ומזרון. שידה. שולחן כתיבה. ארון קטן 3 דלתות פלסטיק. שולחן מחשב וכסאות. קרטונים. מדיח. ארונות הזזה 2 דלתות. מקפיא 200 L. מערכת ישיבה וטרינה קטנה שולחן מחשב. כוננית טלוויזיה טלוויזיה. 5 שידות קטנות. 4 כסאות. מיטה זוגית + ארוך קיר. מכונת כביסה. כיסא מחשב שולחן מחשב קטן + מחשב. מקפיא קטן,תנור גומחה ומיקרוגל. ארון תינוק. מייבש כביסה. מערכת קולנוע 2 רמקולים. מזרון. כוננית.

 36. דגנית:

  מעוניין לקבל הצעת מחיר להובלת דירה, שלושה חדרים דחוף ליום שני : מכונת כביסה.
  כביסה מייבש מכונת כביסה.
  מזרון.
  ארון תינוק.
  שולחן כתיבה-ספרייה.
  קטנים 16 קרטונים.
  מחשב.
  מיטה זוגית.
  שתי שידות.
  שולחן כתיבה וכסא.
  טלוויזיה 33 אינטש.
  מזרון.
  1 מראה.
  שולחן מטבח.
  ארונות שירות.
  שולחן מחשב קטן.
  כ19 שקיות של בגדים.
  כוננית מדפים.
  ארונות הזזה 4 דלתות.
  ושולחן סלוני.
  רדיאטור.

 37. אבישג:

  ההובלה ליום ה21 לחודש הקרוב בקריית אתא צריכה הצעת מחיר ליום א : שולחן סלון,
  מדיח,
  מכונת כביסה,
  טלוויזיה LCD,
  שולחן שולחן+מחשב,
  מקרר כ-500 ליטר,
  מיטה זוגית ללא ארגז,
  שולחן כתיבה,
  מייבש כביסה,
  מזרון,
  ארונות הזזה 4 דלתות,
  13-27 קרטונים,
  שולחן מטבח,
  פירוק והרכבה של חדר שינה,
  מכונת כביסה,
  4 כסאות ו6 שרפרפים,
  ארון תינוק,
  שולחן כתר,
  כ 16-28 שקיות,

 38. פלא:

  הצעת מחיר להובלה מהוד השרון לערד : מכונת כביסה 5 ק»ג,
  שידה ומיטה,
  כמה קרטונים,
  ספה תלת מושבית,
  תנור חימום חשמלי,
  ארון תינוק,
  טלוויזיה 63 אינטש,
  שולחן כתיבה — אורך 190 ס«מ,
  שולחן מטבחוכסאות,
  מייבש כביסה,
  מיטה + מזרן,
  מחשב,
  כמה שקיות,
  מכונת כביסה,
  שולחן מחשב קטן,
  שולחן קטן מזכוכית,
  מדפים,
  מזרון,
  מדף כוורת עם 12 תאים,
  מדיח,
  2 כסאות,
  2 תיקים גדולים,

 39. חברון:

  הובלה ממחסן קומה קרקע בערד, לדירת מרתף במודיעין עילית : מזרון| 20 קרטונים 40×63| סלון 1-2| כוורת| שולחן כתיבה משרדי| טלוויזיה 37 אינטש| שולחן מחשב מודולארי| ספה תלת מושבית| בהערכה 80 שקיות ניילון של בגדים| מיטה זוגית + מזרון שידות קטנות| מכונת כביסה| ארון 4 דלתות הזזה| שידה| שולחן קטן + 4 כסאות| מדיח כלים| מכונת כביסה| 7 כסאות| שולחן סלוני| מזרון| שידה ארונות קטנים|

 40. סוזן:

  מרחק נסיעה של 59 דקות : ארון של כתר פלסטיק+ כוורת+ תנור אפיה כיריים+ טלוויזיה 40 אינטש+ מכונת כביסה+ מכונת כביסה פתח עליון+ שולחן מחשב מזכוכית+ 12 קרטונים+ 10 כסאות+ מיטה ושידה קטנה+ שולחן כתיבה+ ארון 2 דלתות הזזה+ מיטת נוער+ שולחן אוכל מזכוכית קטן+ מזרון+ מקרר+ מייבש כביסה+ שולחן מטבחעם 7 כסאות+

 41. שלי:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר להובלה בתוך ערד. : שולחן כתיבה — אורך 180 ס«מ,
  ללא ארונות,
  2 כסאות,
  שולחן מחשב מודולארי פירוק והרכבה,
  מקפיא 200 L,
  שולחן מטבח,
  מזרון,
  TV שידת טלוויזיה,
  תנור אפייה,
  וקרטונים עם ציוד,
  מכונת כביסה,
  מזוודה,
  מזרון,
  שולחן מחשב קטן + מחשב,
  ארונות שירות,
  מיטת נוער מיטה וחצי,
  סלון 2 מושבים + 2 מושבים,
  ארון 2 דלתות הזזה,
  שולחן סלוני גדול,
  ארון תינוק,
  מייבש כביסה,
  מיטה זוגית,
  ספה תלת מושבית,
  כביסה מייבש מכונת כביסה,

 42. חנוך:

  הצעת מחיר להובלה בתוך ערד הובלת דירה ליומיים הקרובים : מיטה וחצי+ מזרון/ פירוק והרכבה — חדר שינה/ LCD 42 טלוויזיה/ מייבש כביסה/ פירוק ארון 4 דלתות/ ארונות הזזה 4 דלתות/ שידה מראה/ שולחן מטבח/ מכונת כביסה/ ארונות שירות/ תנור/ 3 כסאות/ קרטונ/ ארון תינוק/ 3 ארונות פירוק והרכבה/ מכונת כביסה/ מקרר/ מדיח כלים/

 43. עדינה:

  הובלת דירה 2 חדרים מקומה קרקע לקומה רביעית, מעוניין לקבל הצעת מחיר ליום ראשון הקרוב ליום ראשון זה : שולחן מחשב קטן, 7 כסאות, מזרון, שולחן קפה, ארונות הזזה 3 דלתות, פירוק והרכבה של חדר שינה, תנור בישול כיריים, ארונות קלסרים, מייבש כביסה , סל כביסה, כ 17-31 שקיות, + 42 קרטונים, מקרר (500 ליטר רוחב 72), פוף, כביסה מייבש מכונת כביסה,

 44. אביחי:

  הצעת מחיר להובלה בתוך אשקלון נא להתקשר בין 12:00 ל 16:00. תודה! : מכונת כביסה-מייבש,
  שולחן סלון,
  מכונת כביסה,
  תנור אפייה,
  ארון שרות מפלסטיק,
  ארון דלתות הזזה 1,
  ספריה סטנדרטית,
  מיטה בגודל של 1.5,
  מדיח כלים,
  6 כסאות,
  מקרר נפח 200 litr,
  שולחן מחשב פירוק והרכבה,
  שולחן מטבח קטן,
  פירוק והובלה של 2 ארונות,
  שולחן כתיבה,
  פירוק והרכבה,
  מייבש כביסה,

 45. ניל:

  הצעת מחיר להובלה דחרת 2 חדרים מקרקע לקרקע מחפשת הובלה ליום שישי הקרוב : שולחן מטבחושולחן פינת אוכל|
  מדיח כלים|
  תנור אפייה|
  שולחן סלוני|
  ספה דו|
  מערכת קולנוע ביתית + 5 רמקולים|
  שולחן מחשב|
  כמה ארגזים|
  מייבש כבסה|
  ארון 2 דלתות|
  מזרון|
  מזרון|
  ארון של כתר פלסטיק|
  וכ29 שקיות|
  טלוויזיה ומזנון של טלוויזיה|
  4 כסאות|
  מקרר 470 ליטר דרוש פירוק|
  שולחן מחשב מזכוכית|
  ארונות שירות|

 46. עופרה:

  ממרכז בני ברק קומה רביעית לדרום ערד קומת רביעית הובלה ליום שלישי בבוקר מוקדם : טלוויזיה.
  מיטה הורים.
  20 קרטונים 40*60.
  מערכת ספות 3 2.
  3 כסאות.
  מדיח כלים.
  מזרון.
  ארון ויטרינה 6 דלות.
  יש ארון 5 דלתות.
  ארון מיטבח.
  29 שקיות ניילון.
  פירוק והרכבה — חדר שינה.
  ארון דלתות הזזה 1.
  ספפה.
  מייבש כביסה.
  מדפים.
  מערכת סטריאו.
  כביסה מייבש מכונת כביסה.
  18 תיקים.
  שולחנות סלון מזכוכית.
  מכונת כביסה פתח עליון.
  שולחן כתיבה — אורך 130 ס«מ.

 47. שוני:

  אני מעוניין בהצעת מחיר להובלה בבני ברק להיום או מחר ליום שלישי הקרוב : בערך 19-27 קרטונים/ מזרון/ ספה תלת, ספה דו/ מחשב+ שולחן מחשב עם שני כסאות/ שולחן כתיבה/ שידות/ מקפיא 340 L/ פינת אוכל + 4 כסאות/ פירוק ארון חדר שינה/ מזרון זוגי/ ארון 2 דלתות הזזה/ שידה ומיטה/ טלוויזיה שידת טלוויזיה/ מכונת כביסה פתח עליון/ מכונת כביסה/ מיטת יחיד/

 48. גילון:

  מקומה 3 לבניין עם מעלית הובלה דחופה ליום שני : פרוק והרכבה של ארון,
  1 כסאות,
  מכונת כביסה,
  שולחן מחשב,
  כ 6-9 תיקים בגדלים,
  מייבש כבסה,
  ארוניות קטנות 5,
  מקרר 360 ליטר,
  פירוק והרכבה — חדר שינה,
  8 שקיות,
  טלוויזיה,
  21 ארגזים,
  מחשבים,
  שולחן מחשב+מחשב,
  שולחן כתיבה משרדי,
  ארונות הזזה 3 דלתות,
  כיריים,
  שולחן סלוני גדול מ3 חלקים,
  ארון תינוק,
  שולחן כתיבה,
  שטיח 140/150,
  מדיח,

 49. שולה:

  שלום, אני מעוניין בהובלה ליום ראשון הקרוב : שולחן אוכל, שולחן כתיבה וכסא, ארון 6 דלתות, מיטה זוגית ומזרן+פירוק והרכבה מיטת זוגית, מדיח כלים, מחשב + ופריטי מחשב, פירוק והרכבה של חדר שינה, כ6 תיקים גדולים, מכונת כביסה 5 ק»ג, ספה 3 מושבים, ארונות שירות, יש צורך באספקת קרטונים, קרטונ, טלוויזיה, תנור גומחה + פינת אוכל קטנה, 3 כסאות, מכונת כביסה +מייבש, עמדת עבודה פינתית משולבת, שולחן כתיבה, שולחן מחשב וכסא, שולחן שולחן מחשב, מייבש כביסה,

 50. גשם:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר להובלה בתוך ערד : רדיאטור, מכונת כביסה, 2 תיקים, מייבש כבסה, טלוויזיה 46 אינטש, שולחן מחשב מזכוכית, מקרר נפח 390 ל, מכונת כביסה, 5 כסאות, שולחן כתיבה פירוק והרכבה, ארון קטן 3 דלתות פלסטיק, שולחן כתיבה, 24 קרטונים 40*60, שולחן מחשב וכסא,

 51. מנור:

  הצעת מחיר להובלת דירה 4 חדרים הובלת דירה ליום חמישיהקרוב : שולחן אוכל+ שולחן כתיבה+ שולחן כתיבה משרדי+ 16 קרטונים+ מקרר 680 ליטר דרוש פירוק+ כמה שידות+ מערכת קולנוע+ מיטה וחצי 2, מיטה זוגית+ פוף+ שולחן מחשב קטן+ שולחן אוכל קטן+ שולחן סלוני גדול+ מכונת כביסה+ ארון תינוק+ מדיח+ 3 כסאות+

 52. זיו:

  מרחובות קומה קרקע לערד בית פרטי למרתף שלו : מזרון.
  מייבש כביסה.
  ארון תינוק.
  כוורת.
  מקפיא קטן,תנור גומחה ומיקרוגל.
  פירוק והרכבה של חדר שינה.
  שולחן כתיבה זכוכית.
  שידה.
  ארון 2 דלתות.
  ספריה סטנדרטית.
  מכונת כביסה קטנה 6 ק»ג.
  טלוויזיה מעל 29 אינץ’.
  מערכת ישיבה 2+3.
  קרטונים של בגדים.
  מדיח כלים.
  מיטה וחצי.
  ארון דלתות הזזה.
  שולחן סלוני.
  מקרר 450 ליטר דרוש פירוק.
  מכונת כביסה.

 53. מתי:

  מקומה ראשונה לבניין עם מעלית : שולחן כתיבה| ארגזים| ארונות הזזה 4 דלתות| טלוויזיה| שידה| שולחן / שולחן סלוני| ספה וכורסא| שולחן מחשב / כתיבה ארגונומי| ארון תינוק| מזוודות| מיטה זוגית| מכונת כביסה קטנה| מקרר (450 ליטר רוחב 75)| כולל פירוק והרכבה| ארוניות טלויזיה|

 54. עתיד:

  דירת קרקע בערד קומה 3 עם מעלית בנין חדש בחדרה חייב להיות ביום ראשון : ספת נוער|
  מערכת ישיבה וטרינה קטנה שולחן מחשב|
  מכונת כביסה +מייבש|
  4 כסאות|
  ארונות הזזה 2 דלתות|
  ארון תינוק|
  תנור אפיה|
  שולחן אוכל קטן|
  שולחן כתיבה משרדי|
  ארון 4 דלתות|
  מזרון|
  מקרר נפח 250 ל|
  פירוק והרכבה — חדר שינה|
  שידה|
  מכונת כביסה קטנה|
  הובלת מיטה(מתקפלת)|
  מדף כוורת 12 תאים|
  בהערכה 13-31 שקיות|
  טלוויזיה 22 אינטש|
  מייבש כביסה|
  בין 19-25 קרטונים|

 55. סיגלית:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר להובלה בתוך אשקלון : פירוק והרכבה של חדר שינה,
  מייבש כביסה,
  מקרר כ-400 ליטר,
  טלוויזיה,
  מיטת תינוק,
  שולחן כתיבה מ3 חלקים,
  תנור גומחה, מיקרוגל,
  כמה שקיות של בגדים,
  ארונות הזזה 2 דלתות,
  שולחן מטבח קטן,
  מדיח,
  שולחן כתיבה ספרייה,
  8 כסאות,
  כוורת,
  שולחן / שולחן סלוני,
  סלון 1- 3,
  מיטה 1.4X1.8 ומזרון,

 56. מאירי:

  פירוק הובלה והרכבה הצעת מחיר ליום ראשון או שבת : 3 כסאות קלים.
  מזרון.
  שולחן מטבח.
  תנור אפייה.
  סלון 3+2.
  ארון דלת אחת.
  ארון בגדים 2 דלתות הזזה.
  רדיאטור.
  24 ארגזים.
  מקרר נפח 200 ליטר.
  מכונת כביסה קטנה.
  טלוויזיה.
  מכונת כביסה-מייבש.
  פירוק והרכבת ארון.
  מייבש כביסה.

 57. בארי:

  שלום רב אני מעוניין לקבל הצעת מחיר להובלה ב רמלה נא להתקשר בין 11:00 ל 16:00 תודה : ארון 4 דלתות הזזה,
  רמקולים ומערכת סטריאו,
  מייבש כביסה,
  סטנד שולחן,
  ארונות קלסרים,
  מיקרוגל טוסטר,
  מיטה לא גדולה,
  שולחן כתיבה,
  ספה גדולה,
  מזרון,
  טלוויזיה,
  מדיח כלים,
  מקרר 220 L,
  שידה מטבח,
  שולחן מזכוכית,
  פירוק והרכבה של חדר שינה,
  קטנים 30 קרטונים,
  מחשב,
  מכונת כביסה/מייבש,
  מראה,
  ספה 1 /2/ 3,

 58. חזי:

  מעוניין לקבל הצעת מחיר להובלה ואיחסון : טלוויזיה,
  שולחן כתיבה — אורך 190 ס«מ,
  שולחן מטבח קטן,
  מזרון,
  שולחן קפה,
  ספה תלת מושבית,
  כוננית דלתות,
  כ208 קרטונים,
  ארון 2 דלתות הזזה,
  שטיחים,
  כולל פירוק והרכבה,
  מיטת ילדים קומותיים,
  מיטה זוגית עם ארגז מצעים / מזרון,
  מקרר,
  שידה ומיטה,
  שידות,
  שולחן מחשב מזכוכית,
  מזרון,
  שולחן כתיבה וכסא,
  מכונת כביסה +מייבש,

 59. עזרא:

  אני צריך הובלה : קרטונים ארגזים שונים 15-31| ארון תינוק| 7 כסאות פלסטיק| שולחן מטבחושולחן פינת אוכל| 2 תיקים| ארונות הזזה 2 דלתות| טלוויזיה| מייבש| מדפים| מדיח| כוורת| שולחן כתיבה משרדי| מיטה זוגית +ארגז מצעים| מערכת ישיבה וטרינה קטנה שולחן מחשב| מקרר 450 ליטר דרוש פירוק| פירוק והרכבה של חדר שינה| מיטה + מזרון + שידות קטנות| ספה|

 60. ברוכה:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר להובלה מערד לערד. הובלת דירה ליום רביעיהקרוב : מייבש כביסה| מדיח| מראה 1.73 מטר| טלוויזיה| 6 כסאות| סלון 3.2| ארון 4 דלתות הזזה| מכונת כביסה| תנור אפיה מיקרוגל| 11 שקיות ניילון| מקרר 240 ליטר| שולחן מטבח-10 כסאות| כמה שידות| 11 ארגזים 40*70|

 61. שניר:

  תכולת חדר משני בתים בדרום לדירה בקומה ראשונה במודיעין עילית צריכה הצעת מחיר ליום א : ארונות נעליים, ארון 4 דלתות הזזה, מזרון, מכונת כביסה קטנה פתח עליון, מדיח כלים, ארוניות קטנות 5, 20 ארגזים 61×60, תנור אפיה מיקרוגל, ארון תינוק, שולחן מטבח, טלוויזיה, 4 תיקים גדולים, שולחן כתיבה קטן, מיטה + בסיס, ספה, ארון 4 דלתות, שולחן קפה סלון, שולחן מחשב קטן, פינת מחשב שולחן, מקרר נפח 480 ל,

 62. סופה:

  מבקש הצעת מחיר להובלה הובלה דחופה של דירה ליום חמישי : מדף כוורת עם 9 תאים,
  מיטה זוגית בסיס + מזרון,
  כביסה מייבש,
  מדיח כלים,
  שולחן מטבח-4 כסאות,
  מקרר 450 ליטר,
  שולחן כתיבה,
  מערכת מוזיק,
  מייבש כביסה +סל כביסה,
  פחות מ 97 ארגזים,
  הדבר היחידי הגדול הוא מכונת כביסה,
  מיטה,
  שידה לטלויזיה וטלויזיה,
  מזרון,
  תנור בישול מיקרוגל טוסטר,
  שולחן מחשב לסלון,
  בערך 12-30 תיקים,
  ארונות הזזה 3 דלתות,
  טלוויזיה מזנון של טלוויזיה,
  פירוק והרכבה של חדר שינה,

Добавить комментарий