הובלות בהוד השרון

הובלת דירות בהוד השרון שירותי אריזה מקצועיים ואיכותיים ביותר אז אתם לא צריכים להסס אלא לפנות לחברה שלנו אשר מספקת שירותי אריזה ברמה הגבוהה ביותר עבור כלל הלקוחות הפרטיים כמו גם העסקיים. More »

הובלות ביהוד-מונוסון

הובלת דירות ביהוד-מונוסון אספקת שירותי פירוק והרכבה מחדש של ציוד משוכלל ושל רהיטים ופריטים מגוונים ביותר: החברה שלנו הינה חברה אחראית ביותר אשר מספקת עבור כלל לקוחותיה השונים פרטים מלאים בנוגע לכלל More »

הובלות בראשון לציון

הובלת דירות בראשון לציון אספקת שירותי העברה של סחורות ושל רכוש גדול וכבד במיוחד ושל פריטים מסוגים שונים: החברה שלנו הינה חברת הובלות מקצועית ביותר אשר גם מספקת שירותי העברה של פריטים More »

הובלות באלעד

הובלת דירות באלעד יכול להיות שיש ברשותכם חומר ארכיוני רב אשר אתם לא זקוקים מרביתו או אין לכם כרגע מספיק מקום במחסן עבור כל החומר הזה ולפיכך אתם זקוקים לשירותיה של חברת More »

הובלות בכפר סבא

הובלת דירות בכפר סבא אספקת שירותי הובלה לחו»ל וגם ממגוון רחב של יעדים בחו»ל לארץ: כאשר אתם זקוקים לקבלת שירותים מעולים וברמה הגבוהה ביותר כולל הובלות לחו»ל אז אתם צריכים לפנות לחברה More »

 

הובלות בבני ברק

הובלת דירות בבני ברק

אספקת שירותי העברה לחו»ל וגם מחו»ל כולל שירותי הובלה לנמל התעופה ובחזרה: כאשר אתם זקוקים לקבלת שירותי הובלה מעולים אז אתם בהחלט צריכים לבחור אך ורק בחברה אשר מתפקדת בצורה הראויה והמקצועית ביותר אשר רק ניתן וחברה אשר עליה אתם יכולים לסמוך גם בעיניים עצומות ולהיות בטוחים כי כאשר אתם בוחרים בחברה הזו אז אתם יכולים להיות רגועים לגמרי ולהיות בטוחים כי אתם בוחרים בחברה המקצועית ביותר אשר אכן פועלת ברמה הגבוהה ביותר אשר הינה גם בעצם הרמה הבינלאומית ואתם יכולים להיות בטוחים כי אתם עושים את הבחירה אשר הינה הנאותה והמשתלמת ביותר עבורכם.
מחפשים מוביל או חברת הובלות דירה בבני ברק והסביבה?

כאשר מדובר על שירותי העברה לחו»ל אז חשוב ביותר לוודא כי כלל התכולה שלכם אכן תהיה ארוזה היטב ובצורה הנאותה ביותר וגם חשוב ביותר לוודא כי אתם בוחרים בחברה אשר מספקת אחריות מלאה עבור כלל התכולה, הציוד, הרהיטים, המטענים ושאר המוצרים אשר מיועדים להובלה או לאריזה כיוון שכאשר מדובר בהעברה לחו»ל אז מדובר בהעברה מורכבת למדי ולכן חשוב מאוד לוודא כי כלל הפריטים שלכם יהיו ארוזים בצורה הטובה ביותר כך שלא יהיו נזקים מיותרים במהלך ביצוע ההובלה או במהלך תקופת האחסנה וזאת במידה ואתם זקוקים לאחסנה בטוחה ומהימנה של כלל התכולה שלכם למשך פרק הזמן אשר הינו הרצוי ביותר מבחינתכם. כאשר מדובר על הובלה לחו»ל וגם הובלה מחו»ל לארץ אז מדובר בהעברה אשר יכולה להיעשות בשתי דרכים: או דרך התעופה או בדרך הימית וזה כמובן תלוי ביעד שלכם ובמידה ומדובר ביעד אשר הינו מרוחק ביותר ואשר מצוי במרחק של עשרות אלפי קילומטרים אז כמובן שהעברה בדרך הימית איננה ממש הדרך הנכונה ואולי אפילו לא ממש אפשרית.

בכל מקרה כאשר מדובר בהעברה דרך הטיסה אז מדובר בהעברה אשר הינה מהירה ביותר, בטוחה מאוד אך גם דרך הובלה אשר הינה באופן יחסי הרבה יותר יקרה בהשוואה להעברה באמצעות ספינת או אניית משא ולפיכך אתם צריכים לראות מהי דרך ההעברה אשר הינה הטובה ביותר עבורכם ובאיזו דרך עדיף לכם לבחור אשר תהיה הדרך המשתלמת ביותר עבורכם וגם הדרך אשר הינה הנכונה ביותר עבורכם וגם כך שלא יוצר מצב שבו אתם תצטרכו לחכות ימים או שבועות עד הגעת הסחורה, המטענים, המוצרים או פריטים אחרים עד יעדם הרצוי- אם זה בחו»ל ואם זה בארץ.
לפיכך, אתם צריכים לבחור בחברה אשר אכן מספקת שירותי הובלה מהירים אם זה בדרך הימית ואם זה באמצעות השימוש במטוסי הובלה משוכללים וכמובן שהעברה בדרך הימית הינה זולה יותר וגם ניתן בדרך זו להעביר פריטים רבים יותר וגם ניתן להעביר את כלל הפריטים בצורה בטוחה אבל דרך הובלה זו אכן משתלמת ביותר אך ורק עבור לקוחות פרטיים ובמיוחד לקוחות עסקיים אשר זקוקים להובלה ליעדים קרובים למדי כגון, קפריסין, יוון, איטליה, טורקיה ויעדים מקורבים נוספים באזור אירופה או אפריקה וכמובן שאם מדובר בהעברה למזרח הרחוק אז הבחירה בהובלה באמצעות אניית משא איננה ממש הבחירה אשר הינה הטובה או המשתלמת ביותר עבורכם כיוון שמדובר בהעברה אשר גם לא ממש ניתנת לביצוע באמצעות השימוש בדרך הימית וגם תהיה דרך אשר יכולה לקחת לכם איזה כמה ימים עד שבועות ואם אתם אנשי עסקים ועוסקים בסחר עם מדינות המזרח על בסיס קבוע וזקוקים לשירותי הובלה אלו על בסיס קבוע אז בטח לא ממש תרצו לחכות כמה ימים עד כמה שבועות וכמובן שזה נתון לשיקול דעתכם ובהתאם ללוח הזמנים שלכם אשר יכול להיות יותר גמיש או יכול להיות יותר צפוף ובעייתי יותר וכאשר מדובר בלוח זמנים אשר הינו עמוס וצפוף אז כמובן שיש צורך לבחור בהעברה אך ורק באמצעות השימוש במטוסי הובלה מתקדמים למרות שדרך הובלה זו הינה יקרה יותר אבל גם מהירה מאוד ותוך עד יממה במידה ומדובר ביעד מרוחק ביותר הסחורה או המוצרים או המטענים מגיעים ליעדם הנאות בחו»ל וכמובן אנו גם מספקים הובלה מנמל התעופה בחו»ל עד מקום היעד הרצוי.

בכל מקרה במידה ואתם זקוקים לקבלת שירותי הובלה אלו על בסיס קבוע אז החברה שלנו אכן מספקת הצעות מחיר מופחתות ומשתלמות ביותר ולכן אתם בהחלט מוזמנים לפנות אלינו עוד היום לשם קבלת הצעת המחיר אשר תהיה הנאותה והטובה ביותר עבורכם.
אנו מאחלים לכם המון בהצלחה בין אם אתם בוחרים להיעזר בחברה שלנו ובין אם אתם בוחרים להיעזר בשירותיה של חברה אחרת.
אתם יותר ממוזמנים לפנות לחברה שלנו עוד היום לשם קבלת הצעת המחיר אשר תהיה מותאמת עבורכם בצורה הטובה ביותר וזאת אך ורק לאחר פגישה אישית בנכם לבין החברה שלנו.

הובלה בבני ברק

קיימים מספר אלמנטים אשר משפיעים על מחירה הסופי של ההובלה.
הובלת בתים בבני ברק

העברת מטענים לבני ברק

אתם ראויים לקבל שירות מקצועי מחברת הובלה רצינית.

החברה שלנו יכולה לבצע הובלות גם עבור משרדים ממשלתיים או עירוניים.
החברה האיכותית שלנו מתמחה בתחום של הובלות משרדים בני ברק והינה בעלת מחסנים חדישים אשר מותאמים לשם אחסנה של ציוד משרדי מכל סוג ובכל גודל.

שינוע ציוד לבני ברק

logo

52 Responses to הובלות בבני ברק

 1. אילנה:

  הצעת מחיר הובלה ליום ראשון : ארונות קלסרים.
  שולחן סלון.
  מזרון.
  מייבש כביסה +סל כביסה.
  מחשב.
  מדפים.
  שולחן מחשב מזכוכית.
  כ17 שקיות של בגדים.
  ארון 6 דלתות.
  שולחן כתיבה משרדי.
  סלון 2+1.
  טלוויזיה.
  כורסה.
  8 כסאות.
  מקרר נפח 560 litr.
  שולחן כתיבה.
  מכונת כביסה.
  תנור אפייה.
  ארונות הזזה 3 דלתות.
  כ 19-28 קרטונים בגדלים שונים.

 2. נתנאל:

  הובלה מקומה 9 בכפר סבא לקומה 3 בבני ברק. : שולחן מטבח קטן, מדיח, מיטת ילדים קומותיים, מכונת כביסה, ארון בגדים 4 דלתות, מקרר נפח 450 litr, פחות מ 21 ארגזים, מזוודות, שולחן קפה מזנונית, שולחן מחשב קטן, שולחן כתיבה, ארון 2 דלתות הזזה, טלוויזיה 33 אינטש, מזרון, ספרייה לא לפירוק, כוורת, פירוק והרכבה של חדר שינה,

 3. נעים:

  הצעת מחיר כולל פירוק : מיטת תינוק-
  , מזרון זוגי, בסיס מיטה-
  טלוויזיה 46 אינטש-
  מייבש כביסה-
  מכונת כביסה-
  שולחן מחשב כתיבה-
  מקרר-
  פירוק והרכבה — חדר שינה-
  רדיאטור-
  מכונת כביסה-
  9 תיקים-
  PC שולחן-
  תנור ומיקרוגל-
  4 ארונות פירוק והרכבה-
  שולחן מרפסת מתקפל-
  שולחן כתיבה-
  מדיח כלים-
  9 כסאות-
  33 ארגזים-

 4. שגב:

  הצעת מחיר להובלה בתוך רעננה נא להתקשר בין 11:00 ל 14:00. תודה! : רדיאטור- פירוק והרכבה של חדר שינה- הובלת מיטה מתקפלת- שולחן כתיבה- מזרון- מיטת ילדים קומותיים- כשישה קרטונים גדולים- מכונת כביסה קטנה- ספה של שלושה מושבים- שקיות בגדלים שונים 19-30- שולחן מחשבי קטן- ספרייה לא לפירוק- מזוודה- מייבש- שולחן סלוני- תנור אפיה ומיקרוגל- ארון דלתות הזזה 1- כסא מחשב- מקרר- שולחן מטבח- מערכת סלון-

 5. לי:

  ברעננה זו קומה מרתף עם מעלית בבני ברק זו קומה שנייה ללא מעלית הצעת מחיר להובלה ליום ראשון הקרוב : 4 ארונות פירוק והרכבה,
  שולחן זכוכית לאוכל + 3 כסאות,
  16-28 שקיות ניילון של בגדים,
  ארון דלתות הזזה,
  ארון שירות 6 דלתות,
  תנור גז ומיקרוגל,
  פירוק והרכבה של חדר שינה,
  מייבש כביסה,
  שולחן כתיבה משרדי,
  וכ עשרה קרטונים,
  ספה 3+ 1,
  תנור חימום חשמלי,
  שולחן שולחן+מחשב,
  מקרר נפח 340 ליטר,
  7 כסאות,
  שולחן מחשב,
  שולחן סלוני,
  מכונת כביסה,
  ארונות שירות,
  4 תיקים,
  טלוויזיה,

 6. נטליה:

  מרחק מאוד קטן בין הדירות הובלת דירה ליום חמישי הקרוב : שטיח.
  מקרר 480 L.
  ארון 3 דלתות.
  רדיאטור חשמלי.
  ספה של 3 מושבים.
  מזרון זוגי.
  מכונת כביסה.
  ארון תינוק.
  כמה קרטונים.
  שולחן מטבח בינוני.
  מדפים.
  מראה.
  ארון 3 דלתות הזזה.
  מדף כוורת 9 תאים.
  33 כסאות פלסטיק.
  שולחן סלון.
  מכונת כביסה.
  מדיח.
  שולחן כתיבה קטן.
  טלוויזיה ומזנון של טלוויזיה.
  מערכת קולנוע ביתית.
  בהערכה 19-25 שקיות ניילון.

 7. דון:

  אשמח לקבל הצעת מחיר כמה יעלה הובלה : שולחן אוכל. שולחן מזכוכית סלוני. מקרר 560 ליטר דרוש פירוק. טלוויזיה. מערכת ישיבה 2+2. 2 כסאות. מיטה מעץ + מזרון זוגי. PC שולחן. מייבש כביסה. ארון דלתות הזזה 1. מזרון. עד 81 ארגזים. פירוק והרכבה של חדר שינה. מכונת כביסה.

 8. עמוס:

  הצעת מחיר להובלה העברת בית הובלה ליומיים הקרובים : שולחנות גדולים. מייבש כביסה — סל כביסה. תנורי חימום. מזרן. סלון 1 2 3. טלוויזיה רגילה. מחשב+ שולחן מחשב עם שני כסאות. פירוק והרכבה — חדר שינה. מקרר נפח 560 litr. עד 10 תיקים. ושקיות. מכונת כביסה. מיטה זוגית בסיס + מזרון. ארגזים. פירוק ארון 4 דלתות. יש ארון 5 דלתות. ארון 2 דלתות הזזה. 5 כסאות ו3 שרפרפים. תנור גז מיקרוגל טוסטר. שולחן קטן. נדנדה מהממת.

 9. יובל:

  הובלת דירה 3 חדרים מקומה שלישית לקומה שנייה, מעוניין לקבל הצעת מחיר ליום שלישי הקרוב : שולחן מטבח+5 כסאות,
  מייבש כביסה,
  מזרון,
  מכונת כביסה,
  מיטה וחצי,
  ספרייה לא לפירוק,
  ארון 2 דלתות הזזה,
  סטנד לטלוויזיה +טלוויזיה,
  שולחן כתיבה — אורך 120 ס«מ,
  כ186 ארגזים,
  ספריה סטנדרטית,
  מיטה זוגית,
  בהערכה 82 שקיות של בגדים,
  מקרר נפח 480 litr,
  כוורת,
  סלון 1 2 3,

 10. הילית:

  מעוניין לקבל הצעת מחיר להובלה ואיחסון ליום ראשון זה : מקרר ביתי|
  רדיאטור קטן|
  13 ארגזים 70*60|
  שולחן כתיבה-ספרייה|
  מיטה זוגית +ארגז מצעים|
  מייבש כביסה|
  מדיח|
  7 כסאות|
  ארון 6 דלתות כולל פירוק|
  ארונות שירות|
  שולחן מטבח קטן מ4 חלקים|
  שולחן מחשב|
  מכונת כביסה|
  ארון 2 דלתות|
  שולחן קפה מזכוכית|
  טלוויזיה שידת טלוויזיה|
  מזרון|
  מדף כוורת|
  מיטה + בסיס|

 11. שירלי:

  מעוניין לקבל הצעת מחיר להובלה חדרה לבני ברק ליום חמישי הקרוב בצהריים : ארון 2 דלתות הזזה-
  כמה קרטונים-
  ספת נוער-
  מייבש כביסה-
  ארוניות-
  סלון 1 2 3-
  מקרר 340 ליטר-
  פוף-
  תנור גומחה , מיקרוגל-
  פירוק ארון-
  מיטת יחיד-
  טלוויזיה 46 אינטש-
  שולחן אוכל קטן+4 כסאות-
  מכונת כביסה-
  שולחן מחשב פירוק והרכבה-
  ארון בגדים 3 דלתות הזזה-
  18 תיקים-

 12. לינדה:

  בית פרטית מ2 מקומות : כ52 ארגזים קטנים,
  מזרון,
  מקרר,
  שולחן כתיבה קטן,
  שולחן מטבח קטן,
  תנור מובנה,
  מערכת ישיבה 1+3,
  חדר שינה ארון בגדים,
  מכונת כביסה,
  ארון תינוק,
  ספה זוגית,
  טלוויזיה,
  כוורת,
  ארונות נעליים,
  שולחן כתיבה,
  תנור חימום קטן,
  6 כסאות,
  שידה אורך 2.6 מטר,
  מכונת כביסה,
  שולחן סלון מזכוכית,

 13. גיתאי:

  הצעת מחיר להובלת דירה שלושה חדרים : שולחן פינת אוכל/ ספה תלת מושבית/ שולחן כתיבה/ ארונות הזזה 3 דלתות/ 3 ארונות פירוק והרכבה/ ארונות שירות/ מערכת/ ספה של 2 מקומות/ מכונת כביסה/ טלוויזיה/ 20 ארגזים/ מזרון/ תנור , מיקרוגל/ מקרר 330 L/

 14. צפרירה:

  מעבר דירה תכולה מלאה של בית כולל פירוק והרכבה : מזרון זוגי+ שולחן סלוני+ ספה זוגית+ מכונת כביסה+ מקרר נפח 470 ליטר+ + 79 קרטונים+ כסא מחשב+ שולחן מטבח+ תנור גומחה, מיקרוגל+ ארונות הזזה 2 דלתות+ מכונת כביסה+ פירוק והרכבת ארון+ מזרון+ ארון 5 דלתות+ יש ארון 6 דלתות+

 15. טד:

  מעוניין לקבל הצעת מחיר להובלת דירה, שלושה חדרים דחוף ליומיים הקרובים : מכונת כביסה-
  14 תיקים-
  טלוויזיה-
  מזרון-
  תנור בישול-
  מדף כוורת-
  מכונת כביסה-
  ארון 3 דלתות הזזה-
  קרטונ-
  מקרר (500 ליטר רוחב 72)-
  6 שקיות של בגדים-
  ספה-
  שולחן כתיבה+ספרייה-
  ארון 2 דלתות-
  שולחן מטבח-
  11 עציצים-
  שולחן כתיבה משרדי-

 16. אתי:

  הצעת מחיר עבור הובלה כולל פירוק והרכבה של רהיטים צריכה הצעת מחיר ליום א : שולחן מטבח,
  מייבש כביסה,
  טלוויזיה ושידה קטנה,
  מקרר נפח 360 litr,
  מיטה שתי שידות,
  19 קרטונים 40×60,
  מיטת תינוק,
  תנור בישול מיקרוגל טוסטר,
  רדיאטור,
  ארון תינוק,
  שולחן מחשב זכוכית,
  ארון דלתות הזזה 1,
  מכונת כביסה,
  מזרון,
  שולחן כתיבה משרדי,
  ארון 4 דלתות כולל פירוק,
  טלוויזיה רגילה,
  מכונת כביסה,
  כסא מחשב,
  7 תיקים,

 17. צופית:

  הובלת דירה 2 חדרים : שידה,
  מייבש כביסה,
  שולחן מטבח קטן,
  מדיח כלים,
  כולל פירוק והרכבה,
  שולחן סלוני קטן,
  מכונת כביסה,
  תנור גז ומיקרוגל,
  מחשב ושולחן מחשב,
  מכונת כביסה,
  ארונות הזזה 2 דלתות,
  תנורי חימום,
  טלוויזיה שידת טלוויזיה,
  מקרר,
  ארון תינוק,
  פירוק והרכבה של חדר שינה,
  שולחן כתיבה,
  שולחן מחשב,
  בין 12-29 ארגזים,

 18. אבשלום:

  הובלה מרחובות קומה ראשונה לרעננה לבית פרטי למרתף : 8 כסאות| מזרון| מערכת קולנוע 2 רמקולים| כתיבה שולחן| שידה וארונית סלון| טלוויזיה| שולחן קפה מזכוכית| פירוק והרכבה של חדר שינה| שולחן מחשב עם מדף נשלף| מכונת כביסה פתח עליון| מייבש כביסה| מקרר| פירוק והובלה של 4 ארונות| שולחן מטבח לאוכל| עמדת עבודה| ספת נוער| מדפים|

 19. עופר:

  הובלת דירה 3 חדרים מקומה ראשונה לקומה שלישית, מעוניין לקבל הצעת מחיר ליום ראשון הקרוב : כסא נדנדה.
  מכונת כביסה.
  מיטת יחיד.
  ארון ויטרינה 5 דלות.
  מייבש כביסה.
  מדיח.
  שולחן מטבחוכסאות.
  ספרייה לא לפירוק.
  רדיאטור קטן.
  בין 17-27 ארגזים.
  וכ21 שקיות ניילון.
  סלון3+2.
  מקרר 440 L.

 20. לירם:

  מעוניין לקבל הצעת מחיר להובלה ואיחסון הובלת דירה ליום שישיהקרוב : שולחן מטבח 4 כסאות, מייבש כביסה, הכולל מיטה, פירוק ארון 2 דלתות, 2 כסאות, כוננית דלתות, שולחן מחשב פירוק והרכבה, מיטה זוגית בלי פירוק, כ13 שקיות, 129 קרטונים בערך, תנור אפיה מיקרוגל טוסטר, ספה 2 מושבים, פירוק והרכבה של חדר שינה, ארונות נעליים, מכונת כביסה, רדיאטור, כביסה מייבש / מכונת כביסה, טלוויזיה רגילה, שולחן מחשב מודולארי, מזרון, ארון 5 דלתות כולל פירוק, רמקולים ומערכת סטריאו,

 21. שירי:

  הצעת מחיר להובלה : 17 תיקים, מייבש, שולחן קטן מזכוכית, וכ21 שקיות, מכונת כביסה, מייבש כביסה, כוורת, סלון 1-2-3, ארונות שירות, 24 קרטונים 40*60, תנור חימום חשמלי, מזרון, שולחן כתיבה וכסא, תנור מובנה, טלוויזיה, מקרר, מיטה זוגית כולל שידה, שולחן קטן + 7 כסאות, מזרון, מראה,

 22. שרה:

  הצעת מחיר : שולחן מחשב עם שני כסאות/
  ארון 4 דלתות/
  מזרון/
  מערכת רמקולים/
  מכונת כביסה/
  שטיח 170×170/
  מייבש כביסה/
  מקרר 560 ליטר/
  כוורת לילדים/
  שולחן מחשב וכסא/
  מכונת כביסה/
  בהערכה 59 קרטונים/
  ארונות הזזה 4 דלתות/
  טלוויזיה ושידה קטנה/

 23. לי:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר בהקדם האפשרי הובלה ליומיים הקרובים : ארונות נעליים. מדיח. ספה. שולחן כתיבה כפול. מכונת כביסה. כוורת / כוננית. שולחן קטן. מכונת כביסה. תנור אפיה. 13 ארגזים. מזרון. מזרון. סטנד לטלוויזיה- טלוויזיה. פינת אוכל — 4 כסאות. כסא נדנדה. מקרר נפח 389 litr. שולחן מחשב מפורק.

 24. חרות:

  הצעת מחיר להובלה מרחובות לבני ברק : מדיח, 5 כסאות, מיטה זוגית כולל שידה, טלוויזיה, שולחן מטבח, מזרון, 15 עציצים, תנור גומחה+כיריים, ארון דלתות הזזה, מקרר, מייבש כביסה, פירוק והרכבה של חדר שינה, שולחן סלוני, 24 שקיות, מכונת כביסה, קרטונים של בגדים, מזרון, מכונת כביסה,

 25. חגאי:

  שלום רב אני מעוניין לקבל הצעת מחיר להובלה ב ירושלים נא להתקשר בין 12:00 ל 14:00 תודה : סלון 1-2+
  מקפיא 340 ליטר+
  תנורי חימום+
  מדיח כלים+
  כביסה מייבש+
  טלוויזיה+
  שולחן מטבח+
  מייבש כביסה+
  ארגזים+
  ספה תלת, ספה דו+
  כיריים מיקרוגל טוסטר+
  2 ארונות פירוק והרכבה+
  מזרון זוגי + בסיס+

 26. אור:

  הצעת מחיר עבור משלוח מכפר סבא לבני ברק : ארונות שירות/
  מכונת כביסה קטנה פתח עליון/
  שולחן מחשב קטן/
  ארון 4 דלתות/
  פינת אוכל- שולחן + 6 כסאות/
  רדיאטור/
  מכונת כביסה/
  וכמה שקיות ניילון/
  טלוויזיה/
  פירוק והרכבה של חדר שינה/
  שולחן מחשב+מחשב/
  ארון תינוק/
  11 כסאות פלסטיק/
  ארון 2 דלתות הזזה/
  מזרון/
  מקרר כ-400 ליטר/
  מחשב+ מסך/

 27. רותי:

  הובלה מדירה בבני ברק אני זקוקה להובלה ליוםראשון הקרוב : כוורת,
  שולחן סלוני,
  ספרייה לא לפירוק,
  פירוק והרכבה של חדר שינה,
  שולחן מחשב מזכוכית,
  מייבש כביסה,
  מזרון,
  מיטה וחצי+ מזרון,
  שולחן מטבח 5 כסאות,
  שידה ומיטה,
  ארונות שירות,
  מכונת כביסה,
  מיטת יחיד +ארגז מצעים,
  18 תיקים,
  6 כסאות קלים,
  קרטונים בגדלים שונים 20-31,
  טלוויזיה,

 28. שחר:

  מ 3 מקומות : שולחן מחשב מודולארי. מקרר כ-400 ליטר. מראה. כ 18-26 קרטונים. מייבש כביסה. כוורת. ארון כוננית מיטה עם מזרון. שולחן סלוני. מכונת כביסה. שולחן מטבח. שולחן כתיבה. 10 כסאות. ארונות הזזה 2 דלתות. סטנד לטלוויזיה +טלוויזיה. PC שולחן. פירוק והרכבה של חדר שינה.

 29. חביב:

  הובלת דירה 5 חדרים מרחובות קומה 5 ללא מעלית לרמת גן קומה 3 עם מעלית ליום רביעי בבוקר : מייבש כביסה.
  טלוויזיה.
  כולל פירוק.
  מערכת קולנוע.
  שולחן מטבח.
  ארון 2 דלתות הזזה.
  מכונת כביסה קטנה 5 ק»ג.
  שולחן מחשב + מגירות.
  מקרר 200 ליטר.
  ארון תינוק.
  ספה 1 /2/ 3.
  11 כסאות פלסטיק.
  מיטה זוגית כולל שידה.
  שולחן כתיבה.
  מזרון.
  כיריים.
  12 קרטונים 40×57.
  גדולים 7 תיקים.
  שולחן מחשב קטן.

 30. סוזאנה:

  (ללא צורך בפירוק) הובלה ליום שישי בצהריים : טלוויזיה 42, מערכת קולנוע 2 רמקולים, פירוק ארון חדר שינה, ארון מתכת, מיטה זוגית + מזרון שידות קטנות, מראה 1.11 מטר, מכונת כביסה, מחשב + מדפים, מקרר, שולחן כתיבה, מכונת כביסה, 6 כסאות, 12 קרטונים 40×60, תנור גומחה , מיקרוגל, מייבש כביסה, שולחן מחשב קטן, קומודה שידה קטנה,

 31. קטיה:

  מבקשת לברר לגבי הובלה הובלת דירה ליום שלישי הקרוב : שולחן מטבח. ארון 2 דלתות הזזה. מיטה זוגית ומזרן+פירוק. עמדת עבודה שולחן כתיבה. טלוויזיה. ספפה. שקיות בגדלים שונים 15-31. 27 ארגזים 61×60. ללא ארונות. מכונת כביסה. ארון 5 דלתות כולל פירוק. ספה תלת מושבית. שולחן קפה בינוני. שולחן מחשב. כוורת / כוננית. מקרר נפח 450 ל. כוורת לילדים. מערכת מוזיק. תנור. מכונת כביסה.

 32. ראם:

  מ 2 מקומות הובלה ליום רביעי משעה שלוש : ארון דלתות הזזה,
  עד 77 קטנים,
  פירוק ארון 3 דלתות,
  ארון מתכת,
  מכונת כביסה,
  15 קרטונים,
  מדיח,
  טלוויזיה,
  תנור אפיה,
  מקרר נפח 440 ליטר,
  שולחן מטבח לאוכל,
  2 כסאות,
  מייבש כביסה,
  שידה קטנה 3,
  מזרון,
  מיטה זוגית,

 33. סיימון:

  מבקש הצעת מחיר להובלה בנצרת : 2 כסאות, סלון 3.2, תנור אפיה, טלוויזיה, שולחן כתיבה, מקרר 200 ליטר, מייבש כביסה, 17 שקיות של בגדים, מחשב, מכונת כביסה, מדף כוורת עם 12 תאים, ארון בגדים 3 דלתות, שולחן מטבח זכוכית, מערכת קולנוע, ארונות הזזה 4 דלתות,

 34. חרות:

  שלום, זקוקה למשלוח חבילה מבני ברק לבני ברק : שולחן מחשב קטן+ ארון תינוק+ 11 ארגזים 40*70+ כוורת לילדים+ מייבש כביסה+ כביסה מייבש — מכונת כביסה+ מזרון+ תנור אפיה+ סלון 2 מושבים +3 מושבים+ 3 ארונות פירוק והרכבה+ שולחן סלוני+ כסא נדנדה+ כוננית מדפים+ מכונת כביסה+ שטיח+ שולחן מטבח+ שידה+ מיטה זוגית כולל שידה+

 35. טמיר:

  תכולת חדר משני בתים בתל אביב לדירה בקומה רביעית בבת ים : ארונות נעליים+
  בסיס מיטה מזרן+
  ארון תינוק+
  מזרון+
  תנור בישול כיריים+
  מכונת כביסה +מייבש+
  סלון 1- 3+
  מזרון+
  שולחן וכסאות+
  מקרר (500 ליטר רוחב 79)+
  טלוויזיה 42 אינטש+
  29 תיקים+
  שולחן מחשב קטן+
  ספה+
  מדף כוורת 9 תאים+
  ארון דלתות הזזה 1+
  22 קרטונים בערך+
  שקיות של בגדים+
  ארוניות קטנות 3+
  מכונת כביסה+
  ספת נוער+

 36. דריה:

  הובלת דירה 2 חדרים מקומה 3 לדירה קומת שלישית : כוננית טלוויזיה טלוויזיה| כ12 שקיות| 4 כסאות ו7 שרפרפים| ארונות נעליים| מזרון| ארונות קלסרים| שולחן כתיבה משרדי| מזרון| מכונת כביסה| שולחן מרפסת מתקפל| בין 20-27 ארגזים| שולחן + שולחן מחשב| מייבש כביסה| 2 ארונות|

 37. סיני:

  מעוניין לקבל הצעת מחיר להובלה באר שבע לבני ברק : ארון תינוק, פירוק והרכבה — חדר שינה, ספה, מייבש כביסה, מיטה זוגית עם ארגז מצעים + מזרון, מכונת כביסה, כוורת, מזרון, מכונת כביסה, שולחן מטבח זכוכית, ארונות הזזה 3 דלתות, שולחן מחשב לסלון, תנור מובנה כיריים, שידה, 7 כסאות, שידה 4 מדפיות 2 שידות קטנות, 2 ארונות פירוק והרכבה, 11 ארגזים, טלוויזיה, שולחן סלוני גדול, לא כולל ארון, מדיח, מקרר 380 ליטר,

 38. טנא:

  הצעת מחיר להובלה : 2 כסאות. הובלת מיטה מתקפלת. 13 שקיות ניילון. ספה זוגית. שידה. שולחן מחשב. שולחן מחשב מזכוכית. מקרר ביתי. שולחן כתיבה קטן. ארונות הזזה 3 דלתות. שולחן מחשב. 12 קרטונים 59×60. כוורת 12 תאים. מראה. שולחן כתיבה. מייבש כביסה. עד 78 קטנים. טלוויזיה.

 39. הדורם:

  ברחובות זו קומה רביעית עם מעלית בבני ברק זו קומה רביעית ללא מעלית : 4 כסאות+
  מייבש כביסה+
  ושולחן סלוני+
  13 קרטונים בערך+
  וטלוויזיה 42″+
  טלוויזיה ושידה קטנה+
  מיטה וחצי+ מזרון+
  מקרר+
  כביסה מייבש — מכונת כביסה+
  שולחן כתיבה משרדי+
  ארון תינוק+
  מזרון+
  ארון 4 דלתות כולל פירוק+
  תנור אפיה+
  מכונת כביסה+
  שולחן מטבח 6 כסאות+
  ארונות הזזה 3 דלתות+
  שולחן כתיבה וכסא+
  מיטה זוגית בלי פירוק+
  ללא ארונות+
  מדיח+

 40. אודי:

  מבקשת לשלוח לה בפקס הצעת מחיר : ארונות הזזה 4 דלתות+ כסא מחשב+ ושולחן מחשב+ מכונת כביסה+ שולחן לגינה+ ארונות נעליים+ שולחן מחשב וכסא+ טלוויזיה+ שולחן סלון+ שידה ושתי ספות+ מזוודות+ ספה 1 2 3+ מקרר 580 ליטר דרוש פירוק+ שולחן מטבח קטן+ כ21 שקיות של בגדים+ קטנים 18 ארגזים+

 41. עדינה:

  הצעת מחיר להובלה בתוך בני ברק : כוורת 12 תאים,
  מכונת כביסה,
  ספפה,
  רדיאטור,
  מייבש כביסה,
  כ2 תיקים גדולים,
  הובלת מיטה(מתקפלת),
  שולחן מטבח קטן,
  מיטה זוגית בלי פירוק,
  מדיח כלים,
  שולחן סלוני גדול,
  מקרר כ-500 ליטר,
  ארון 3 דלתות הזזה,
  תנור אפיה,
  מכונת כביסה,
  שולחן מחשב קל,
  + 71 קרטונים,
  ארוניות טלויזיה,
  טלוויזיה,
  ספה,
  ארון תינוק,

 42. תולי:

  הצעת מחיר להובלה מבני ברק לבני ברק צריך גם פירוק והרכבה — ליום חמישי בבוקר : מקרר נפח 450 ליטר, 4 כסאות, ארונות הזזה 2 דלתות, שולחן מחשב כתיבה פירוק והרכבה, מכונת כביסה 5 ק»ג, שולחנות סלוני גדולים, פינת אוכל — 2 כסאות, מכונת כביסה/מייבש, טלוויזיה, 19 ארגזים 40*70, שולחן מחשב מדף נשלף, שולחן כתיבה עץ, וכ16 שקיות ניילון, תנור אפיה מיקרוגל טוסטר, סלון 2 מושבים, מזרן+בסיס כולל שידה, מייבש כביסה, גדולים 5 תיקים, כורסאות טלויזיה,

 43. אמנון:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר להובלה בתוך בני ברק. : 12 שקיות ניילון בערך/
  שולחן מחשב/
  כוורת/
  ספה/
  מיטה זוגית בסיס + מזרון/
  מכונת כביסה +מייבש/
  טלוויזיה/
  שולחן כתיבה וכסא/
  ארון דלתות הזזה/
  שולחן מחשב/
  ארון 6 דלתות כולל פירוק/
  תנור חימום חשמלי/
  פירוק והרכבה של חדר שינה/
  מזרון/
  עד 30 ארגזים/
  תנור + כיריים/
  מקרר נפח 250 ליטר/
  כסא נדנדה/
  2 ארונות פירוק והרכבה/
  שולחן מטבחעץ קל/
  ארון תינוק/
  מכונת כביסה פתח עליון/

 44. יונית:

  לא דחוף : ספה תלת מושבית+
  מדיח+
  שולחנות סלוני+
  מיטה זוגית בסיס + מזרון+
  תנור אפיה+
  שטיחים+
  רדיאטור+
  טלוויזיה+
  כביסה מייבש / מכונת כביסה+
  שולחן מחשב קטן+
  מכונת כביסה פתח עליון+
  מזרון+
  סטנד שולחן+
  ארונות הזזה 2 דלתות+
  11 ארגזים+
  10 כסאות פלסטיק+
  מייבש כביסה+
  שולחן אוכל קטן+5 כסאות+
  שולחן מחשב, 2 מחשבים+
  מערכת ישיבה 3+2+

 45. אליצור:

  מבקשת לשלוח לה בפקס הצעת מחיר : שולחן כתיבה+ מ/כביסה+ שטיח בינוי+ שולחן מחשב מודולארי+ 6 כסאות+ מכונת כביסה+ מכונת כביסה+ שולחן מחשב קל+ פירוק והרכבה של חדר שינה+ בערך 19 קרטונים+ טלוויזיה+ מדיח כלים+ מזרון+ פינת אוכל שולחן 2 כסאות+ מקרר+ מיטה זוגית ומזרן+ 2 ארונות פירוק והרכבה+ כ15 שקיות+ שולחן / שולחן מחשב+ תנור אפיה+ ארונות שירות+

 46. אביגיל:

  רצתי לקבל הצעת מחיר להעברת דירה : שולחן מחשב קטן- כוננית- שולחן זכוכית לאוכל + 8 כסאות- פרוק והרכבה של ארון- מקרר- טלוויזיה 37 אינטש- ספרייה לא לפירוק- מערכת ישיבה 2+2- 3 ארונות פירוק והרכבה- מכונת כביסה- שולחן מחשב — מחשב- שולחן סלוני- מערכת קולנוע ביתית- מכונת כביסה- מייבש כביסה- 2 תיקים- תנור עם כיריים- ספה- 5 כסאות- ארונות הזזה 2 דלתות- שולחן כתיבה — אורך 140 ס«מ-

 47. רון:

  הצעת מחיר עבור משלוח מבית שמש לבני ברק : שולחן סלוני מזכוכית- כוורת- כ15 שקיות ניילון של בגדים- מזרון- תנור אפיה- ארון תינוק- מייבש כביסה- מיטת קומותיים- מיטה 1.5X1.9 ומזרון- שולחן מחשב קטן- שולחן כתיבה קטן- 4 ארונות- קרטונים- עמדות עבודה- מכונת כביסה- נדנדה מעץ-

 48. קורן:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר להובלה הובלת דירה ליום רביעי : מקרר נפח 480 ל| ארונות הזזה 3 דלתות| ספריה סטנדרטית| כולל פירוק והרכבה| ארונות שירות| טלוויזיה 29 אינטש LCD| 7 כסאות| גומחה מיקרוגל| כשישה קרטונים גדולים| שולחן סלוני| וכ13-30 שקיות ניילון של בגדים| מייבש כביסה| שולחן מטבח| PC שולחן| מסגרת מיטה מפורקת| כביסה מייבש| כוורת| מכונת כביסה קטנה|

 49. מאיר:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר להובלה ליום שישי הקרוב בצהריים : מזרון|
  טלוויזיה|
  מדיח כלים|
  מדף כוורת עם 25 תאים|
  מיטה של תינוק|
  כביסה מייבש|
  מקרר (400 ליטר רוחב 67)|
  שולחן סלוני גדול|
  ארונות הזזה 2 דלתות|
  כסא מחשב|
  מכונת כביסה|
  שולחן מחשב וכסא|
  רדיאטור קטן|
  ספרייה לא לפירוק|
  16 ארגזים|
  שולחן מטבח קטן|
  מזרון|
  3 ארונות פירוק והרכבה|
  שידה|

 50. ניר:

  מ 2 מקומות ליום חמישי או ראשון הקרוב : טלוויזיה|
  שולחן מטבח|
  4 כסאות|
  מיטה + מזר|
  מ/כביסה|
  מיטת נוער|
  כוורת לילדים|
  תנור אפיה|
  שולחן מחשב קטן|
  שידה אורך 2.9 מטר|
  שולחן כתיבה+ספרייה|
  שולחן מחשב קטן|
  כ166 ארגזים|
  מכונת כביסה/מייבש|
  מקרר נפח 360 ל|
  תנורי חימום|
  קטנות 13 שקיות של בגדים|
  שולחנ סלוני גדול|
  עמדות עבודה|
  73 תיקים|
  מחשב|
  מזרון|

 51. תחיה:

  מקומת קרקרע : מקרר נפח 580 litr. מכונת כביסה קטנה פתח עליון. 4 שטיחים. ספפה. מדף כוורת. מייבש. פירוק והרכבה — חדר שינה. שולחן עם מדפים. תנור גומחה+כיריים+מיקרוגל. ארון 6 דלתות כולל פירוק. שידה. 16-27 שקיות ניילון של בגדים. שולחן מטבח+ 3 כסאות. שולחן סלוני. מיטה פוטון. בין 20-31 ארגזים. מייבש כביסה. טלוויזיה. ארון 2 דלתות הזזה. שידה ומיטה.

 52. הושע:

  שלום רב אני מעוניין לקבל הצעת מחיר להובלה ב בני ברק : מדיח כלים

  יש ארון 3 דלתות

  ארון של כתר פלסטיק

  מייבש כביסה

  עד 111 קטנים

  שולחן סלוני

  וכ19-31 ארגזים

  מקרר

  מזרון

  מיטת נוער

  ארונות הזזה 2 דלתות

  ספה זוגית

  ארונות נעליים

  טלוויזיה

  שולחן זכוכית לשולחן + מחשב

  שולחן מפורק

  כביסה מייבש מכונת כביסה

  3 כסאות

Добавить комментарий